Zpetná vazba Diskusia: Dlouhodobé plány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Diskusia k téme

    Dlouhodobé plány

    Diskusia k oficiálnemu oznamu o budúcich plánoch vývoja hry.​
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Zní to velmi pozitivně a jsem moc rád, že se DO vyvíjí a hlavně že existují vize, kudy by se DO mohlo ubírat. :)

    Momentálně mě ale napadla myšlenka, že by se při přesunu dalších funkcí do herního klienta mělo pamatovat na to, aby se zbytečně nečerpaly boostery, když nemohu létat. Již dnes by tak mělo být například v případě, že mám otevřeno komunikační okno s NYX a prohrabuji se v úlohách. Jakmile bude přesunuto do herní mapy i vlastní vyzbrojování lodí, bude to ještě větší problém.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    Dále pokračujeme ve vývoji zásadní grafické aktualizace...hmm bojim sa toho takzvaneho 3D, ani nie tak lagov ako skor ze hra uz uplne strati svojho ducha :/ ale uvidime ake to bude, snad lepsie ako si myslim

    ziadna zmienka o hodnosti, no tajne som dufal ze BP nieco urobi ale asi nie, ale este nevesiam hlavu dole :) osobne by som moc nepresuval skylab a hangar do klienta aby to nedopadlo tak ze klient bude zahlteny az moc
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Je to hezké akce se mi líbí a zamlouvá ale třeba počítat s tím že na mapě jsou též hráči s jinou výbavou takže plně elitní si najdou jednoduché mouchy a nikdo se pak ani nepohne z portu...u toho by jsem zavedl pravidlo utoku na sobě rovné..přijde mi nenormální když červená loďka plně full sunda začátečníka jen proto že chce a aby měl body..ano vím je to střílečka al třeba vzít v uvahu že rozdíl mezi goliášem a davidem byl obrovský...a jak to je uvedeno tak david,ten slabší si troufl na goliaše,toho většího.
    V herním klientu by jsem to klidně upravil ale zbytečnosti přesunul do pryč...
     
  5. Crystal

    Crystal User

    drift a ja som si pachtal vybavu na full a teraz co? nebudem moc utocit na niekoho kto je slabsi? ako je blbost zavadzat akokelvek obmedzenie len preto ze je niekto slabsi a je jedno ci je niaka akcia alebo nie

    ja som ziadne obmedzenie nemal tak neviem preco by ho mali mat terajsi novacikovia

    a seberovni? dakujem pekne 80% drze deti s nabotovanou vybavou(cest vinimkam)...a smeju sa kadekomu dohuby kto skutocne makal na vybave, ziadne obmedzenia na seberovnost by som do hry neimplementoval, lebo potom sa vytraca zmysel kvalitnejsej vybavy, naco som makal na full hercules?...nezmysel

    kebyze je namne ,kazdemu boterovy dam miesto hodnosti tercik a to by bola zmysluplna uprava hry :)

    pochop ze v tejto hre uz davno seberovnost,cest a objektivna pozicia v rebricku davno zmizli, a ziadne upravy pre novacikov to nezlepsia, boteri ostali a stale sa vsetkym ostatnym smeju do huby
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Crystal: Drž se tématu, diskuzí o boterech je tu dost. Jinak já se naopak na 3D docela těším a i ostatní novinky zní zajímavě. Např. loajalita k firmě je u VRU na CZ1 v prachu a určitě je fajn, že chtějí hráče k věrnosti k firmě motivovat a dokonce i odměňovat. :)
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  7. Korben

    Korben User

    Crystal Tvoj návrh je moc mladý na to aby sa tu už o ňom diskutovalo.

    Drift1 Čo je červené, to je cieľ a tak by to malo ostať bez rozdielu.
    Všetci sme sa museli naučiť prežiť. My sme za opravu platili, dnes to je zadarmo, tak nech si nováčik zaslúži život vo vesmíre.

