Ako klikať brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Likan., 11/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Likan.

    Likan. User

    Všetci tu stále, keď sa spomenie klikanie GG-čiek, hovoria o nejakej epicky-strategicko-ekonomickej ceste, ako klikať brány. Podaktorí tu hovoria, že napr. eps. postavia za 1000 ee-čiek. Príjde mi to potom hlúpe, že ja ich klikám za 1200+. Furt mi to vŕta hlavou, tak teda, AKO ?
     
  2. ja som cital niekde kedysi davno ze musis klikat po 1 ee a vzdy ked dostanes x2 tak hned ho vyuzit
     
  3. Poslední dobou využívám strategii klikání bran po 1 ee a dílky mi padají častěji, takže tohle doporučuji.
     
    -perrassik- tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    sak klikat po 1 maximalne po 5 zo zaciatku, vzdy pri multi ale vzdy po 1nom!!

    sak naco si myslite ze BP vymyslel kliknutie za 100x? aby vam ulahcil hru? snivajte dalej, cim viac klikov tym vacsia sanca ze sa vam brana predrazi....
    iba cisto marketingovy tah BP, hraci hlupy pridu a klikaju po 10x alebo 100x lebo ju rychlo chcu mat postavenu a brana sa mnohokrat takymto klikanim predrazi a BP na tom vcelku iba zarobi :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Crystal Musím ťa trocha opraviť, to hráči žiadali aby sa dalo použiť viacnásobné klikanie brán. Na starom fóre bol aj návrh. Tak že nie marketingový ťah , ale skôr žiadosť hráčov.;)
     
  6. Crystal

    Crystal User

    teraz si ma dostal, nevedel som o niakom navrhu ;) ale stale je to neefektivne, par krat som tak skusal stavat brany a castokrat sa dost predrazili

    len neviem ako vam ale mne sa castokrat stane ze pri klikani gg to dho nacita, pri starsej verzii to nerobilo, mozno aj preto hraci chcu klikat po viac kusoch ale proste sa to nevyplati :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Osobne mi klikanie ide v pohode, používam 5x a 1x.
     
  8. Crystal mně to jede v pohodě, žádné dlouhé načítání, jen maximálně načítání stránky s GG, ale při samotném klikání je to v poho. Čas od času se objeví prodleva cca 2 sekundy, což neberu jako dlouhé načítání.
     
  9. Crystal

    Crystal User

    o tom hovorim o tych 2-3 sekundach z casu na cas

    ako ide to vpohode, len hraci co sme boli zvyknuti na staru grafiku pri klikani gg, proste vtedy to islo hladko, preto sa to mne zda vsetko take pomale :)

    ale ja som staromodny a vzdy budem mat rad SHK klient a vsetko okolo neho ;)
     
  10. Thymius

    Thymius User

    Čistě náhodou, ty tabulky ohledně GG na starých fórech a všechny diskuze - jsou nějako dohledatelné/zálohované, nebo jsou jednou pro vždy pohřbeny? :) Bylo tam totiž více než dost zajímavých informací a lituji toho, že jsem si kdysi zjišťoval pouze něco, dnes by se hodil i ten zbytek :)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    no forum bolo zrusene a pochybujem ze sa ktomu este dostaneme, neviem ci to niekto menil a daval sem na forum..mozno budu vediet modi

    celkovo to boli tabulky o cene jednotlivych bran, logicky vychadzalo ze cim viac si klikal tym sa cena bran zvysovala
    cize najlacnejsie boli pri 1x alebo 5x klikani, pri 100x logicky cena uz isla dost hore..
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Já klikám po 10ti a každý multiplikátor hned odkliknu..neřeším jestli padají nebo nepadají jednoduše to neovlivním.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Thymius tabuľky bohužiaľ nie sú, zachovali sa len na upgrade, na klikanie GG na fóre nemáme. Hladal som aj na internete ale nenašiel, ešte keď tak pozrieť EN fórum súčasné, autor bol z tohto fóra možno ich tam nanovo hodil.
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

    Naposledy upraveno: 11/11/14
    =Marvin= a Likan. tohle ocenili.
  15. Likan.

    Likan. User

    Moc vďaka (y). Ak som teda pochopil, teoreticky by malo byť najlepšie klikať hneď, keď dostanem multiplikátor. Lenže teoreticky nie je prakticky a najlepšie to vychádza objeden ? Chápem tomu ? :D
     
    -perrassik- tohle ocenil(a).
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Ano z těch výsledků uvedených v tomto tématu to tak opravdu vypadá, že nejvýhodnější je zaškrtnout multiplikátor až na druhé kliknutí.
     
    -perrassik- tohle ocenil(a).
  17. Souhlasím s TRIXTem, multiaplikátor spíš ob jeden klik než hned.
     
  18. No tak taky pridam,klikam po 100 a sleduji kolik padne multipli.misto dilku a kdyz pada na 100 klik vic nez cca5 az 7 mutli. vetsinou se tema klikama dostanu nekam k poslednim 20-30 dilkum,tak prepnu a klikam po jednom a davam multi.hned jak padne a pak parkrat az na druhy pokus.
     
  19. baty77

    baty77 User

    Já klikám většinou 5x nebo 1x... Když mám z palládka EE tak klidně po 10x, ale tam je to proto, že mi je jedno, o kolik EE se mi to prodraží... Když jdu za vlastní money, dávám si na to pozor...
     
  20. Timanris

    Timanris User

    nejsem schopná dostavět 11 posledních dílků do zety z 800 EE -.-
    klikám po pěti, kdy bych měla dávat multiplikátor?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.