Arctic Venom - BUG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 12/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, nevím čím to je, ale odpoledne po tom restartu, který měl ,,spravit,, bug s bránou se mi přestala zobrazovat ta ledová záře při lítání s Arctic Venomem - zobrazuje se mi JEN modrá loď (led) ale ne ta stopa - mlha/záře/stopa, která se dělá za lodí... rád bych věděl jestli to je problém jen u mě nebo se to děje i ostatním lidem... u dalších designů co jsem zahlédl stopa jde (spectrum,sentinel)
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jsou duležitější věci na opravu, než taková maličkost :D.
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  4. Zkusil jsem to a nejde... efekty mám na max, zkusil jsem to proklikat oz nejmenších až zase po nejvyšší a stejně to nezobrazuje...
     
  5. pročistil jsi PC? :) etc , etc......
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

  7. Díky, v tom případě vím, že není chyba u mě a nemusím ji hledat... můžeš asi zamknout :)

    BTW: můžu to čekat po restartu opravené, nebo to bude zase na dýl?
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Nechci vyznít jako pesimista, ale to jsi ty obrovský optimista.
     
  9. Já vím no...je to přece jen BP, ale snad takový malý problém nemůže dlouho trvat opravit... samozřejmě bych radši uvítal abych dostal hard bránu, kterou ještě nemám... udělal jsem jen tu z minulého roku co mi zustala nedodelaná... ale máš pravdu ;)
     
  10. Borat

    Borat User

  11. Aha... tak ale na druhou bránu je celkem unfair, pro ty co už bránu dělali z minulého roku ted, to ztracené uri... osobně mi zbýval jen skoll, sice je to pár tisíc uri jen, ale měli ji zrušit a dám od znova.. můj názor... nebo nějak dát najevo, že si máme přijmout ukol na hard bránu, aby jsme z toho aspon jeste neco měli... ale to je jedno..nebude, nebude.... každopádně to, o čem je toto téma je vyřešeno, a zase se sklouzává do toho, co patří do diskuze k akci... Zamykej ;) :)
     
  12. Borat

    Borat User

    Tak takto sa to rozhodlo a ja len tlmočím.

    Tak daná téma je vyriešená a problém hlásený.
    Lock.
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chyba bude vyriešená v najbližšej aktualizácií a to dnes prípadne zajtra.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.