Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Doufám, že to neprodlouží, už teď mě ty NPC nebaví :D No uvidím, co na to řekne nějaký moderátor ......
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Já na fcb. četl něco o LF7 a dalších 2 letounech (Troll a Fake) :D Pokud to není vyjádření BP, tak bych to vážně nebral. Taky už se těším, až akce skončí, ale odměny z boxíků jsou fajn. Lovím a petka sbírá. Část Kronos ani nepadla, ale nevadí. Tu už neřeším.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No tak co ja vidim napsane na of. FB strance, je ze akce pobezi jeste temer cely 1 tyden. Tento status tam byl pridany vcera, tj. 18. Akce ma koncit 25. Tak co myslite? Ja tam o prodlouzeni nic nectu. :)
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Denně několikrát sleduji na chatu, že spousta uživatelů špatně pochopila následující:
    Negativní efekt při nakažení

    Je-li hráč nakažen, ať už při explozi bonusového boxu nebo zásahem infekční municí, aktivuje se u něj následující efekt:
    • Požkození: +10% ( to znamená, že hráč bude dostávat-obdrží o 10% více požkození, ne že jej bude způsobovat )
    • Zásahové body: -15% ( zásahové body/hit points = body života/HP )

    ;)
     
  5. Joe tak to se vůbec nedivím. Já jsem to chápal taky tak, že to zvyšuje způsobené poškození. Je to trošku kostrbatě napsané.
     
  6. duogamers

    duogamers User

    Dobrý den má někdo ten stejný pocit, že z boxů nepadají díly do Kronos do bran delta a epsilon?
     
  7. ano nie si sám ani mne to nepadá
     
  8. No myslim,ze tak uplne asi pravdu nemas. Zkouseno ted munice x2 bez infekce kolem 25-27k a s infekci 30-32k. To znamena ,ze to dmg.pridava.
     
  9. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Joe, ja tiez berem o take 2-3 k viac ked som infikovany.
     
  10. Ahoj pár dní nazpět mě padala lamdba 5/5 a 1 beta, zbejvá 2/4 epsilonek a od včera nemohu nic najít. Možná nepadají všechny dílky do Kronosky škoda :)
     
  11. ale ano, padají stále ;) Mi boxy postavily alfu z 1/4 na 4/4, betu z 1/3 na 3/3 a lambdu z 0/5 na 4/5, tak doufám, že ten jeden dílek ještě najdu... Mimochodem, od včerejška jsem našel již 4 dílky.
     
  12. Čo tak povedat na akej/akých mapách.
    A za aký čas
     
  13. Kde se po posledním updatu eventu spawnují Gygerimové?
     
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ono je to nejak rozdelene ten gygerim?Ze na normalni mape mam 886/2000 a na PVP mapach me to ukazuje 1601/2000...A jinak dnes uz sa me to konecne zacalo zapocitavat do toho ukolu takze dobre :)
     
  15. Spartakus

    Spartakus User

    -Neptun- započítá se ti, i když ho nenaklikneš první a nejsi ve skupině?
     
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Prave ze ne vzdy sem byl ve skupine...Me dnes ve skole rikal kamos ze rano jak delal ze sa mu zapocetl ikdyz nebyl ve skup ze pry staci kdyz ho ma tvoja firma a zapocte sa...u me to tak teda nefunguje.
     
  17. No jo, kámoši toho občas nakecaj...
     
    Korben tohle ocenil(a).
  18. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    To poznám, mne jeden hovoril že budú lf-päťky :D
     
  19. jak je to s vyvoláváním gygerima? dnes večer jsem střílel gygerthralls a když jich bylo 1999/2000 tak se počítadlo zastavilo..sestřelil jsem dalších cca 5 až 6 kusů a nedostal jsem oznámení, že gygerim je vyvolán. Pohyboval jsem se na mapách 3-7, 3-5 a 3-6 nikde jsem gygerima nenašel . počítadlo stále bylo na 1999/2000..tak jsem nakonec refrešnul klienta (cca.2-3sekundy) a počítadlo nevidím vůbec. tak jsem znovu proletěl všechny 3 mapy 3-5, 3-6 a 3-7 ale gygerim nikde. po dalších cca. 5 minutách se objevilo počítadlo 6/2000.
    takže jak se objevuje gygerim?...je to tak, že jsou 4 počítadla? , pro pvp pro horní MMO, EIC a VRU? nebo je to jinak? a proč se neobjeví hláška gygerim vyvolán na mapě x-x, když ještě nedávno to tak jelo.

    Poznámka na okraj: tím pádem vůbec nevím , jak udělat ukol na 3kusy gygerima..
    server cz2
     
    *G*O*L*E*M* tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    To co tu popisuješ,tak se včera stalo asi 3x na cz1 ( 2x jsem to zažil osobně). Asi malá chybička,kterou určitě brzo opraví a napraví.
    Jen na okraj? může mi někdo kompetentní prosím říct (nebo se dotázat na bp?),proč se boss gigerim spawnuje pouze na mapách mmo? na cz1?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.