Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

    Drift1 User

  2. jsou na prodej, jen si asi spletli sekci - je v prizpusobeni (jako byvaji normalne designy na letouny).
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Drift1

    Drift1 User

    Belgam-díky za odkaz to jsem potřeboval..sekce přizpusobení se mi ukázala až po odhlášení tak už jsem spokojen...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    Tému som presunul do vhodnejšej sekcie a upravil názov.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Neni 150k uri prehnaná cena za dizajn ktorý nepridáva ani žiadny bonus len svieti na modro?Čo si otom myslíte? Mám na mysli absolute zero dizajn na goliatha ale teda aspoń 10% na štíty tam mohlo byť.
     
    §JARDA§ tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Za krásu sa platí. :D No keďže nedáva žiadny bonus, tak to je len zbytočný prepych.
     
  7. ☻_makhai_☻ sú (možno) hráči ako ja čo hrajú len pre krásu lode. Načo som si kúpil beacony keď nič nedávajú? Na okrasu lebo pekne svietia. Kúpil by som si aj toto len už nemám urko :DD
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Drift1

    Drift1 User

    Design stojí 200 tisíc uridia.150 tedy asi se slevákem?..jinak má schopnost-v sobě kombinuje ledovou eleganci a schopnosti designu Aegis Elite: 5% bonus k poškození a o 50% delší doba trvání Opravárenského modulu, což je vykompenzováno o 20% kratším účinkem Opravy štítu a o 10% kratší Opravou konstrukce.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Drift to jsou ledove designy pro multifunkcni lode, puvodne byla rec o designu absolute zero pro goli, ten je jen okrasny a stoji 150.000U.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  10. Dobré odpoledne přeji, mam asi menší problém ohledné té brány, zjistil jsem že hráči co tu bránu už mají k dispozici od dnes a udělali jí, tak jí tam mají z minulého roka. a tak bych se chtěl co z toho ten hráč bude mít za postih když tu bránu dnes po pulnoci dokončil ?
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Nebude mit zadny postih.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ok takže tu bránu asi jen nebudu mít až bude 11.12 ?
     
  13. Môžem otázku ak môžem, moji kamaráti majú na na x-4 už zimnú bránu. Bavili sme sa otom na TS a žeto ešte z minulého roka, ja ked som minulý rok nehral nemôžem ju mať ?
     
  14. ako ja ju nepotrebujem za každú cenu. len nebolo by odveci keby som ju mal aspoň kus zábavy
     
  15. Korben

    Korben User

    Zimná brána je z minulého roku a je to chyba.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Zippy

    Zippy User

    A za jej prejdenie dostanem odmenu?

    EDIT:Takže za dokončenie minuloročnej brány som dostal normálnu odmenu :)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  17. Korben

    Korben User

    Odmenu dostať môžeš no otázne je či sa vám potom zobrazí nová brána. Prípadne či budete mať v ponuke úlohu na novú bránu. V tomto momente vieme že to je chyba a pracujú na oprave.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Zippy

    Zippy User

    Aha no ja som ju dokončil chýbala mi len poslendná vlna
     
  19. docela nefer... zase to některé zvýhodní..sice mírně ale i tak o_O
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.