Chyba v bráně - Den dvojnásobných odměn

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 8ananas8, 3/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Taky jsem si naběhl.. jako už mnohokrát, takže se ani nedivím. Už jste si taky mohli zvyknout.
    Včera jsem si bránu vytvořil a ještě koukl do kalendáře abych se ujistil že bude.. dnes ji dodělal.. Přiznám se, že mě nenapadlo ještě si to znovu ověřovat.. Ještě bychom mohli psát na podporu před každou plánovanou akcí jestli si to nerozmysleli.
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  2. 03.03.2019 - 08:12[​IMG]Nazbieraných 5 zelených kľúčov koristi.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 08:12[​IMG]Získaná jedna časť galaktickej brány Kronos.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 08:12[​IMG]Galaktická brána Lambda zvládnutá.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 08:12[​IMG]Získaný predmet: Munícia - UCB-100 (10.000)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 08:12[​IMG]Získaný predmet: Schizmatický kryštál (14)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 08:12[​IMG]Získaný predmet: Design stíhačky Blaze Enigma
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    A to som sa tak tešil, že si dnes na bývalej cz2, v kľude dokončím Lambdu. No škoda.
    Ak to nie je opravené, tak to nemá žiadnu cenu, dokončiť to dnes. Snáď to vyjde o týždeň.

    Pre istotu, to dnes vynechám. Vôbec nemám zapotreby, dnes zažiť takéto sklamanie.
    Mať miesto 200000 cti len 100000, miesto 6 LD len 3 a miesto 10 kľúčov koristi len 5;
    to už by bolo, aj na mňa priveľa. Počká to na ďalšiu nedeľu, dnes si nervy ničiť nebudem.

    P.S.: Ešte dobre, že o tejto chybe viem predom, než som sa do toho pustil.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/19
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  4. nero3

    nero3 User

    :))) no možná sis nevšiml, ale já se pozastavuji nad vašimi reakcemi a ne nad samotným problémem, že nejsou dably z GG. :D

    To že tady poměrně často něco nefunguje jsem si už za ty roky zvykl .... a nevidím důvod ztracet čas sepisováním "přesného hlášení problému", když stejně se tím jen málo kdy něco vyřeší.
    A je víkend, takže to samozřejmě u on-line hry nelze předpokládat, že zde bude servis o víkendu a alespoň přes den :). To fakt nikdo od DO nečeká.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. R2019

    R2019 User

    přidávám také problém
    Získána část galaktické brány Kronos.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Galaktická brána Alfa dokončena.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (20.000)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (6)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Obdržel jsi 100000 cti
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Obdržel jsi 6800000 BZ
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Sesbírány logdisky: 2
    [​IMG]
    03.03.2019 - 00:36[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (2)
    co se týče jiných serveru co jsem koukal tak dvojté odměny normálně fungují a běží to je zase 100% bug píší ze serveru ge2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ge2 - Zeta dvojnásobek jsem taky jsem nedostal
    03.03.2019 - 10:39
    [​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (25).
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Galaktická brána Zeta dokončena.
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (25.000)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (10)
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Obdržel jsi 251680 cti
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Obdržel jsi 6600000 BZ
    [​IMG]
    03.03.2019 - 10:39[​IMG]Sesbírány logdisky: 50
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. lolaci48

    lolaci48 User

    No toto už je normální šikana ..... Jak se tu moderátoři zastávají sami sebe , kdyby jste se koukly, že je to podrbané zase snad jen na ge2 !!!!!!!!!!!!!!!! Tak se už přestaňte vymlouvat, že jen orientační je ten kalendář atd. My tu nejsme úplně vypatlaní !!!!!!!!
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    lolaci48 prepáč, vidím že Ti to veľmi vadí. Vyjadrujeme sa slušne.

