Bonusový email a odměny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Deathwalker79, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    Obracím se na moderátora/admina s jednou žádosti. Dnes jsem od BP dostal dva emaily. Jeden klasický email s bonusovým kódem a pak i druhý email s voucher přes Top gamers club.

    Zadal jsem, ten bonusový kód a byl úspěšně přijat. Mám ho zapsaný i v deníku. Už tam, ale nejsem schopný dohledat co jsem konkrétně dostal (není to v žádném záznamu).

    Obrátil jsem se tedy na herní podporu, tam mě, ale zcela nelogicky odkázali na herní fórum. Nechápu jak se může moderátor fóra podívat na můj účet v interním systému, ale na podpoře to asi vědí lépe.

    Prosím tedy zdejší moderátory jestli mi můžou sdělit co přesně v tom bonusovém voucheru (TGC) bylo a co bylo nakonec na můj herní účet připsáno.

    Moc děkuji

    Deathwalker79
     
  2. Korben

    Korben User

    To by si mal mať napísané v tom emaily.
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  3. kapacita

    kapacita User

    Korben v tom emailu to napsane neni
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  4. V emailu jsou jen obrázky bez počtů
     
  5. Korben já jsem obdržel na email 1 kupon a někteří hráči obdržely 2 TGC Já jsem poslal asi před 2 měsíci v roce 2013 několikrát přes paysefcard a neobdržel jsem 2 kupon.Mohu se teda zeptat proč jsem ho neobdržel díky za odpověd.
     
  6. Korben

    Korben User

    Hαябsтylє-Eяяσя Ty si v TGC , keď chceš aj druhý email ?

    Deathwalker79 to čo je na obrázkoch , to ste dostali. Počet nieje až tak rozhodujúci. Ak dostanete od niekoho bonboniéru, tak tiež nepočítaš koľko bonbónov tam je.:)
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Já dostal cca. 300 uber raket, 10 zelených klíčů a tuším, že 10 maskování. :) Rozhodně spokojenost. :) Jo a asi 250 EE. :D Ty kupóny jsou možná omluva za ten víkend.
     
  8. Korben nevím jestli jsem to nazval správně ten 2 kod pro ty co do hry daly peníze.Já jsem kupoval Paysefcard 3krát v roce 2013 a nedostal jsem žádnej druhej kupon. Nevím v čem je teda chyba
     
  9. já už sem taky do hry poslal tak 5000 a dostal sem jen jeden email s jednim kuponem
     
  10. Korbene jako nezlob se na mě, ale ta tvá odpověď to má být jako co?

    Slušně jsem se zeptal co mi bylo připsáno...mám pocit, že některé věci z obrázku tam nemám, takže přirovnání k bonboniéře je trochu mimo. Nebo ty si z obchodu v klidu odneseš napůl snědenou věc?

    Jestli tyto informace nevíš, tak se nic neděje, ale řekni mi kde se je dozvím.

    Děkuji
     
  11. Crystal

    Crystal User

    prvy email dostanu len clenovia TGC clubu: zahrna 1x obchodna stihacka, 10 klucov koristi, 30 logdiskov a cca zo 20000 paliva do PET, a 200 extra energia

    druhy kupon dostanu aj hraci mimo TGC ale nie je podmienkov aby ho dostal kazdy hrac..napr. boteri alebo velmi slabe ucty atd....

    ten obsahuje: 1 mask cpu na 10x maskov, 50 extra energie, 300 uber rakiet a niake poukazy na opravu a 5000 x4 municie


    kde sa ich dozvies? staci si pozriet vybavu ako ja ale nato ste asi moc lenivi.a mne sa vsetko pripisalo takze stimto laskavo nezacinajte

    edit: aby som nerobil OT tak pre novacikov TGC...je Top Gamers Club...nieco ako special VIP email kam ti obcas pride niaka poukazka alebo predcasne info o novinkach atd.
     
  12. Mafianek

    Mafianek User

    já jsem zase nedostal nic a to hraju DO cca 5 let docela mě to mrzí když se dívám co máte za odměny :/
     
  13. Crystal mohu se zeptat kde zjistím jestli jsem členem TGC clubu? Díky za odpověd.
     
  14. Crystal

    Crystal User

    v pohode :)

    takze to musis vediet z tvojho emailu na ktory ti chodia veci od BP.... ucty do TGC si vybera BP a vzdy ta o tom informuje na tvoj email niecim ako pozvanim v ktorom ti napise ze sa stavas jeho clenov atd bla bla.... a odvtedy ti chodia taketo veci....

    cize sa skus pohrabat v emailu a v minulosti ci ti tam nieco take prislo ak nie, BP ta nezaradil do TGC
     
  15. Crystal - buď prosím od té dobroty a podobné narážky si odpusť. Možná kdyby jsi si četl co jsem psal, tak jsem se na účtu koukal a jak jsem psal, nikde v deníku nebyl záznam o tom co bylo připsáno a v jakém množství. Takže příště si to přečti pořádně. Myslím, že se tu ještě může zeptat co a jestli případně vše připsáno bylo.

    Jinak někteří mají třeba ve výbavě více věcí jak jeden kus a nebo žádný.

    P.S. jinak, ale děkuji za ten tvůj souhrn.
     
  16. tuto máte presne popísané čo TGC (TopGame Club) je :) http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/faq-top-gamers-club-tgc.1812/
    -----
    býval som boter, načo som neni veľmy pyšný a prišiel mi ten email je to od : Darkorbit reloaded
    :). Ale po otvorení a následnom zadaní poukazu mám v denníčku že som to poslal ale nič z vecí uvedených v e-maile mi nepripísalo
    -----
    opravujem pripísalo , treba si počkať tak 10min. a príjde vám to :)
     
    Naposledy upraveno: 3/2/14
  17. a prislo ti co at jsem v obraze a vim co mam hledat ?
     
  18. Já so mdostal dokonce dva :D ale kazdy na jinej e-mail a sel mi jen jeden pouzit,, dostal sem 300 uber raket, 50extra ,10mask a 5 000x4
     
  19. Diky za info.Nasel jsem ten maskac ale ostatni nedohledam.Povazuji bonus za doruceny a to mi staci.
     
  20. Korben

    Korben User

    Deathwalker79 nehnevaj sa na mňa , ale odmena bola posielaná tisíckam hráčov a my nemôžeme v žiadnom prípade kontrolovať či niekto dostal celú odmenu alebo čo mu bolo pripísané. Na to nemáme vôbec čas.

    Crystal popísal čo všetko bolo obsahom odmeny, za čo mu ďakujem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.