Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ano souhlasím Badmaniaku když chtějí slevu ať si jí koupí . :D
     
  2. Ale hoši copak to tu ctu jak vas tohle muže rozhodit tez nedelam brany kdyz neni akce Normalni clovek ktery pouzije mozek a umi počítat bude chtit branu za co nejmin a co je na tom spatneho.Je to hra ktera ma bavit a ne NUDIT at je akce za akcí treba kazdej tejden nebavi te to tak to nehraj jednoduche jak facka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Brouk666

    Brouk666 User

    :D vždycky si rád přečtu, jak Badmaniak řadu názorů pobrblí :D
    Stejně si myslím, že problém bude ve správě hry - v obchodě se nic nezměnilo za celý víkend..., kdo ví, jesti sleva měla být, či nikoliv.
    Stačí si vzpomenout na "nekonečné" Ice, Crazy...
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jste fakt asi totálně vymaštění, nebo nevim.
    Kde berete že sůeva má být? Nebo že dokonce MUSÍ být? Nemusí, a třeba už nikdy nebude.
    A co jako, smiřte se s tim. :)
    Máte buď slevu, nebo double, máte spoustu příležitostí, chcete ale jen víc a víc a mě to už začíná lézt krkem. Kdyby jste to hráli před 8mi lety, mluvili by jste jinak.
     
    -baghira2- a BlackStarek tohle ocenili.
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako som už písal, nikto nevie či ide o chybu alebo o čo presne, ale akcie sú "náhodne" (kto vie kde je pravda) generované a proste nemusela byť zľava pridelená, robím brány aj tak hlavne keď chcem full herkul :O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak:Máte buď slevu, nebo double, máte spoustu příležitostí, chcete ale jen víc a víc a mě to už začíná lézt krkem.Koukam že se tu chovaš a odpovídáš jako by to byla tvoje hra co sakra je tobě do toho co kdo chce.JSI UPLNě POSEDLEJ nebo NEMOCNEJ kamo mel by jsi si dat pauzu:p
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Přesně jak píšeš Yodiaku, není to moje hra a ani tvoje, je to hra BP, takže co oni dají je na nich a já to narozdíl od vás respektuju.
    To co nechápu je to, kde VY berete nárok si furt stěžovat a chtít víc a víc jak hamižní křečci... :mad:
    Se už vzpamatujte. Buďte rádi že byl double a mlčte o nějakých chybách, jako kdyby sleva a double byla standartem na který máte nárok. NEMÁTE!
     
    Naposledy upraveno: 20/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přesně tak. Napsals to velice trefně.

    Problém je tu však v tom, že niektorí ľudia čo sem píšu nariekajú len preto; že vidia pohár poloprázdny, pretože by ho chceli vidieť plný.
    Mne je však omnoho milší ten poloprázdny pohár, ako úplne prázdny. A v tom vidím dosť zásadný rozdiel.

    Trochu viac skromnosti, by niektorým hráčom na tomto fóre fakt nezaškodilo.
    A to som pod tým vlastne chcel povedať, že je umenie; sa vedieť tešiť aj z toho mála, čo sa poctivo pridelí.

    Btw. slevu a double sem doteraz vůbec nepotřeboval. A nestojím o ně ani teď. :rolleyes:

    "Lepší malý darček, ako žiaden!" - Pretože darovanému koňovi sa na zuby nepozerá.
    - Ako keby Vám dvojnásobné odmeny z galaktických brán vôbec nestačili, hanba pomyslieť!

    A to je vysvetlenie pre tých, ktorí to ani napriek tomu a teraz; nedokážu pochopiť. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 20/10/16
    kapitan0827 tohle ocenil(a).
  9. Až zas bude dvojnásobek na brány, musíš ji při akci projít celou, nebo stačí ji dokončit?
    Dělám tak 3-4 zety ročně, tak si klidně počkám :D.
     
    Naposledy upraveno: 24/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    stačí ju v den akcie len dokonciť.Ked len posledné kolo alebo výstrel-odskúšané,funguje to tak
     
  11. uz jsem si nasosal dve zety a jeste dam asi jednu ted jen pockam az bude akce na to
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Zdravim ,odměny z bran jsou dvounásobné i z alfy a gamy ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    Skoro každá brána ti dá dvojnásobok municie, cti, bz, kľúčov, havoc, hercul, ale alfa a beta nedáva dvojnásobok munície.
     
  14. Citát zmazaný.

    Ale uridia ano ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Formes

    Formes User

    Na Uridium dvojnásobek neplatí v žádné bráně.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    †«$ĈĦ€J№»† Ziadna brana nedava dvojnasobok U. Dvojnasobok plati na vsetko okrem uridia + v alfe a bete nie je ani dvojnasobok municie, inde ano.
     
  17. Citát zmazaný.

    Děkuji spoluhračí mě to řikali špatně .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. chci se jen zeptat jestly tato akce na brány je ta kde padaj např 2 herkuly atd... děkuji
     
  19. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Woody_Fighter,ano,mužeš dostat 2 herculy,2havoci,2 lf4 a tak dál :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Woody_Fighter, fakt jen můžeš, už jsem 6x nedostal 2x havoc, je to o náhodě (GA5).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.