    No v diskusii by ste sa mali viac držať diskusie k navrhovaným zmenám.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    ano korben chapem ze je mlady a je mi to uplne jasne, ved som napisal ze uvidime casom :)

    a TRIXT ja sa drzim tematu, reagoval som na navrh drifta k dominanciu, vobec niesom OT..vsetko spolu suvisi
    pochop hram to uz cez 5 rokov a proste uz toho mam plne zuby za tie roky furt superit s niekym kto nehral fer..

    sice tieto plany BP su pekne ale hlavne problemy sa zatial neriesia, az na LOwku a batlla ale to je mensie zlo...
    BP riesi stale grafiku,novacikov a niake akcie...ale zabuda na rebricek,hodnost a podobne veci
     
  9. je hezký,že se znažej),ale co treba grafika, když jí upraví tak mají taky napsat požadavky kolik ta hra potřebuje??:)
     
  10. Loajalita bude fajn, ať žije vru! :D
     
    -=[ЯΞVΞRS785]=- tohle ocenil(a).
  11. No mě osobně se to docela líbí, ale zmínka o rychlosti ta mě dost vyděsila. Doufám, že od toho upustí, protože to by dost zasáhlo do hry a full elite loď co se jí ani nedá zdrhnout, to by byl mazec :confused:

    "Zejména funkce „Loajalita“ bude něčím, do čeho se budou moci zakousnout hlavně ostřílení hráči: Rádi bychom posílili pouto mezi hráčem a firmou povýšili oddanost hráče ke svému domácímu týmu na jeden z důležitých aspektů hry. Hráči budou moci sbírat „body loajality“ plněním různých misí a takto odemknout některé speciální schopnosti a výhody. (např. štít, zásahové body, rychlost nebo jiné bonusy)."
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    *G*O*L*E*M*: Dokáži si představit, že manipulace s rychlostí by byla jen krátkodobá výhoda (něco jako Hi-tech) nebo něco podobného jako má Lightening.
     
  13. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    K tomu aby do hry dostali nové hráče se nevěnuje nikdo, jen plány s hrou, kterou lidi přestávaj hrát... i platící, páč není do koho střílet. Lítat po mapě 10 minut a hledat lod na odstřel je žůžo. Nostromo můžu hledat týdny..
    Namísto toho aby novým hráčům dali hry, již dobře vybavenou lod a ti nemuseli zdlouhavě šetřit alespon na nejaký lepší štít, potažmo jednu dvě lf3... O letounech flax nemluvě, ty by meli zrušit úplně...
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    »OLDBOY«: No zrušení falxů je hloupost, LF3 lze získat z úkolů, no možná nějaký ten elitní štít by se ještě do úkolů mohl přidat. Nad čím by bylo nutno se zamyslet je otázka rychlosti postupu začátečníků a to jak je seznámit s principem hry, která je poměrně složitá (což mi vyhovuje ;)) a kde se dá dosáhnout cílů výrazně rychleji, když člověk principy hry zná a umí si vytvořit strategii. Strategie je to, co začátečníkům chybí, ale bohužel je těžké jim předat informace, neb dnes lidi neradi čtou. Možná by byly ideální instruktážní filmy s dobrou grafikou, na které by se i ti zkušenější rádi podívali, ale to není asi levná záležitost.

    Tvůj problém se slabšími loďmi by se dal řešit tím, že pokud by bylo ve hře u dané firmy málo lodí daného typu, pak by systém do hry nasadil lodě řízené roboty se slušnou inteligencí, která by napodobovala chování hráčů, tj. např. při vyhodnocení, že soupeře nemohu zničit, tak utíkám na port, ničí NPC, sbírá boxíky apod. Tím by se hra zpestřila a zároveň by pořád zde byl moment překvapení, protože bych netušil, kterou loď řídí robot a kterou člověk. Možností je mnoho.

