Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Boostery fungujou.
    Seprom nefunguje, nikomu. Dívej se na čísla dmg a ne na to jak rychle jsi bez štítu. Druhý může sabovat, přenášet energii, mít jinou formaci... Navíc je tu bug na štíty, jestli ho zneužívá tak mu štít nevezmeš.

    PET se seká často, v UBA častěji. Pomůže třeba neházet kami.
     
  2. Poslední dobou se mi často stává, že uvíznu v UBA. Podpora mě po žádosti sice hodí na základnu, ale nemám tolik času, abych mohl vždycky půl dne čekat, až to udělají. Takže když mám čas hrát, odehraji tři zápasy a končím. Ví někdo, zda se bude UBA už konečně opravovat ze všech bugů, nebo bude BP raději zavádět novinky do hry?
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    To fakt nevim jak to děláte. Já tam neuvíznul ještě ani jednou.
    Kdyby jste hráli normálně, tak se to stávat nebude! :)
     
  4. Já hraji čistě, na to pozor! Na malém účtu jsem tam taky nikdy neuvázl, ale na starých poslední týden 2x, na cz1 a cz3. Neumím si to vysvětlit, nezneužívám žádné bugy, mě to za to nestojí.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Bolo to aj hlasene, no je to problem co sa opakuje. Pravdepodobne na to maju vplyv nejake nove aktualizacie, prida sa nieco do hry a UBA sa sekne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. |Oromë| díky. Ta UBA je pro mě super část hry a opravdu by si zasloužila, kdyby si někdo udělal čas a dal ji do kupy, a hlavně, aby se tam nedaly zneužívat ty bugy.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nevim, zvláštní že mě to nedělá a dělá to jen někomu.
    Možná neházet kami nebo něco podobného, nevím... Zkus omezit věci, co v té UBa děláš, furt to bude lepší než neustále psát na podporu.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem pokiaľ viem BP sa fakt snaží, robiť niečo s hrou a majú plány z každého rožku niečo, aj UBA je v pláne aby sa upravila a pod. ale ono sú tú časové limity denné, rôzne akcie, ktoré musia pripraviť, riešiť bugy a pod. Sa nám zdá, že to ide pomaly, ale ani ja v práci niekedy počas 8h nestihnem 80% feedbackov od klienta a pod. niekedy vo mne je aj pochopenie prečo všetko ide tak pomaly :oops:

    Badmaniak to môže byť kľudne časovo, na servery je nejaká väčšia záťaž a hneď tam niekoho ľudí sa zasekne. Hráči to neovplivnia nijako myslím
     
  9. Abych přesně popsal, jak se to děje. Dám vyhledat soupeře, napíše mi to nalezen, odkliknu zelenou, odpočítá to 30 sekund a do arény se nepřenesu. Dám relog klienta a dostanu se do fáze načítám a to je vše. Třeba soupeř na poslední chvíli vyskočí z boje, to se mi teď stává taky často- soupeř odmítl duel. Možná, když je to po těch 30-ti sekundách tak to systém nepobere a zamrzne to. Musím podporu pochválit, ale stejně to nějakou dobu trvá, musí tam být zavaleni.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Z duelu můžeš vypadnout odlogováním lodě.
    Ale proč to zamrzne druhému, to fakt netuším. Máš všechno aktualizované? Jasně že řekneš jo, ale drtivá většina to nemá a pak se to děje díky neshodám prohlížeče a serveru. Stejně jak tu byly problémy ohledně odlogování a nového spojení neustále, přičemž to byl problém jen neschopnosti hráčů mít vše aktualizované, až muslei dávat odměnu, když nikdo nepřiznal, že je chyba na straně uživatele.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takhle se hraje UBA u nás, je to trochu k pláči.

