BAN

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .**BLACK*DEAD**., 31/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den . Píšu vam z me druhe postavy protože nevím jak jinak to zjistit. Prosim vás mohli by jste mi zjistit moji ID adresu ™Łørđ♠дđдm™ Server:cz2
    Dostal jsem ban mohli by jste mi zjistit na jak dlouho ?? Byl bych vam moct vděčný .Děkuji za ochotu
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  2. raikou243

    raikou243 User

    ID ti tu snad někdo napíše a o informace o banu se žádá na podpoře (ale nesmím tě tam odesílat, takže to tak neber)

    EDIT: Dopiš ještě server!
     
    .**BLACK*DEAD**. tohle ocenil(a).
  3. česko 2
     
  4. Leon

    Leon Guest

    zde na foru máš návod, jak zjistit ID.
    Pokud neznáš ID nebo BIG, na podporu ani nepiš, protože bez těchto čísel ti bohužel nepomůžou.
    Kde najdu své ID?
     
  5. Dekuji za radu jen že se mi na emailu po tydnu všechny zpravy vymažou :( takže nemam zadny email od dark orbitu :( jak to mam zjistit ted ??
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    .**BLACK*DEAD**. Pokud se na tom účtě přihlašuješ na jméno ***BLACK*LION***, ID je toto: 95087260.
     
  7. Leon

    Leon Guest

    tak pokud sis posílal SMS, budeš mít v telefonu BIG číslo. Stačí mít ID nebo BIG.
     
  8. ani sms nemam ja ani nevím zaco jsem dostal ban memu kamošovi to zjistili podle jmena Přihlašovací jméno je .***BLACK*DEAD***. A herní jmeno je ™Łørđ♠дđдm™ Server cz2 pomůžete mi ??
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  9. Ne ***BLACk*LION*** jsem já já už jsem si to moje ID zjistil před měsícem tady na forum myslím že admin korben mi ho zjistil ale jeho jmeno přihlašovací je .***BLACK*DEAD***.
     
  10. Korben

    Korben User

    ID by si mal mať 100841960. Mimochodom koľko účtov na fóre chceš mať ? Upozorňujem ťa že ak budeš prispievať z iných účtov, tak dostaneš na tie účty okamžite ban.
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor se více neozval, považuji za vyřešené.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.