    Hlavním problém DO je dle mě to, že pro DO se neustále objevuje nová a nová konkurence a je čím dál tím těžší zaujmout hráče. V době kdy se hry začínají pomalu blížit realitě to nemá hra ve stylu DO vůbec jednoduché, proto ty snahy o 3D. Je potřeba hru vyvíjet, jinak by tu časem zůstala jen hrstka nejvěrnějších. A zdá se mi, že BP jde dobrým směrem. Např. až přenesou hangár, kde se vybavují lodě do klienta, dá jim to další možnosti co s hangárem dělat. Možná se bude dát vylepšovat i jinak, než jen stavbou dalších hangárových hal. To, že hra nestagnuje ve vývoji je to, co mě osobně u ní drží.
     
  15. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Ale hráči nebudou přibívat... za tuto cenu a tu dobu co to stojí to hrát nebudou, nepřijdou, nevrátí. Kamošum sem hru ukazoval na svém učtu, jak sem vybavený co se s tím dá dělat, konfigurace, mapy, boje... Tak se jim to líbilo. Po tom co si založili učet svuj, přisli s dotazem, že za jak dlouho se můžou dostat bez peněz na mou uroven... Já jim řekl, že tak rok dva stáleho hraní... a oni s hlasitým smíchem si poklepali na čelo a řekli, že sem blázen. Proto píšu, dejte nováčkům vybavené lodě, aby mohli ze začátku hrát proti silnějším NPC a i hráčum... Bez flaxů, rovnou drony iris a pouze dela lf3 nic slabšího. Chápu, že mi jsme si tu výbavu museli taky koupit, nebo uhrát... Ale nebudu čekat 2 roky, až tu přibude 5 elitních lodí. Dále pak bych popřemýšlel o spojení serverů, alespon CZ. Nechápu 3 servery a na každám lítá cca. 200 hráčů... směšné.
     
  16. Celkově jsem rád že se Bigpoint snaží hru vylepšit. Změny se mi celkem líbí až na pár... například nějaký bonus na zvýšení rychlosti lodi pro lepší hráče je podlě mě totálně nepřípustný! :D
    K té grafice: pokuď chcete zlepšit grafické spracování je to dobré pro hráče s lepšími počítači, s lepším internetem.. hráči kteří nechtějí nebo nemůžou si dovolit lepší počítač budou v nevýhodě, proto bych přidal i možnosti nastavení původního nastavení (to co je teď) a nebo možnost nastavení ještě nižšího.
    K přesunutí hangáru a skylabu do klienta to podle mě není nejlepší nápad, ale je to přijatelné pokud to neovlivní výkon hry.
     
    -=[ЯΞVΞRS785]=- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    *G*O*L*E*M* OT post zmazaný, dobre si prosím prečítaj o čom sa tu má diskutovať.
     
  18. No možná jsem to pojal trochu zeširoka, ale podle mého názoru jsem psal o tom, kam se hra vyvíjí a že by nebylo od věci se inspirovat v minulosti. Vidím tu několik jiných podobných příspěvků a nejsou OT.
    Když to tedy zjednoduším: jsem proti úpravám vlastností jako je rychlost, štít a zásahové body za loajalitu. Ničemu to ve hře nepomůže, DMG je už tak hodně vysoké, elita téměř nesestřelitelná a když bude ještě rychlejší než ostatní to bude fakt prima.
    A to co by hře pomohlo si holt nechám pro sebe když je to OT.
     
    mikesbezbot a -=[ЯΞVΞRS785]=- tohle ocenili.
  19. Korben

    Korben User

    Tak že si dovolím vložiť do citátu tvoj príspevok a červeným označím OT .

    Tu neoznačenú vetu by som mohol brať ako k veci, ale to ostatné , ani náhodou. o_O
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Golem se trochu "rozkecal", ale v podstatě má pravdu. V době kdy DO vzniklo, když jsi začal hrát, tak jsi dohnal elitu během měsíce až dvou, dnes ti to bude trvat rok až dva. Popravdě, když to začínajícímu hráči dojde, tak s hrou sekne a jde hrát něco jiného a to je ten problém.
     
    mikesbezbot a -=[ЯΞVΞRS785]=- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.