    1.☠BOXER☠660
    1.drumdisteckk660
    1._A_L_√_I_K_660
    1.⚡ŞŊÎPĘZ⚡660
    1. ⚡şтдцƒi⚡™660
    1.⚡PışĶοt⚡4êvēŗ⚡660
    1.†P.O.W.E.R†660
    1.†NєstoЯ†660
    1.«demo»[⚡⚡]660
    12.┼Chicken┼424
     
  12. na GE7 to iste asi 7 hracov 350 bodov jednoznacny podvod ale co už o_O
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Riešim to a plánujem to riešiť pokiaľ sa to nejako nevyrieší, toto je vedomé obohacovanie sa na bugoch a bez štipky hanby. Ak sa toto nebude riešiť trestaním prípadne odobratím odmien tak končím, toto už je úplne iná Liga


    môžete im dat vediet ze po nich pojdem :p
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
  14. Takže prosím o pozornost dámy a pánové, to že je více hráču na 1 místě není žádny PODVOD ani BUG. Tento problem byl už dávno v řešení nekolik sezon arény zpět, a sami admini prohlásili, že to není žadny podvod, to že se nas sejde více na stejnem skore přece není náš problém, každy z vás má možnost nahrat ty samé body jako mi, každá sezona UBA nás stojí mnoho munice boosteru a času, tak tu laskave neplačte že to není fer a podobně. Na tomto tématu není co k řešení, body jsou poctivě nahrany, ač už stejnym počtem :)
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    drumdisteckk ty sa radšej priznaj, že si jedným z tých, čo v UBA podvádzajú. A nepíš tu toľko omáčky, ktorá väčšinu poburuje.
    Aby malo 10 hráčov rovnaký počet bodov v UBA je nekalosť; ktorá by sa mala trestať podľa VOP za zneužitie bugov v tejto aréne.
    To by už hádam stačilo. Obchádzate systém a zhrabnete odmenu, ktorá Vám nepatrí. Správne by ste nemali žiadnu dostať. :mad:
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    drumdisteckk: Pravdu máš možná v tom, že hráči se mohou domluvit a to podvod možná není. Ale mělo by se prověřit, kolik zápasů jste odehráli a zda to máte poctivě po pár bodíkách (1-3) jako všichni ostatní, a nebo jestli to berete po 40tkách přes ty díry, co jsou v UBA... To už je vědomé zneužití pro více bodů.
    Já za celou hru dostal snad jen jednou 12 bodů a většinou je to první zápas a pak to klesá. A u jiných vidím ty body v rámci i několika desítek. A to už zneužití je.
     
  17. A když už je to takto, ten na 12. místě dostane jakou odměnu? Pro 12. místo, nebo pro 2. místo? A další věc...myslel jsem, že v pravidlech stojí, že jednou označení hráči žádné odměny nemůžou dostávat. Hraju tuto hru už celkem dlouho, ale jmenovat nebudu, kdo ví, ten ví, nebo se stačí podívat na YT. Přijde mi, že někteří jsou stále nedotknutelní.
     
  18. Borat

    Borat User

    Každá jedná sezóna, stále tí istý hráči na "1." mieste a ty drumdisteckk tvrdiš, že nepodvadzaju? Si na omyle.
    Verím, že raz dostanu poriadnu ranu po prstoch.
     
    »¤FIREHONZAJS¤« a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Kto umí ten umí kto neumí ten čumí :) a už predtým bolo písane že o chybu nejde, a ak tak nech bp skončí s ubou ako aj so scoremage. alebo nech si to nejak opravia to prvenstvo pre viacerých,ked vam to tak žily trhá.
     
  20. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    drumdisteckk «Anabolický*Sršeň»™ podľa pravidiel je možné aby na 1 mieste skončilo viac hráčov to je pravda, ale aby 10 či koľko z jedného klanu a s prestnými bodmi trošku podozrivé. Každopádne gratulujem k výhre :) ak ste boli medzi nimi

    Ak ešte sú nejaké diery v UBA alebo neboli opravené stačí ak nám ich nahlásite a skúsime to pretlačiť aby sa to opravilo čím skôr