Diskusia: Projekt Nano

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

  2. tak to bude mazec toto. takze to budeme asi hrat od 1.8 jestli jsem cetl spravne no uz se na to tesim a byl na to test server nejak jsem si nevsiml
     
  3. No nějaké hardwar. součástky jsem našel v bednách ale zatím nikde nevidím že je mám!:)

    Jo pohoda znovu jsem se přihlásil a je to v hangáru!!!:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/7/16
  4. A ty designy budou fungovat jak? Jako designy na originály (pusat, spectrum)?
     
  5. A hneď mám aj otázočku... bude pravdepodobnosť padania surovín ovplyvnené? Že budú padať tak ako padali cez akciu ,,Montážna funkcia,,.
    A kedy to začína? Od zajtra?
     
  6. na en foru na unofficial jsem četl od 25. , tedy od pondělí , samozřejmě , není to garantované , ale málo kdy se to mění , počkejme si , uvidíme
    Spíš jako další by mne zajímalo , kde se dá sehnat LEGEND aegis elite , zda se jedná o desing , nebo loď či jaký má parametry , to nevím , ale na unofficial to píšou , má se hledat v branách - HLEDAT :) takže hodně štěstí , buď to tak bude , nebo nebude kdoví zda ano , když na FAQ tady jsem se o něm nedočetl...
     
    Naposledy upraveno: 22/7/16
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Termin vydania sa moze zmenit, kedze ako vieme nie kazda novinka funguje ako ma.

    DeadlyMageCZ Ano, budu to vsetko dizajny na zakladneho pusat a spectrum. Cize pozor, musite vlastnit zakladnu vezriu aby ste dizajn mohli pouzit.

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* Nevieme zatial, no osobne cakam vacsie padanie surovin.

    •»Śøŋºº«• To co doslo sme aj zverejnili, ak dojde nieco dalsie k akcii, dozviete sa to.
     
  8. však v pohodě , jen dodávám info z en fora a vždy upozorňuji , že je to neoficiální , neříkám že nám něco tajííte :)
     
  9. [​IMG]

    Zdravím a to (viz screen) znamená že mi desing letounu padne z první udělané brány nebo je to myšleno jinak a jestliže už mám dokončené A, B, G, brány padne mi desing letounu či ne či šance 10% ???
     
  10. to jo ale akce jeste nezacala tak nato nezapomen :-D
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  12. a poté z šancí na 10% ???
     
  13. šance 10% je na získání desingu na pusat vengeanci - název desingu , Pusat Sandstorm
     
  14. Bellator

    Bellator User

    Rád bych se zeptal jestli když si poskládám, nebo dostanu design na loď Pusat a samotnou loď nevlastním, jestli když si ji někdy časem koupím, budu ten design mít, nebo ji musím mít v momentě kdy design dostanu abych ho měl? Díky :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bellator Dizajn ti ostane, nemusis nutne vlastnit zakladnu lod. Ked ju neskor dokupis, dizajn sa ukaze v ponuke.

    Akurat kto dostane dizajn bez zakladnej lode ho nebude moct pouzit.
     
    Bellator tohle ocenil(a).
  16. Tak , další ochutnávka z unofficial :)

    Dodávám , že je to z en fora , jako neoficiální informace , není jisté , zda se toto do hry dostane , + neví se , zda to bude při akci NANO


    Future Aegis Elite designs - don't think these are part of project nano.

    LEGEND
    Supposedly acquired from galaxy gates. However it does have a crafting value but the blueprint is set to 'only visible once owned'. So it's possible the blueprint is acquired from GG then you need the resources to build it.

    - 2 Micro Transistors
    - 7 Hybrid Processor
    - 7 Nano condensers
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    BLAZE
    Shop price is set at 120,000 U. - this doesn't actually mean it will be on sale though.
    Seems unavailable in crafting.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    OCEAN

    Shop price is set at 120,000 U. - this doesn't actually mean it will be on sale though.

    - 3 Hybrid Processor
    - 3 Aurus
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    LAVA
    Shop price is set at 300,000 U. - this doesn't actually mean it will be on sale though.
    Does not appear to be available in crafting.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    POISON
    Shop price is set at 120,000 U. - this doesn't actually mean it will be on sale though.

    - 3 Hybrid Processor

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    SANDSTORM
    Shop price is set at 200,000 U. - this doesn't actually mean it will be on sale though.
    Does not appear to be available in crafting.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]




    Pet versions blaze / lava / ocean / poison / sandstorm - there is no legend pet:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Ocean pet:
    - 3 Hybrid Processor
    - 3 Aurus

    Poison Pet:
    - 2 Hybrid Processor
    - 3 Nano cases

    No pets appear to have a price set for the shop.



    There are drone variations as well.

    Ocean drone:
    - 1 Hybrid Processor
    - 2 Nano Condensers
    - 2 Aurus

    Dodávám , že je to z en fora , jako neoficiální informace , není jisté , zda se toto do hry dostane , + neví se , zda to bude při akci NANO
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Moc díky. :) Právě Legend Aegis sem hledal co je o ní kde napsané a nenašel.

    Konečně něco co není jenom na golika. Kromě Frostbite za ty 4 roky existence aegis nepřidali nic. Jen ten PET vypadá jak robovysavač.
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Chtěl bych nahlásit chybu v plánech na letouny. Jejich vlastnosti jsou zaměněné s vlastnostmi lodí - tedy jdou použít jen jednou (měly by jít víckrát), popis je stejný jako u lodi a čas je stejný jako u lodi, měl by být pravděpodobně kratší. U pussat letounů navíc chybí čas omezení během akce. Jediné co je správně je cena.
    Tak by mě zajímalo, co vlastně za plán dostanu, dal jsem ho stavět (spectrum letoun) a jestli dostanu jeden letoun a plán zmizí nebo dostanu loď, řeknu večer. :)


    (Omlouvám se, že needituju, ale jinak by to nenahlásilo nový příspěvek, kdyžtak to pak spojte...)
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Napis nam teda zajtra ci sa bude dat plan pouzit aj viackrat, aby sme vedeli ci pojde o chybu v popise alebo v celkovom crafteni predmetu. No lod urcite nedostanes ak stavias stihacku. ;)

    Ten isty problem tu bol aj s craftenim robo bat stihaciek, takze mozno zopakovali rovnaku chybu. Kazdopadne uvidime zajtra.

    •»Śøŋºº«• O aegis ziadne info teraz nie je, to budu skor plany do budcna a mozu sa este dost pomenit.
     
  20. Neviem či to je chyba alebo nie, ale dnes po dokončení brán a,b,g som stále dostal dizajn na stíhačky, ale aj dizajn na loď.
    Nemal by byť drop rate 10% na dizajn na loď z brán? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.