Návrhy Anulování nulových NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 20/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete anulovat nulové NPC?

  1. Ano

    17 hlasy(ů)
    63.0%
  2. Ne

    10 hlasy(ů)
    37.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den. Dneska jsem dělal vánoční misi pro lehkou obtížnost a přemýšlel jsem proč, i když boteři nejsou nebo když jsou brzy nebudou, jsou stále steuneři a lordakie na nule, a došlo mi. Protože staří mají miliony tecchto kusu.
    Takže jsem přisel s nápadem promazat všechy rádky steuneru a podobných NPC nastavit nulu a poté přiradit steunerovi 1; ... a vlastně by se sbíraly body odznova.

    Plusy: menší hráči by mohli zvyšovat RANKY i na x-2

    Mínusy : asi programování pro BP; anulováním nikomu nic nevememe

    dopad na hru: asi jenom že ranky pojedou rychleji slabším hráčům nahoru
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Vzdyt to rikam udelame soutez o nejlepsi (ptakovinu) v navrzich.

    A predstav si ze budou na nule, to uz nikdo nemzmeni.A on tu je navrh i na smazani vsech rank bodu za npc, ktery jsem jiz predal na BP. Prozatim odpoved na navrh je ze to po novem roce to zpracuji a predaji ke vsem tymum, aby podobnou anketu udelali i oni. Pokud tam ankety dopadnou jako u nas, tak RB budou fuc. :D
     
  3. nechápu proč jednoduše nejsou hodnosti udělovány podle levelu a cti někdo může mít 5 miliard zkušeností a je kapitán začátečník tak to už mi přijde nesmyslné
     
  4. 123812

    123812 User

    Ale proč by měl někdo střílet př. svých 5000 streunerů znova?
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Já jsem pro to smazání všech npc z rank bodu...aspoň se to konečně někde odrazí.Anulování malých npc by mělo jen nepatrný uspěch.
     
    Foяmi tohle ocenil(a).
  6. Altlantis

    Altlantis User

    Drift1 nepatrný pro poctivé hráče.třeba i takhle by se dalo snadno poznat kdo je a není,nebo nebyl čistej
     
    Drift1 tohle ocenil(a).
  7. Kubino

    Kubino Guest

    O tému nie je záujem, dovolím si tento nepodarok uzavrieť.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.