Brany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »[T]r•a•v•i•s[s]«, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je to s těma odměnama.. Je to 100% že dostanu ten balíček pro Goliath nebo ty designy na letouny?
    U Epsilonky jsem četl že tam padaj designy na Golíka
    Balíček s překvapením pro Goliath: 1x design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon pro Goliath. (Pokud už některý z vyhraných designů vlastníte, neobdržíte ten stejný design znovu.)

    Má otázka tedy zní, pokud udělám jakoukoliv z bran Delta, Epsilon, Kuiper a Lambda dostanu 100% ten balíček?
     
  2. Belzebuba

    Belzebuba User

    Áno, ja som dokončil epsilonku a dalo mi aj LF-4 a aj Peacemakera ako bonus.
     
  3. Korben

    Korben User

    Je tam písané, že máte šancu vyhrať, nie že to získaš vždy. Je tam len šanca, nie na 100% .

    [​IMG]
     
  4. A ještě jedna otázka, takže to mám 1 Epsilon 1 balíček. Z toho Balíčku jsem pochopil že může padnout 1x design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher a nebo místo těhto všech designů SURGEON. Takže otázka zní: Když udělám 1 Epsilonku a dostanu ty Firemní designy a Centaura dostanu potom z druhé projeté epsilonky Surgeona?

    Korbene díky za tabulku, mě se ta tabulka hned zavírala :)

    EDIT: ok takže ta šance mě od toho trochu odradila, s mojím štěštím zase nedostanu nic :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Môžeš dostať dizajn, ale aj nemusíš, je tam len šanca na získanie.
     
  6. a jak velká je ta šance?
     
  7. Korben

    Korben User

    Odpoveď na šancu nájdeš v názve , alebo aj v refréne piesne. :D

     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.