Diskusia: Cross server zóny (R-zóna neboli Refrakce)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 7/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa Vám nápad Cross server zón?

Anketa uzavřena 7/1/17.
  1. Vyzerá to zaujímavo

    65 hlasy(ů)
    60.7%
  2. Minimálne až vôbec

    10 hlasy(ů)
    9.3%
  3. Nemám zatiaľ názor

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  4. Určite nie

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  1. Borat

    Borat User

    -baghira2- na teste bola len cross server zóna, ale pokiaľ ju dajú na normálne servery tak budeš mať možnosť tam ísť alebo nie. Je to ako s UBA arénou. Buď tam ideš alebo nejdeš takže nikto nikomu nič nútiť nebude ;)
     
  2. Znechutit ? Já si myslím že konečně spíše budou hráčí chodit na test server - testovat a né si lítat po x-2 a brát si bednicky a hledat LF4 , brány ...a pod. jen se tim zatezuje hra s tolika poctem hráču , tož to je muj nazor.

    TEST SERVER - na testování novinek nikoli , delaní cokoli jineho na serveru a nevšímačka. Pak prijde nekdo kdo chce neco otestovat a nemuze se tam vubec dostat. A potom jsou zpětne vazby horsí a po hození novinky do hry jsou bugy - a to díky těm co chodí na test si hrát jako na obyčejný server.

    OSTATNÍ SERVERY - Tam si mužete pařit od nevidím do nevidím a vylepšovat , proste kdo nechce nic vyzkoušet z novinky tak at tam ani neleze. .

    Pěkný den
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/11/16
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    PaRazZziTeK, pridávaš niečo, čo som tam vôbec nenapísal.

    Takže tento text:
    "Znechutit ? Já si myslím že konečně spíše budou hráčí chodit na test server - testovat a né si lítat po x-2 a brát si bednicky a hledat LF4 , brány ...a pod. jen se tim zatezuje hra s tolika poctem hráču , tož to je muj nazor.

    TEST SERVER - na testování novinek nikoli , delaní cokoli jineho na serveru a nevšímačka. Pak prijde nekdo kdo chce neco otestovat a nemuze se tam vubec dostat. A potom jsou zpětne vazby horsí a po hození novinky do hry jsou bugy - a to díky těm co chodí na test si hrát jako na obyčejný server.

    OSTATNÍ SERVERY - Tam si mužete pařit od nevidím do nevidím a vylepšovat , proste kdo nechce nic vyzkoušet z novinky tak at tam ani neleze.

    Pěkný den"


    - by tam vôbec nemal byť. Nepridávaj do citácie niečo, čo tam vôbec nepatrí. Píš to mimo citáciu.
    Pretože to znie umelo a neprirodzene. Nehovoriac o tom, že to v tej citácii vôbec nebolo.

    Btw. Ty si kľudne vlez do Cross server zóny, keď sa Ti tak veľmi páči. Ale druhému nevkladaj do citácie, to čo sám nenapísal.
    A v konečnom rade je to jednak netaktné a jednak neetické. :mad:

    EDIT: Ešte že to moderátor vhodne a včas upravil. Ďakujem.
     
  4. Borat

    Borat User

    -baghira2- hráč si asi nevšimol [/QUOTE] a napísal príspevok pred to. Ono sa to stáva a nieje to ani prvý a ani posledný prípad tu na fóre.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Mě přešla chuť to testovat..buď se tam dohadovaly kdo pujde do brány hádes a nebo se to mydlilo zase na normální mapě a člověk nemohl ani vyletět.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Trochu nejasné ? .....Firemní příslušnost (EIC, MMO, VRU) bude sice viditelná, ale bojovat můžeš s kýmkoliv. Za sestřelení pilota své vlastní firmy budou hráči postiženi obvyklou penalizací.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zbytočne to len rozpísali a nemuseli to do FAQ vôbec dávať, platí to isté čo na mapách. Zostreliš vlastnú firmu, dostaneš minus česť.

    Spýtam sa či to nevymazať z FAQ
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak že, platí příslušnost k firmě i z jiných serverů, jestli jsem to dobře pochopil .
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    áno to je jedno z akého serveru je, nemáš strieľať vlastnú firmu podľa FAQ inak ideš do -. Ešte som to nemal čas prejsť celé ale predpokladám, že kadá firma má spawn miesto takže by to nedávalo zmysel ak by sa každý byl s kažým
     
  11. bol som na teste a bolo to super každy dostane firmu , každa zakladna ešte aj dobija život lode ak to bude fungovať ako na teste tak už sa neviem dočkať ....
     
  12. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Funkce neobsažené v první verzi : Nejdou tvorit skupiny ,nejde chat ,nejde se pripojit jako skupina=> mozna hloupa otazka ale podle toho ze nebudeme moc komunikovat ani skakat jako skupina ci klan mame spolupracovat jak ? Krom toho bude vic map podle urovne hracu a populace mapy-jak moc to rozdeluje -ja ze ne vsichni mame stejne lode ,lvl ,pocty stitu ,ci zohlednuji se bustry (distribucni), formace -aktualni HP a stit ? Ja aby to nedopadlo jak UBA kde kapitan dostane generalazajdu protoze ten vi jak na to (hodnost dana nahodne).
    K ukolum: Sestřel hráče, Množství: 30,Nenech se sestřelit -to sem zvedavej kdo krom hracu emp=>mask tohle da a ukol
    Splň během 25 minut:Sestřel hráče Množství: 20 -to mne budou muset skakat pred lod jak na bezicim pase.
     
  13. Bond*Star

    Bond*Star User

    Moje slová.
     
  14. Zdravím, Ako je možné že Bigpoint nemá problém spravit takuto nezmyselnosť ale nespoja serveri... nechápem nejakú nezmyselnu medziserverovu mapu už dokonca není problém urobíť ale spojit serveri? nieeee :D len sa čudujem že ked od ludí žobru čo najviac penazí prečo neušetria na serveroch?? :D :D hoši! to je na zamyslenie :D
     
  15. Borat

    Borat User

    ★Д.м.i.б.o★ spajanie serverov a medziserverová zóna je úplne niečo iné, ale raz to pochopíš ak si o tom viacej prečítaš :)
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  16. Už se nám blíží další skvělá novinka do hry. Mě sice vůbec nepřipadá skvělá a hlavně doufám, když mám do konce roku dovolenou, tak nedojde, jako vždy k poruše a hra se opět stane nehratelnou.
    Dovolím si sázku, dávám 1:50, že si do vánoc nezahraji.
     
  17. Mám menší dotázek.... pročetl jsme snad všechno a nedozvěděl jsem se, jak se tam můžu dostat
     
  18. Bond*Star

    Bond*Star User

    Tiež by ma to zaujímalo.
     
  19. Borat

    Borat User

    Na lište ako je napríklad UBA atp budete mať taký trojuholník a cez to sa dostanete na Cross server zónu.
     
  20. Dik :)