    Ale na hlavnej stránke v bulletinu, to vôbec nie je uvedené.
    Screen: https://gyazo.com/7e542bea24fc1024c92b81bbedb4b6ee

    Keby bolo v bulletinu na hlavnej stránke uvedené
    toto, ešte by som Tvoj hnev dokázal pochopiť:
    [​IMG]

    P.S.: Okrem toho, moderátori za to nemôžu, ale vedenie BP.
    - Rozhodne si nenič kvôli tomu nervy a choď robiť niečo iné.
    Veď na webe môžeš surfovať, koľko len chceš. Nestojí to za to.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/19
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  9. Tina

    Tina User

    Zdrž se prosím takových příspěvků, hlavně narážek na moderátory.
    Jak už bylo napsáno mnohokrát na chatu i na fóru hry. Je to problém na více serverech. Arya napsala:
    a další citace
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. nechapem preco sa rozculujete ? je to chzba hraca ze si neoveri ci dana akcia je platna ... to ze sa to mozno buglo u BP je jedna vec .. ibaze Vy ste nauceny ze to musi trvat kazdy vikend a preto zabudate na kontrolu jednotlivych akcii jednoznacne je to chzba hraca a nie BP .... Bp ta nenutilo skocit do brany bey toho aby si si overil skutocnost akcie
     
    -baghira2- a leosacek tohle ocenili.
  11. leosacek

    leosacek User

    Přesně, laskavě tu lidi neplačte. Za prvé, je vaše chyba, že jste si neověřili že akce je, a za druhé, nevím co máte za problém? To že nedostanete 2x víc cti a BZ vás fakt nezabije .. a pokud jo, tak přestaňte hrát flaxky. Kéž by tu akci zrušili. Konečně by každej nesoustředil celou neděli na brány a bylo by to jako dřív ...
     
    Tina a -baghira2- tohle ocenili.
  12. 8ananas8

    8ananas8 User

    Takže abych to správně pochopil, tak to, že je to napsané v kalendáři neznamená, že to tak bude? :D to mi nepřijde jako fér jednání.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Globálka 1 dvojnásobek v pohodě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. v podstate ide len o to ze stat sa moze hocico ... tiez si v obchode ked je ohlasena akcia na jablka pozries ci ozaj ta akcia placi a ci niesu jablka kaput :)

    ide hlavne o to ze vsetcia spolihaju ano bude vikend a bude akcia ,ale uz neskontroluju ci sa nahodou nestala chzba a hups do brany ..samozrejme potom je najlepsie hadzat vinu na BP .. ved kto dy si priznal chybu .. ja vol som si mal to radsej skontrolovat :)

    to je podstata vsetkeho
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK], -baghira2- a Tina tohle ocenili.
  15. Tina

    Tina User


    Nedá mi to, ale napsat to musím. Souhlasím s tebou. Jen tohle bych opravila:
    Hráči si tu spíš stěžují na tým jak to tu čtu :)
     
  16. leo tak jako hráč CZ2 nevím proč to píšeš..pokud vím hrál si v době kdy nebyl dvojnásobek na brány.
    Proto je tvůj názor mylný.

    V kalendáří je jasně psáno: double brány, ve hře nic není..

    Proto má příjít omluva ze strany všech nebo kompenzace..

    To je nefér jednání na stranu slušných hráčů... tak fajn tady se kope do zadnice vždy jen těm co hrají poctivě...

    Hlavně že při PVP souboj používají hráčí min 10 maker.. to jo ale double nikde..
    BP nikdy nezajímal názor nás.
    Jen payment nic víc aby to sypalo
     
    bhagira22, 8ananas8 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. 123812

    123812 User

    •ŞĦΘCK▪ Ve hře dvojnásobky nejsou, ani u klikání GG. Co chceš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. však dnes nejsou ne... to se ví... je mě překvapuje vždy ...je nefunguje hra ale funguje na 1000 % paymant...nebo nefunguje hra...ale jiným co nesedí u PC to lítá...proto říkám že u BP byl vždy slušný hráč patá kolo u vozu.

    toto vše
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Bože číst to tady už je děs. Tak nefungujou dvojnásobky svět se kvůli tomu nezboří. Mají technickou chybu to se někdy stává a vy tady vypisujete jako by byl konec světa že nefungujou dvojnásobky a hned že BP kašle na hráče atd. A co se týče paymantu tak kdo vás nutí si něco kupovat. Já bych chtěl vidět vás jak byste se o hru staraly, aby fungovala na 100%. Kecat umí každej když tomu programování vůbec nerozumí a myslí si že se to vše udělá za 5 minut.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  20. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    mne na GE5 funguju. Aj na uvodnej stranke mi naskocilo ze su dvojnasobky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.