Diskusia: Vylepšenie LF4

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. maisu1970

    maisu1970 User

    Kdyby to bylo z LF3 na ten nový tak možná bych dělal nějaké ukoly ale když už mám LF4 a kolik to stojí brány nebo bedny tak se spokojím s tím normál LF4 a zbytek je pro mě bezpředmětný.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. maisu1970

    maisu1970 User

    Měli jste to nejdřív hodit na test server a a pak by jte věděli jestli tak nechat nebo zjednodušit.
     
    bhagira22, Enriqe-XXX a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Selendix

    Selendix User

    to že teď nejsou upgrady těch nových laserů neznamená, že nebudou v budoucnu.

    Vůbec bych se nedivil, kdyby se mohli ty nové časem upgadovat, neboť je určitě BP jasné, že není možné jen tak říci, že upgrade LF-4 na 16lvl bylo k ničemu.
    Což by znamenalo samozřejmě i to, že bych vzal např. LF-4 na 4 lvl + suroviny a udělal z ní ParityDrill na 4 lvl.

    Což by u ParityDrill na 16 lvl dělalo 225DMG + 5 PVE. :cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Tak si to přečti ještě jednou , pokud ti rozum nebere :rolleyes: nebo si jdi dělat raději filmeček DO :D Rád asi píšeš OT viď
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ake zbytocnosti ? ved to je cela pravda chlapce a ked sa ti nepacia negativity hold mas smolu a mozes ma vymazat zas :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Bambino

    Bambino User

    Prestante tu už fakt nariekak,tiež mám up 36 lf4 max up,tiež som zo začiatku bol v divnom stave,ale uvedomme si,že je to ešte len začiatok a to nevieme o dalších novinkách čo prídu.K tejto novinke ešte prídu časom akcie určite bedne moožno nejaká brána,možno urobia,pridaju upg. na tieto veci po dosiahnutom 16lvl ktorí si vyberieš.Nevieme čo bude,ale flintu hadžeme hned do žita,tak radčšej nad niečim skusme pouvažovat ako by to mohly"zmäkčšiť".
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    I_love_you_Metiu Nikto nikoho nemaze, tu ide len o slusnu komunikaciu, az sa ju naucis, kludne pis aj negativne nazory.

    Osobne som bol PN posledny tyzden a hre som nevenoval ziadnu pozornost, zdravie ma prednost... Nove LF4 nie su az take uzasne ako cakate, su dost predrazene, ich ziskanie bude drahe na peniaze a aj cas, no a bonus navyse je len maly.

    Osobne by som pomalinky sledoval akcie a vyckaval, kto sleduje, tak asi vie, ze BP vymysla aj vselico ine.... uvidime co prinesu dalsie mesiace. Odporucam vyckavat.
     
  8. Zlý vtip, ďalšia zbytočnosť čo hru nijako nenakopne ani neoživí. Toto je definícia slova useless. Znova vec o ktorú žiaden hráč nestál ale veď koniec koncov, načo by bola spokojnosť hráčov, šak pre online hru to nie je nič potrebné. (Áno, irónia)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Další měsíce přinesou jen bugy a lagy...děkujeme to už známe:)Nezlobte se na mě ale mě to připadá jako jeden velkej vtip..První at zpraví stabilitu hry a opraví ůkoly a ne pořád něco nového!!!o surovinách ani nemluvim:D...ještě tam chybí paralen a brufen a je to komplet.
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Bambino

    Bambino User

    No táak,čo tak sa na ne vyprdneme všetci,utrieme si kropaje budeme pokračovat v upg. točit dokola hadesky ked to tak baví a tešit sa na další frk čo nám prinesú.Aké nadchýnanie aké nadýmanie,utrieme si slzy po smiechu,vydýchame sa otvoríme si okno :) prípadne lahvičku sektu,každý den kukneme na forum čo je new a hotovson,a popritom budeme zatial sysliť.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Bambino

