Zpetná vazba Diskusia: Test server 5.3.2015

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 5/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Tu môžete diskutovať a podávať spätnú väzbu na zmeny v kóde testované na test serveri.
     
  2. Jupiter33

    Jupiter33 User

    a budou se testovat zbraně a něco jiného a po testu bude nějaké vylepšení ve hře?
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Prečítaj si to prosím znovu a poriadne. Došlo k zmene kódu hry, nič nové sa nepridáva treba len otestovať, či všetko funguje správne.
     
  4. EmaxHD

    EmaxHD User

    Preco neda Bp 1 den test server ?
     
  5. Myslim ze vsetko funguje jak ma nevidim ziadnu zmenu navonok ... kazdopadne od zmeny herneho klienta tie SABky vizeraju strasne -.-
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som si vsimol,ze obcas po portnuti mi nejde pouzit schopnosti konkretne na aegiske.Musim bud znovu preportovat alebo relog.
     
  7. Na test serveru jsem dodělal zetu, žádné abnormality, vše fungovalo jak má. Snad až na ty štíty, které bylo třeba doplnit přehozením konfy a ve skylabu nešlo stavět za uridium.
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Cruenta†Ultionem - mne to islo,ale musel som este raz kliknut na to a dat stavat ihned ;) Cize nestacilo dat len stavat hned,ale este potom raz kliknut na to a tam su na vyber 3 okienka ako kino(reklama) a jedno z nich je aj stavat hned a ked som na to klikol spytalo sa ma,ci chcem skutocne vysolit za to uridko a potom mi dalo upgrade hned.
     
  9. MeToXHD

    MeToXHD User

    Chiba raketomet sa dlho nabijal
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
  10. ja som zistil ze je nieco nove...neviem ci uz to je ale zda sa mi to novinka: na PET to ochranne kombo(myslim ze robi to ze dava PET viac poskodenia) ale niesom si isty naozaj...

    ------------------------------------------------------------------------

    ahaa...pardoon som sa pomylil je to tam teraz som sa pozeral vola sa to mechanizmus obranneho rezimu...prosim zmazte to a inac na teste je chyba ze ked upravujem konfiguracie tak nejde mi lista slotov ani cez klavesnicu ani klikom...musim dat relog zeby to islo..Dakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/15
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

  12. baty77

    baty77 User

    Na pirátech docela vopruz, musím relog! To mě štve! Ale u mě to tak je jen po sestřelu (jako myslím, když někdo sestřelí mě).
    _______________________________
    EDIT: Pardon, nemyslel jsem to jako křik, spíš jako důraz.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/15
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    baty77 to kriceni si prosim odpust.. Proto se to jmenuje test server, aby mohli hraci nahlasit pripadne chyby ktere tam zpozoruji, aby se mohly pred zavedenim zmen na normalni servery odstranit. O tom je feedback.
     
  14. Všimol som si že pred upravením popisu presnoti lasérov som pol roka nedal laserom mimo proti NPC , teraz po zmene dám mimo cca každú 30 salvu vyplýva mi s toho že nebol upravený len popis.

    Žiadna odpoveď doteraz
     
    Naposledy upraveno: 11/3/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.