bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 28/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, nevím čím to je, ale místo mého argon designu na letounovy mám ten ,,ne moc hezký,, z chystané akce na Vánoce... co s tím?
     
  2. Nechápem ťa popíš to konkretné alebo daj nejaký screen.
     
  3. no místo desgnu na letoun argon phantom je ve hře zobrazen ten nový design na letoun co má být teprve do hry zaveden v nadchazejici akci
     
  4. Jáj tak... Počkaj si na vyjadrenie nejakého moderátora. :)
     
  5. timoti123

    timoti123 User

    No já mám zase trochu podobný problém.Když dám na letoun design Lava Phantom tak mi na mapě ty letouny zmizí ,divné :/
     
  6. ale nejspíš to není chyba z mé strany.... vidím to u více lidí a i ostatní to vidí u mě
     
  7. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Robí ti to v 2D, alebo v 3D, alebo v oboch prípadoch?
     
  8. mám 3d... ted jsem zahlídl i toho peta
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    UPDATE:

    Preložil som oznámenie z Discordu, prepdokladám, že zajtra budú späť designy.

     
  11. Jessie, takže chápu dobře, že to není bug, jen nějáké vzhlédnutí k nastávající akci? proto jsou desiny zmeněny?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.