    Bambino User

    Ešte ti tam chýba lahvička solutanu čo by ti aj vlasy podrástly a to by si ešte len videl ako by si potom do toho videl,prekukol a videl čo a kam začím :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja osobne by som velmi privital,aby sa bral ohlad aj na upgrade,ked sme uz do toho investovali nemale mnozstvo urka,tak hadam nebude komplikovane,ked to naprogramuju tak,aby LF4 na 16.lvl sa dala premenit na jednu z tych specialnych 16.lvl,ak uz bude mozne aj tie upgradeovat :) Myslienka sa mi moc paci,len mam pocit,ze to nie je dotiahnute.Tie LD sa mi tiez trosku zdaju premrstene no,to by trosku mohli zredukovat.Akurat by som osobne privital,aby cosi robili aj so stitmi bo stale len palebnu silu zvysuju.Ale urcite som za dalsi vyvoj,lebo stagnacia by hru len pochovala,ked hraci nemaju co noveho ziskavat.Vsak staci pozriet na konkurenciu,kde hraci musia chodit plno raidov a pekne hard,aby ziskali nejaku epicku vec.Takze ja suhlasim s dalsim vylepsovanim a novymi predmetmi v hre ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Očekáváte zpětnou vazbu o složitosti získávání surovin?
    1.Hlavní změna ve hře je ta, že musím cubikona nakliknout jako první a za trochu snahy mi pokaždé vypadnou 2 suroviny? Ptám se tedy, kam se poděl boxík se surovinami nebo bedna? Na pirátech vypadává surovina i boxík nebo bedna? Nechal bych snížit těch 100 procent u cubikona, aby vypadávali i suroviny v cargo boxu?
    2. Pokud se rozhodnu, že budu tyto lf-4 chtít vyrobit, tak prostým výpočtem docházím k číslu za 28 dní získám celou jednu tuto lf-4?
    Podotýkám, že pojedu pouze hard úkoly denní i týdenní? Takže budu full za 35 měsíců a netuším, co se za tuto dobu ve hře změní nebo upraví.? Netuším, jaký hráč zvládne každý týden dělat 2 zety,kappy nebo delty kvůli zisku těchto surovin?
    3. právě probíhá akce na obsidiánové bedny, takže vypadává aurus místo nových surovin.
    Tato akce se jeví jako myšlená pro full hráče, co se nudí, ale takovou aktivitu by nezvládnul snad nikdo bez nákupu uridia a denním lítáním 2-3 hodiny denně? My piloti musíme vydělávat na munici empy na brány a bostery a ještě dělat tohle navíc s nejasným výsledkem nebo s vidinou nějaké změny.
    Vždy , když jsem něčeho v této hře konečně dosáhnul, vždy skoro ihned přijde do hry novinka, co mě přinutí zase něco pracně dělat a takto pořád dokola a pak se to zase upraví, viz pet kamikadze, formace a naposledy skill designy, kdy úpravou skillu spectruma se celá hra zkazila a stále to trvá i po druhé úpravě...
     
    -baghira2-, Sandy_Rivers a pjupju tohle ocenili.
  14. pjupju

    pjupju User

    Tak zahodí s tím cca 1 rok upgradování vyhodí x set logdisků za které by dohromady mohli mít cca 30 až 40 SB :DD což je krásné že ? :)
    dále BP konečně přiznal že musí vydělávat oká fajn to neberu v žádném případě ale místo toho odrazování hráču od toho hrát, si myslím že kdyby se do hry přidala opravdu větší vylepšení jako jsou mapy NPC nějaký soutěže nový cokoliv se dá vymyslet. vemte si příklad z nejmenované hry kterou vytvořili hráči začíná na "E_E" asi víte jakou myslím tam je komunita hráču postavená na demokracii tu hru neřídí firma ale hráči řídí tu hru a ta hra? ta hra má takový výnos peněz a spokojenost hráčů že se staví na první místo ve svém žánru a když to porovnáte z vedením BP tak bp je chaotická anarchie ve které prostě jsou ztracení.

    já opravdu už netuším je tady milion návrhu na tomto fóru které se furt opakují dokola a dokola a pořád nebyly vyslyšeny a né jednou zde ty návrhy byly furt se opakují dokola hráči vám tímto opravdu chtějí něco naznačit. a jak se říká zákazník(hráč) má vždycky pravdu.
    Já hraji tuto hru už 9 let a za tu dobu se zde změnilo pár věcí, lasery, vzhled mapy nový klient přidala se pirátská sekce nějaký nový akce nový lodě 4 ale to je prostě všechno za 9 let práce hoši. já opravdu nevím jak vám to mám říct všichni hráči vám to neustále opakuji opakují opakují ale vy je prostě nechcete poslechnout a předat to vedení.
     
