Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jelitko123, 11/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jelitko123

    jelitko123 User

    ahoj,tohle mi pise pri prihlaseni na mapu,objevilo se to nekomu,a nebo nevite nekdo co s tim?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Stačí si tu hlášku hodit do googlu a vyskáče ti milión odkazů s radami jak to vyřešit. Zkus pro začátek s vyzkoušením jiného prohlížeče, a přeinstaováním flashplayeru.
     
  3. jelitko123

    jelitko123 User

    zkusil jsem vse,jinak bych tady vazene moderatory neotravoval
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Co prosímtě znamená vše?
     
  5. jelitko123

    jelitko123 User

    procisteni pc,zmena prohlizece aktualizace vsech zasuvnych modulu
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zkus flashplayer ne aktualizovat, ale úplně odinstalovat a nainstalovat znovu. Kdy ti to začalo dělat? Nedělal jsi předtím nějaké aktualizace systému, neměnil nastavení v PC, nebo nezačal používat nějaký nový program?
     
  7. rast

    rast User

    Mě to dělá Firefox 47, ve 46 to jede.
    Odinstalace a nová instalace FP pomůže, ale pouze do zavření prohlížeče, pak se to musí udělat znovu.
     
  8. Jack.K

    Jack.K User

    Mě FF verze 47 jede bez problému. Nemáš takhle náhodou verzi Nightly? Ta je totiž testovací a právě té se týká tahle chyba.
     
  9. Comonio

    Comonio User

    Ahoj mě pomohlo vyvolat aktualizaci ručně a jede
     
  10. rast

    rast User

    Problém je s FF 47 64bit, 32 bit jede.

    Jack.K - používám standardní verze.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  11. Jack.K

    Jack.K User

    No máš recht, že mám 32 bit, se kterou jsem neměl problémy. Tak popravdě nevím, co by mi 64 bitová verze nabídla. Takže pokud 32 bit verze funguje, tak ji používej.
     
  12. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ahoj.me se to taky ukázalo-Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support. pouzivam mozillu.v opeře to funguje normálně.jen ta mozilla nešla spustit.tak jsem mozillu vymazal a nainstaloval znova a už to funguje.třeba vymazaní prohlížeče pomuze i tobě.držim palce.mel jsem 64 bit verzi.mam zase 34 bitu co jsem mel dřív.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.