Diskusia: Vylepšenie LF4

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 22/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nechci se opakovat,ale taky se začínám ztrácet. Chudáci noví hráči.
     
    bhagira22, [flav] a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Mám otázku kluci suvysí to s vylepšením LF4 ale s ukolama na nich :)

    Chci se zeptat jak si vemu ukol týdenní a nestihnu ho dodelat v ten týden v ktorý je určen a dokončím ho buducí týden budu moc zobrat aj ten ukol stoho týdne v ktorom ho dokončím ? jedná se mi oto že nestiham dodelat brany v tomto týdnu a chcel by som odmeni za ty brany a nechce se mi rušiť ukol :)
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jak jsem si všiml posledně, tak po týdnu se brány změnily a pravděpodobně ti zůstane jen brána nedodělaná. Zřejmě se ty týdení trojice bran budou postupně vždy opakovat stále dokola.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jaritko

    jaritko User

    energýček, dennú som už dorábal na druhý deň a po ukončení som mohol prijať aj novú dennú úlohu. Predpokladám, že u týždenných to bude rovnako, no na 100% to netvrdím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Už se o tom psalo, nedodělaný úkol ti zůstane, další se změní. A tak pořád dokola.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Pravdupovediac podľa mňa sú tie lasery nanič jediný ktorý ma zaujal je Hyperplazmoid ale aj tak je cena na ich vyrobenie veľmi drahá. No a najhoršie na tom celom je to že z cubikonov je 100% šanca na padnutie Bifenonu čiže žiadne cargo boxy už nepadajú a to znamená že nejde promerium, teda ak chcem ničiť cubi musím si zakaždým poslať promerium zo skylabu. Nové lasery celkovo hodnotím ako úplne zbyočné, možno sa niekomu páčia ale nikto nestrávi 3 roky tým, aby ich nazbieral full. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ħũŗĕį je to elitní laser takže musíš počítat s tím, že ti jen tak z nebe nespadne. Pokud ho tedy chceš musíš si ho vystřílet :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    To viem ale aj len obyčajný LF-4 je elitný a dá sa pomerne ľahko získať
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    Drifte můžu tě poprosit jestli bys sem napsal jakou dmg reálně v průměru dáváš do NPC (např. s x2), pokud máš v lodi a letounech nasazené 45x Spektrální kopí III, oproti 45x LF4 nebo 45x LF3 ?
    Předpokládám, že jsi full LF4, tak co ti přináší to Spektrální kopí navíc ?
    Přece to nedá do NPC celkově vetší dmg v porovnání s LF4, nebo ano ?

    Viz třeba tento odkaz na téma: https://board-cs.darkorbit.com//threads/spektralni-kopi-iii.108457/ jak tam píše -FIGHTER-(eic)1 že mu Spektrální kopí III dává horší dmg než LF3...
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím spolu s -FIGHTER-(eic)1. Rozhodne má pravdu.
    Tiež som bol so Spektrálnym kopí III vrcholne nespokojný.

    Aj voči npc. Ak som LF3 spätne obsadil slot v stíhačke, už sa voči npc strieľalo omnoho lepšie.
    Nakoľko som zistil, že je to slabé a nepomáha. Sám som sa o tom presvedčili na vlastnej koži.
    GE7.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Práve som to testoval.
    Pri full lf3 v stihačkach, lodi s 20% dmg boostrom na obyčajnom golovi som dával cca 18-20k s x2 muníciou na seprome.
    Pri full spektralnom lasere v stihačkach, lodi s 20% dmg boostrom na obyčajnom golovi som dával cca 19-21k s x2 muníciou na seprome.

    Občas aj pri lf3 aj pri SL skočilo viac dmg, ale to bolo len občas. CPU presnosti som nemal a ani profil na NPC.
     
    Naposledy upraveno: 12/3/17
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj Borate, díky za poskytnuté výsledky. Spektrální kopí III by mělo mít dmg proti NPC vyšší o cca 16,6 % při porovnání s LF3 (175/150).
    takže bych čekal u tvého konkrétního příkladu, že by se dmg do NPC měla pohybovat cca 21-23k.
    Každopádně toto je pro mně jasná odpověď, že nebudu chtít Spektrální kopí III upgradovat - jediný smysl kam investovat uridium má upgrade do LF4.
    Na druhou stranu tvé výsledky i sdělují, že (oproti předchozím zkušenostem jiných hráčů) dmg do NPC je o trochu vyšší (cca 5%), než dmg LF3, takže pokud v tomto existovala nějaká chyba, tak již byla ze strany tvůrců hry odstraněna.

    Kdo není full LF4 a má pár Spektrálních kopí III, tak se je proti NPC nemusí bát používat namísto LF3. To je i pro mne cenná informace.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. pecko

    pecko User

    keď máš uridium na upgrade, tak už by som to dal do nových LF4
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jaritko

    jaritko User

    pecko pokiaľ viem, nové LF4 sa upgradujú pomocou nových surovín (dmg 212 + bonus podľa druhu). Podľa popisu ide dokonca o dizajny na LF4. Ak myslíš nestabilné LF4, tak je otázka či ich daný hráč staval či nie. Napríklad ja som ich výrobu bral len ako nutnosť pri výrobe EE po zmene postupnosti odmien.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. pecko

    pecko User

    myslím tie nové LF4
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. jaritko

    jaritko User

    Neviem o žiadných iných nových LF4 okrem tých čo som spomenul. Môžeš ma prosím poučiť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Nové lf-4 vypadají zajímavě, bonusy jsou hezké, ale suroviny + 400 logdisků mi připadá hodně drahé. A všechno toto x45? Tohle bude maraton, nebo moc peněz.
     
  18. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Tie LF-4 by som si skladal jedine keby som bol full a už by som nemal do čoho investovať Ucko
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Všetci ste si zvykli mať všetko skoro zadarmo a do pár dní.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. pecko

    pecko User

    o čom píšeš? to ti fakt nieje jasné o čom píšem? píšem o nových LF4
    nadomnou sa vyjadril že to dá do ugrade LF4, no ale keď ma urídium na 16 lv, to nech sa posnaží zmontovať tie nové LF4. či ešte ti to mám nejak inak napísať? len treba povedať :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.