Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ano stupa ale koli akciam:))))
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Já bych také tyto akce zrušil , přihrává se tím výrazně nepoctivím hráčum ,co zbírají nonstop .Nevím jestli se s tím neco delá , ale znám pár hráču co lítají takto i rok nebo víc a systém je zatím nenašel - divné . Už mě to ale trošku štve a my s tím nic bohužel nic nenaděláme, nebo ano budem lítat jako ΔSΞ§IИO.ζ€УЄИS-h§ƒ™ na CZ3 :mad:
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Já myslím, že až si tvé příspěvky prohlédne někdo z týmu, tak tě i konečně někdo ocení.
     
  4. Borat

    Borat User

  5. Citácia zmazaná.

    Děkuji moc, já když se s někým chytím, i když se nerad hádám, tak nemohu přestat.

    Otázka k tématu: Když použiju formaci, design (surgeon) a booster na bzk, berou se % z dvojnásobku nebo ze základní hodnoty? nějka jsem to nezkoumal tak ted me to napadlo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/9/16
  6. Borat

    Borat User

    Predchádzajúce príspevky sa necituju. Vieme na čo reaguješ.

    No malo by byť základna hodnota + booster + formácia + dizajn x2, ale to ti neviem s určitosťou povedať keďže to nejako nesledujem. Mne pri tom ide hlavne o munku :D
     
  7. jojo, ta hlavně ... lf4 už stejně nepotřebuji :) ale bz je taky takový ,,menší,, větši rozptýlení :) Mě už to stojí u základny připravený na akci takže už jen počkat až bude akce :D
     
  8. No hura a je pokoj uz sa tesim na Dvojnasobne odmeny bran :D len koli munke a cesti to lietam :D zatial 7 bran :))
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. No vidíš.. a není to lepší? Rád bych se omluvil všem lidem, co to četli za tu výměnu názorů a zbytečnou hádku a OT... :) Nerad se hádám, protože vím, že to nikdo zapotřebí nemá...

    Taky se teším... sice jak říkám nemám tu akci rád ale...z jistýho pohledu ummm mám ji rád... :D :D
     
    Naposledy upraveno: 3/9/16
  10. Pri radosti zberatelov je teda mozne vyhrat 3 vyhry?:
    1. 1x Chimera
    2. fantómový design stíhačky (buď červený, oranžový alebo zelený)
    3. balík 10 červených fantómových designov + 1 červený design Chimera
    Rovnako aj pri Mirage a Enigma?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ pre dnešok platí
    • Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom: Jeden design pro letouny Chimera nebo Phantom (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 červených designů Phantom + 1 červený design Chimera
    takže tak ako si napísal ty, buď chimera, alebo phantom (farebné) alebo sadu 10 s 1 červeným Chimera,

    Tie ostatné Mirage a Enigma, môžu byť v ďalšej akcií o nejaký čas no tam už môžeš získať len
    • Sběratelské potěšení – Mirage a Enigma: Jeden design pro letouny Mirage nebo Enigma (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 oranžových designů Enigma + 1 oranžový design Mirage
    Mirage alebo Enigma (farebné) alebo sadu 10 Enigma s 1 oranžovým Mirage.

    Trošku ťažšie sa mi orientuje v tvojej otázke, lebo tomu uplne nerozumiem na čo sa presne pýtaš, Odpovedal som ti tak ako si potreboval? Ak nie máme určenú tému na špeciálne odmeny z brán, kedže toto sú dvojnásobne, tak ťa poprosím odpoveď tam :)

    Diskusia k Víkend speciálních odměn v galaktických branách!
     
  12. Chtěl bych se zeptat dnes je take akce na double odměnu z bran?
     
  13. Fortys221

    Fortys221 User

    Chcem sa opýtať robil som zetu a dostal som len 35 000 Urka. Je to v pohode?
     
  14. Borat

    Borat User

    Áno je to v pohode. Double odmeny neplatia pre uridium zo všetkých brán a x4 z brány Alfa a Beta.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    A pro některé odměny, jako třeba MULTI booster a lodě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. **** urobil som brani a ami jednu mi nedalno 2x

    Vulgarizmus vymazaný
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/16
  17. svi1

    svi1 User

  18. Prosil by som trochu slušnosti, každému to nepadne každý krát, veď predsa nie sme opice alebo v Afrike kde pomáli nemajé na vodu, sme vo vyspelej spoločnosti, tak poprosím nepoužívaj Vulgarizmy v spoločnosti :) Ďakujem za pochopenie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. MINNORIT

    MINNORIT User

    takato akcia je na paradu v piatok som spravil 5 bran :p a ta odmena ako x4 :eek: a niečo cez 4 mega cti :rolleyes: velmi poteši, postavil som brany a čakal len na tuto akciu :), chce to len trpezlivost :cool:
     
    -baghira2- a MICKA tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.