  15. Jak psal Jessie jde BP o peníze ale to všichni ví!Proč by tu hru jinak provozovali že!:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Psycondric (developer BP) dnes na Discord psal něco ve smyslu, že se připravují nové mapy, ale zároveň se smažou nějaké staré, které nejsou k ničemu - osobně mě napadla například 5-1, ale potvrdil pouze pvp mapy (nejspíš 4-1, 4-2, 4-3 - na 4-4 je SB). Na těchto nových mapách by také mělo být NPC se 175 mil. HP. Nic bližšího k tomu nespecifikoval. Ale jsou to zatím pouze dohady.
     
  17. nevím co jsi mam myslet o tomhle vsem.jen jednu vec bych udělal jinak a to jsou brany aby se dali skladat o hodne levneji nez ted nikdo z nas nechce davat celou vejplatu do hry aby jsi si mohl neco udelat noveho stací kdyz kape nemusi hned lejt ne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Dobrý deň.
    Aj pridám svoju trošku do mlyna.
    Žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa navari-treba počkať ako sa to celé vyvinie.Je toľko noviniek v hre,že je nemožné sa zapojiť do všetkých.Treba si vybrať čomu sa v hre chcete venovať-brány? nové Lf4,........Pokiaľ budú hráči niečo ignorovať,BP na to veľmi rýchlo príde a buď to prerobí,alebo stiahne-dúfam v to.
    K novým Lf4-je to beh na dlhé trate. DMG 212 +5 ak to nieje 5 percent tak je ten prídavok málo.400 logidiskov sa mi zdá tiež prehnané.
    Na druhú stranu vytiahne to hráčov na mapy-plnenie úloh na potrebné suroviny-to je príležitosť pre lovcov.Dúfam ,že sa neobjavia balíčky so surovinami v obchode za reálne peniaze,za tie sa toho v hre dá kúpiť až priveľa a podľa môjho názoru to hru degraduje,ale aj BP musí z niečoho žiť.Nájsť zlatú strednú cestu je aj v živote veľmi ťažké.
    Preto lietajte,ničte NPC,hráčov,robte úlohy,brány.......jednoducho vyberte si z hry to čo Vám vyhovuje.Priestor medzi Generálom a Astronautom začiatočníkom je veľký a drvivá väčšina z nás sa bude stále pohybovať medzi týmito dvoma mantinelmi.
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  19. 123812

    123812 User

    Ahoj, docela si protiřečíš - kvůli začátečníkům bys snížil počet logdisků, ale přidal tam 200 - 500 mega kreditů, to vezmou začátečníci kde? Kredity potřebují ze začátku úplně na všechno ...
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Salik88

    Salik88 User

    Všechny nové LF jak jsou údajně určeny pro slabší a začínající hráče jsou nesmysl. Pokud to mám vystřílet s lf3 budu to mít na několik let. Pořád je rychlejší získat lf4 z bran. Kdyby Darkorbit chtěl něco udělat pro hráče a nalákat nové, nedělá takové nesmysly. Lepší by byly nové lodě s více sloty atd. Oživení NPC jako třeba imperlordiakum z Hades, přidá množství uridia a větší odměny za úkoly jinak je to hra jen pro platící a těch už tu jak vidno moc nezbylo. Chce to trochu novinek a zbraně to rozhodně nejsou. Jen se hráči vždy posunou na začátek, kde byli třeba před 5 lety. Snažili se dosáhnout elitních hráčů a když se jim to povedlo hle přišli lepší lf, lepší štíty. Člověk si pak řekne na co to hrát vždyť je to ztráta času. Za rok můžou přijít lf5, lepší štíty a zase se to opakuje. V případě nových a nových lodí NPC je to něco jiného, není tam ta beznaděj, že zase začínám od znova.