Bug ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem duri555, 18/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duri555

    duri555 User

    No bol som na mape 1-7 a portol som sa na 1-1 pomocou SKOK-CPU 2 no a zrazu som bol na mape s názvom ??? a boli tam cubikoni a protegiti...no ja len či to bol daky bug abo dačo :D
     
  2. Bolo to stastie, ktore nepostihne len tak hocikoho. Bodaj by sa to stalo aj mne. Je to normalna vlastnost skokoveho CPU. Ako ked ti nahodou padne z NPC logdisk.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  3. assaskocze

    assaskocze User

    duri555 A byli tam normální protegity nebo Uberprotegity? a jak dlouho jsi přežil ? :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Mapa ??? není žádný bug, je to součást hry, ale za celou dobu hraní se tam dostane jen zlomek hráčů. :) Informace o této mapě zde: Mapa ???
     
  5. assaskocze

    assaskocze User

    =Marvin= Ano já jsem tam sám už jednou byl, ale ptám se protože už to nějakou chvíli je a na nějakých videích jsem viděl že tam byli normální protegity.. Tak jsem se zeptal jestli je něco nového :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    assaskocze musíš se dívat na data ze kterých videa jsou, za ty různé roky se na DO ledacos změnilo a i ??? prošla vývojem. Dříve na ??? byli normální protegiti, dnes tam jsou jejich uber verze, a někteří navíc střílí i zpomalovací rakety.
     
  7. duri555

    duri555 User

    Aha :D lenže okolo mňa bolo minimalne 20 tych uberprotegitov..nič no možete lock a diki za inf
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    duri555 ??? není mapa na které by jsi měl přežít, je maximálně na moment pokoukání a v dalším momentě už opravuješ na základně. :)
    Zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.