BUG? alebo UPGRADE?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Zdar, dlho som tu nebol takže chcem sa ospravedlniť zato či ste to riešili, alebo nie. Ale ak dávam dole kristallona, tak neútočí na mňa. Chcem sa spýtať je to upgrade, alebo bug v hre?
    PS: ak je to upgrade tak už nestojí to za tu námahu to hrať.
     
  2. Je to chyba, která se občas stane. Tobě to dělá každé VK = kristallon ?
     
    Naposledy upraveno: 5/12/14
  3. pecko

    pecko User

    neviem co to je VK, ale mi to robí dosť často, možno každí tretí, dúfam že mi neodrátajú bonusy :)
     
  4. pecko VK = Velky Kristallon , MK = Malý Kristallin
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Dělají to všechny npc..protože hrozí postih doporučuji přestat střílet,poodletět a začít znova to se většinou chytne.
     
  6. pecko

    pecko User

    keby sa tak nato vyjadril moderator, admin by som bol spokojnejší
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Také bych byl spokojen s vyjádřením moderátora. Dělá mi to každé 3-4 npc, a prostě je zabiju.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Tato chyba je hlasena, nic vic k tomu neni. A jiz nekolikrat zde psano v jinych tematech.
     
  9. Earthquake

    Earthquake User

    A čo ak sa mi bugne niekde pri polovici HP? Mám prestať a odísť? Nemyslíš vážne... ani ma nehne, to nie je moja chyba, že sa to deje. Proste bohužiaľ.
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    A psal jsem tu neco o tom ze mas prestat?
     
  11. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    vubec nemusis prestat strilet kdyz se NPC zasekne staci poodletet z jeho dostrelu ono se pohne a zase zacne strilet

    jinak ze to neni tvoje chyba neznamena ze neni tvoje chyba ze toho vyuzivas a to znamena ze za to muzes byt potrestan
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Tak pokud nejde o UVK nebo uber Lordakium, tak ty střely od NPC obvykle neznamenají příliš moc. Tudíž při běžném střílení je evidentní, že to lidi nevyužívají schválně, ale prostě si chtějí své NPC dodělat. Jinak přišlo mi, že do takto buglého NPC mi nechce PET bouchnout kami (což je docela nepříjemné, hlavně když to nečekáte a přitáhnete si k němu další NPC a pak nic). Takže dík za radu s odletěním - bude se hodit.
    EDIT: Kubino(níže): jasný, ale odjakživa nejsou buglý NPC, tak jsem byl vděčný za aspoň takové řešení, poněvadž mě to spíš otravovalo, než že bych toho nějak využíval.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  13. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- kami nebúcha asi preto, že sa spúšťa pri útoku na teba? Ak do teba NPC nestriala PET sa len "pozerá", takto je to odjakživa ;)


    Má niekto k tomu ešte nejaké otázky?
     
  14. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    este dodam ze kami sa moze lahko spustit tym ze strelis raketku do peta ale nesmies byt v skupine. body za cest sa ti neodrataju kedze pet pukne sam cez kamikadze
     
  15. Earthquake

    Earthquake User

    Ja som to nepísal tebe Belgam, ale driftovi.
     
  16. aj mne sa stava ze mi bugne npc ale ja mam vetsiu sancu z nejakeho dovodu ja mam
    kazdi 2. npc ale diki za tu radu ze mam odletiet ale nie vzdi to pomoze ale aspon to znizuje na kazde
    9.npc
     
  17. cicero666

    cicero666 User

    ta chyba je tu od 2009 :) takze vyriesene nebude .) ale dajak u pomalo sa pohubujucih npc dakedy sa stane nwm preco ale pri rychlih stym som este nestretol
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    cicero666

    od roku 2009 na teba neútočia NPC? To čo hráš za hru. Prosím ťa nepíš tu nezmysli a nezavádzaj hráčov.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    DivišBořekzMiletínka

    moderátor nemusí mať žiadne znalosti PC ani nič podobné, ak máš so mnou problém napíš sťažnosť na podporu a rovno si pošli prihlášku na moderátora :) inak kde som v diskusii na trasovanie písal niečo zlé? Poprosím do tej diskusie napíš kde sa mýlim a kde podávam nepravdivé informácie. Ďakujem.

    Čo sa týka tejto témy rieši sa tu, že po zaútočení na NPC dané NPC nestrieľa. Toto je nedávny problém tak ma mätie ako môže niekto pvoedať, že je to chyba od roku 2009 (ja som to pochopil správne, v slovenčine sa používa daný slovosled ako som písal s určitým významom, ale chápem, že si to mohol pochopiť aj inak, nabudúce budem konštruovať vetu lepšie) čo mi nepríde pravdivé ponevač som sa s ňou stretol v poslednej dobe, hru hrám od januára 2010.

    Btw. neviem koľko si tých príspevkov čítal ale neriešim, hráča však nikde nezosmiešňujem avšak čo si prečítaš hráčove posty je to samá domnienka či nepravdivé info čomu by som chcel zabrániť.

    OT zmazané, nijak to s hrou nesúvisí. Ja posty čítam, čakám vysvetlenie na to, že problém je už 5 rokov. Ja viem priznať ak sa mýlim, ale potrebujem vysvetlenie a nebudeme sa tu do seba navážať jak malé deti hej ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/14
  20. Drift1

    Drift1 User

    Cicero666-huš neduho...
    Chyba tu není od roku 2009 ale od doby co dali do hry arénu pro dva....sice to bylo pěkné když se mi kousnul každý druhý bosskristalon ale na druhou stranu jsem to raději neobcházel....teď je to o dost lepší..začínám to rozpoznávat už na každém 20tém npc..takže se to lepší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.