Diskusia: Riešenia exploitu s Battlerayem a problém s bránou Lord Of War

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Tu môžete diskusiou vyjadriť svoje názory na riešenie exploitu v bráne LOW.
    Diskusia k oficiálnemu oznamu.
    Vývojářský blog 10/2014
     
  2. Crystal

    Crystal User

    takze poviem to takto teraz ma kazdy hrac rovnaku moznost ist do low brany a zarobit, ked sa to zmeni tak tu moznost nebude mat nikto, cize stale v tom budeme vsetci rovnako...

    ale skor davam ano za zmenu, rad chodim do lowky lebo na malych npc sa da s kamikadze dat vela rankov ale celkovo som za aby sa to niako upravilo

    a neviem preco BP furt chce riesit niake ine zmeny? proste nech opravia falcona aby sa nezasekaval a bude po probleme..

    ak ide o batlla som za, intercetory vypustene by som obmedzil na max 30. z jedneho a cooldown predlzil 2 nasobne kedze ich bude viac na mape
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Co se týče brány LoW, tak bych byl pro ten cooldown za určitých podmínek. Pro začátek na zkoušku by klidně i stačil cooldown po sestřelení Century Falcona. Tím by se to myslím docela dost omezilo. Pokud by to ale BP pořád nestačilo, tak bych dal cooldown třeba od doby aktivace první bóje. Přece jen za NPC, které se objeví před aktivací první bóje nic moc nedostanete.

    Co se týče Battleraye, tak by jejich větší množství na 5-3 jistě ocenili slabší hráči kvůli úkolům (na plnějších serverech). Zredukování počtu Interceptorů, co vylítnou se mi taky líbí. Bylo by dobrý omezit to třeba na 100. To by pak více hráčů (2+) nemohlo farmařit bůh ví jak dlouho dobu jen tak, že budou stát s aegisama na místě a házet kami. Zároveň by ale sestřelení Batleraye za účelem splnění úkolu zůstávalo stejně obtížné.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Co se týká battleraye tak jsem za to aby na mapách 5-1,2,3 byli po jednom/dvou kouskách.Dále aby interceptoři které opraví bránily batleraye do posledního dechu,to znamená hráč sestřelí posledního interceptora a pak se vypne instalshield na battlovi.Tím by se zamezilo hrabání na interceptorech.
    Skupinová brána-tam by jsem zavedl jednotlivé vlny jako v galaxy gates tzn. třeba 30 vagrantu,30 marauderu,30 hooligan...po vystřílení prědchozí vlny by nastoupila další,dále ji rozdělit na jednotlivé kola-aby hráči neměli jednoduchý nároky na zisky tak by každé kolo získalo třeba o 2% větší DMG...century falcon na konci by mohl mít instalshield s 50 ti vagrantama,po sestřelení by musely falcona dorazit minimálně 2 hráči,jeden by instalshield nedeaktivoval a po určitém čase by se vagranti obnovily.
     
  5. Čo sa týky Low brány by som dal cooldown ale len na falcona pokiaľ sa nezostrelí falcon cooldown by nebol predsalen pri hraním s NPC to nievždy je ružové s falconom za chrbtom.
    Ale hlavne si myslím že obmedzenie na low bránu by nemalo byť , každý ma rovnakú možnosť zarobiť či je to slabý alebo silný hráč v lowke to ide najrychlejšie záleží len na hráčovi či pôjde alebo nepôjde do lowky. Bude to mať pravdepodobne dopad na nýkup premia a zľavy XXL kedže viem o hráčov čo si to začali kupovať len kvôli lowke patrím medzi nich aj ja čo od vtedy kupujem zĺavu. Myslím si že nákup urídia sa nezvýši obmedzeniami lowky skôr to bude mať dopad na aktivitu hráčov.
    Battleray strieĺať nechodím čiže k tomu sas vyjadrovať nejdem
     
  6. Ano zmena LoW. k battlovi... menej interceptorov-vyšší dmg batla samotného a zvýšiť počet, alebo batlla presunúť na mapu 4-4 s vyšším počtom a mapu 5 3 zrušiť. A pre kritikov som palladkar a suhlasim so zrušením 5 3.
     
  7. Já bych asi byl pro více battleray a omezil počet stíhaček. Nebo bych zved DMG battleray aby nebylo možné jen tak stát a ničit intry
     
  8. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Tudiz brej den.

    K battlovy by stacilo udelat zvyseni DMG pri =nastvani= npc aby se hrac musel zacit hejbat :) = to by nemuselo bejt tak programove narocne.Doufam :D

    Low - 1.Je treba omezit sekani obecne vetsiny NPC.Sice je to docela fajn ale nejak to kazi ten respekt z boss ci uber npc (jasne sou tu taci co nemaj respekt uz z niceho)
    2.Bylo tu zminovano omezeni typu cooldown na samotnou branu nebo jeji variace (viz.
    Sandy_Rivers) - za mne osobne je to uplne spatnej smer -duvod ? -no nejsem nejmladsi a casu na hru neni nekonecne-a pokud bude rekneme cas nastaven na 4 ci vice hodin -tak si tu branu udelam max. 1 za den.Tudiz pokud je potreba omezit neumnerne vydelavani ( co je neumnerne ? 2 tisice ,5 , 10 ,50 ??? ) tak staci udelat umnerne mnoznostvi samotnych bran -tudiz za den lze jit do rekneme 5 Low bran (reset treba pri restartu a ten pocet je jen -nastrelenej- tak to neberte jako pevne cislo).

