Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím už som to musel napisať spravil 14 hades ked a ako aj teraz je dvojnasobok ani s jednej mi nepadli LF4 je to normalne?:mad: Myslim že tu nieje niečo v poriadku!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Eρεβος*SK Praveze to je uplne v poriadku, sanca na LF4 v hadeske je skutocne mala. Uz zo skusenosti a pocutia viem, ze LF4 pada z hades cca len 1x za 10 bran.

    Necakajte vela LF4, z hadesiek je to skor vzacnost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Průměr je asi 1 ze sedmi bran. Někdy si možná dám práci a spočítám to. Každou projitou bránu si zapisuju, ale udělat průměr z tolika bran se mi moc nechce. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ono je to u kazdeho inak....ja mam priemer kazda 3.-4. hades....som bol praveze dost milo prekvapeny ako mi to tam padalo..sme s kamosmi netocili nic ine, len hadesky cez dvojnasobnu akciu....chybalo mi nejakych 16 lf4 do full a na hadeskach som spravil full lf4 :)....takze je to len o tom stasti :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë| ale nie že 15 bran a ani jedna LF4 nehnevaj sa to mi nerozpravaj!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tak podla všetkého čo tu čítam priemer nie je 10 ,ale v podstate aj menej. Nejde náhodou o to že sa zmenili šance ked že každý resp,viacero hráčov točí Hades? Mne to tak pripadá. Tiež mi príde čudné že po 15 - tich bránach žiadna lf4 Eρεβος*SK -ovi nepadla, ked že sú tu hráči,ktorý majú priemer 3-4 brány. Alebo sa mýlim ?

    Ja osobne som tiež mala menší priemer.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Zo začiatku nepadali ani mne, padla až po 26 hades. Potom to začalo padať, spravil som 10 = 4 lf4, ide čisto o náhodu či padne nepadne, je tam daná nejaká ta percentuálna šanca, ktorá určite neni velká.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Iceman: Záleží kolik jsi jich udělal. Ono 8xLF4 z 30ti bran (podle počtu co jsi uvedl) furt není statisticky vhodný vzorek. Proto ti říkám, že průměr je tak ta jedna ze sedmi. Což by sedělo na to, že někdo má 8/30 a někdo zas 0/15. Jeden den máme 20 bran bez LF4 v kuse a druhý den 3 brány za sebou. Je to poaždé jinak, ale průměr je pořád těch jedna ze sedmi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. spravil som ich 45....a je to fakt o nahode....ale je to mozne, ze ten priemer je niekde okolo toho, ze z kazdej 7. hades ti padnu lf4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Bože za co.... padání předmětů z bran je náhoda buď a nebo. Furt dokola omílat že mi něco nepadlo a hledat v tom podraz .. No a celé řešení, že průměr je takovej a makovej je tak trochu k ničemu je tam pořád faktor náhody, takže někdo se klidně může snažit a z 30 bran nebude mít nic a druhej má z 5-ti hades 4 lf4 proto říkám, že dělat průměr je opravdu o ničem. Je to o štěstí a je jedno jestli se jedná o LF4 z Hades nebo havoc ze Zety.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♣Tuareg♣ Ono kazda brana ma svoje % losovania, cize uplne o nahode to nie je. Tam kde je malinke % to vacsinou moc nepada, pri vacsom % ako napr. v epsilonke(33%) uz toho moze padnut viac.

    No samozrejme, je to ako ruleta a kazdemu to pada inak.

    U tej hadesky je taketo padanie bezne. Ked sa popytate hracov co ich maju aj 400_500, tiez vam povedia, ze LF4 padali skor zriedkavo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. No já ich mam sice len 139 ale tak pada to občas nepadne 20 hades nič potom padne , niekedy padnu aj 3 po sebe :) . Samozrejme že hrači to zväčša robia kôli cti a nie lf4 to je pre mna skor ako bonus čo poteší .|Oromë| prosim ta kolko % je šanca u zety ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. tak jestli jsem to pochopil tak muzes pri tehle akci dostat z jedne brany treba dvakrat havoc nebo hercula? nebo jen dvojte BZ a cest
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Dvakrát dostaneš i předměty typu (herkules, havoc, lf-4). Na designy (lodě) to neplatí, protože je to blbost.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Y*o*D*i*A*k* Vztahuje sa to na BS, cest, logdisky, kluce, xenomit, havoc, hercules, LF4 a aj na x4 municiu, takmer na vsetko. Akurat Uridium vsade a x4 v alfe a bete nie su dvojnasobne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. By ma zaujímalo prečo to neplatí aj v alfe aj v bete, je na to nejaký dôvod ?
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♦WĀNŦΣD♦ Je a pomerne jednoduchy. Pocas akcie si mozes tieto brany stavat dookola zadarmo. Pre full hraca je ich prejdenie otazka 20 minut a jednoducho by ziskavali privela municie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. *pursuer*

    *pursuer* User

    ♦WĀNŦΣD♦ - zrejme preto,ze alfu a betu vyskladas v pohodicke a hraci tieto brany tocia vo velkom jedna radost,cize by mali zrejme az prilis vela bielej,keby aj tam platil dvojnasobok na nu.Ved uz ked urobis par gam,tak mas celkom slusne vela bielej.Iny dovod ma nenapada teda.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Veď zeta je tiež otázka minút a kliká sa ľahko, munície tam maš cca toľko čo v alfe.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.