100 nových misí

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem 123812, 23/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Těch chyb je tam povícero, ale nahlašuji jen to, co je jako by závažnějšího charakteru, jako úkol popořadě a nebo, když tam něco chybí a čerpám informace i od kolegů z aliance.

    EDIT1 : Doplň úkol č.72 - je popořadě a chybí tam navštiv mapu x-8 tvé firmy na souřadnicích 107/67
     
    Naposledy upraveno: 23/1/19
  2. Dnes jsem se kvůli něčemu dívala do úvodní informace a zjistila jsem, že každá 10. mise má také dát 300 energie, což tedy nedává.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. storm128

    storm128 User

    nie nedava za 20 misiu je 40 oleja co je nic moc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zdravím,
    V siedmej misí je treba získať 2ks oleja. Chcem sa spýtať či je možné získať olej aj inak ako z brány na x-7mape. Do tej brány sa my nechce, preto sa pýtam, viem že olej padá aj z bední teda myslím tie červené, modré, apokaliptické a obsidiánové ale je tam malá šanca. Chcel by som vedieť či je aj iná možnosť, napr. olej z kalendára alebo pri kúpe uri cez helix dáva aj pár kusov oleja, ale ak my to nemá zarátať do úlohy tak uri kupovať nehodlám. Ak vie niekto o inom spôsobe prosím napíšte. Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 123812

    123812 User

    Scooby-doo[kuku] Pokud vím, tak nedá. Musíš ho vzít v karanténě. Taky ji nemám rád a musel jsem ji dělat 2x a to jsem koupil booster 20% šancí :(
     
    -baghira2- a Scooby-doo[kuku] tohle ocenili.
  6. Ja ho ziskal z demanera ked som to robil a kamos z kalendara :D
     
    Clypsso a -baghira2- tohle ocenili.
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Počkej 5dnů a měl bys to mít z deního bonusu
     
  8. Kupovať booster kvôli 2 olejom ? :eek:
    On sa tu pýta na úkol, na dokončenie úlohy, kde musí zobrať 2 oleje. On nechce olej na cyborga. A z demanera alebo kalendára to určite nepôjde. Musíš proste urobiť 1-2 karantény, inak to neurobíš.
    Neviem čo je zlé na karanténe ? Však po 5. úkole tých karantén má každý dost. A je to jedna z najlepších brán na farmenie. Jednak účka, alebo munky X4, X3.
     
  9. 123812

    123812 User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] Jo, ten za U a stejně mi padl jenom 1, dodnes nechápu :D

    Jj, z kalendáře se to počítat nebude...
     
    -baghira2- a Scooby-doo[kuku] tohle ocenili.
  10. Netuší niekto koľko urídia je cca za tie npc z brány v poslednej misií ?
     
  11. Honzin

    Honzin User

    123812 tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Honzin toto video je vloženo v úvodním příspěvku :) _marecko794_ by si asi představoval přesné hodnoty :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. áno videá som videl ja chcem koľko dokopy za tie npc dostanem :D napr dám príklad že 90k
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Clypsso

    Clypsso User

    Ja¢k~Şvk. takže ak som správne pochopil tak tvojmu kamošovi pripočitalo olej do 7 ulohy z kalendara ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Clypsso jemu z kalendára a mne ked bol demaner tak z boxíku mi padlo a pripočítalo to normálne :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. 123812

    123812 User

    Je zajímavé, že rinusk do mise se nezapočítal, ale olej ano? Zajímavé :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. 123812 misie sme dokončovali v auguste a rinusk bol pridaný v decembri možno to opravili alebo olej sa dá a rinusk nie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ak olej išiel, tak už nejde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. olej jde získat jen z brány nákazy:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).