    Jinak v puvodnim oznameni je zmineno ze :Naši designéři se jimi už zabývali a navrhli několik řešení k prodiskutování. Ma tudiz nekdo nejake info k jiz navrhnutym moznostem ? (Ja abychom tu jen zbytecne nevymejslely uz vymyslene).

    A do budoucna by se tu mohla udelat i anketa aby se navrhy zprehlednily a vyslo co za navrch ma nejvetsi podporu od hracu.
     
    Naposledy upraveno: 15/10/14
  9. Korben

    Korben User

    _mnemonic_ Ty sa tu máš vyjadrovať ku konkrétnym plánom , pre ktoré je vytvorená táto diskusia a nie vymýšľať niečo nové a toto je diskusia a nie návrh.
    Tak že konkrétna diskusia, ku konkrétnej téme.
     
  10. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    A ty konkretni plany sou jake ze prosim ? Nikde sem je nenasel takze bylo by mozno mne navest treba odkazem do prislusneho oznamu.Predem dekuji.A jinak se tudiz omlouvam za predesly prispevek ale nejak sem mnel dojem ze tu mame ty konkretni navrhy udelat my jako hracska komunita.
     
  11. Jak uz jsem jednou psal Low bych omezil,ale jen na rekneme 1h cooldown,pak by si mohl kazdy vybrat jestli branu projit celou a vydelat cca 20k urka a nebo sundat falcona 5k urka a zbytek casu venovat necemu jinemu. Co se tyce Batla ty nedelam tak at jich je na mape kolik chce,ale nejvic bych se priklanel k variante at se ty male npc neobnovuji a az se batl odstituje tak se musi dorazit a myslim ze by jich pak ani vic byt nemuselo protoze by tam uz nikdo nekempoval.
     
  12. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

  13. Kubino

    Kubino Guest

    _mnemonic_ prečítaj si oznam, je tam napísané čo spravili a čím chcú pokračovať, k tomu sa máš vyjadriť. Ak ti to nestačí treba sledovať kanály BP na sociálnych médiách kde je občas aj videjko či rozhovor.
     
  14. Vývojářský blog 9/20104

    Odpověď hráči _mnemonic_
     
    Naposledy upraveno: 16/10/14
  15. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    A tak :) -safra ono je to o oznam pred oznamem.Tudiz nic noveho a ja cekal nejakej vyber moznosti.Tudiz to je pomnerne jednoduche.
    Low -ne
    Battl - ano

    a dik Sandy_Rivers za pomoc a pro Kubino -sry ja na tyhle kanaly opravdu nejsem -(holt sem uz starsi a asi v tomhle i zaostalejsi ale radej se drzim ceskeho forum dvorecku).
     
  16. Low neriesim - nechodim, do Battleraya by som sa nestaral.. Jedna veta ktorá ma potešila ak som jej rozumel správne je ,,Také jsme se rozhodli odstranit kapacitu munice" . :)
     
    DEATH*IS*COMING tohle ocenil(a).
  17. siux

    siux User

    Omlouvám se , že zasahuji do této konverzace , ale vy si s tím battleryem neuvědomujete jednu věc. Toho battla většinou farmí 2 hráči a vždy tm vydrží max 1 až 2 hod , poněvadž ho chtějí farmařit jinčí hráči a dojde k přestřelce. A pokud si myslíte , že za hodinu se tam dá vydělat 20 000 urek , tak jste na velikém omylu.... , to si pouze vymýšlí hráčí , kteří chtěj vypadat zajímavě ;-((... Proč se tu třeba neřeší sbírání boxíků , střílení VK ? Přitom na sbírání boxíků se dá zarobit o mnoho více , proč ? Proč se řeší pouze battl ? Každý má možnost odtamtud ty hráče vystřílet a nebo jim napsat , že battla potřebujou do úkolu atd... Celý 4 roky jsem lítal na VK a jde tam postavit full loď. A když se mě někdo zeptá , jak vydělávat URKA a já mu napíši jdi na VK , tak mi napíše " Mě to nebavý , tam to jde pomalu" .. Tak co chcete ? Hráči: Furd jen brečíte a brečíte , místo toho aby jste šli střílet VK nebo sbírat boxíky , tak zase radši budete brečet a kňourat , jak vás každý střílí a jak nemůžete dělat úkoly. No co dodat ? Vy byjste nejradši sedli k PC za 10 minut měli full loď a pak machrovaly na menší lodě , jo to by šlo, ale sedět u toho rok a postupně tu loď zlepšovat to nééé , to zase radši budete kňourat... Já bych vám přál , aby jste si zkusily jako začátečníci udělat full loď před 4mi roky. Ty co hrajou více jak 3 roky , tak ví o čem mluvim ;-) Můj nápad: Přistavit tam vícerou battlů(stejných jako doposud) a zneviditelnit je , aby nebyly na mapě vidět a hráči měli nějakou snahu. A ty skupinovky ? Nikdy jsem je nedělal , takže nevííím :) :DD

    PS: Hráčíí: Pokud hodláte kňourat , jak to nejde a , že tamto a tohle, tak raději běžte hrát kapesníčkové války...

    PS2: Admini: Občas vám nezávidim , když musíte poslouchat ty ukňorané hráče.. a jejich občasné choré výplody. Klobouk dolů před vámi ;-))
     
    »†prchlik†« a Mirec[VWV] tohle ocenili.
  18. prepáč nedá sa tam zarobiť za hodinu20K U dá sa tam zarobiť omnoho viac ;-)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Kenny

    Kenny User

    Když sem byl naposled u battla, vydělal sem si mnohem víc jak 20kU za hodinu. ;)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.