Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Není zneužitím, když jich je víc na prvním, jde o domluvu. Může se tak domluvit téměř každý.
    Ale jde o to jak ty body nahráli. Jestli se stříleli navzájem - pushing, nebo využívali bugy na větší počet bodů- zneužití bugu.
    Pokud by to hráli po jednom bodíku, nemám nic proti, ale takoví hráči nejspíš zneužili bugů na body, plus si skákali do uba jedni s druhými (možná) a pak teprve ten zbytek si dohráli po jednom bodíku, případně po jednom bodíku prohrávali...

    UBA by měla dávat pořád stejné množství bodů v rozmezí 1-8 nebo kolik je max, a to si spočtěte, kolik by těch zápasů museli odehrát, což vzhledem k času, jak rychle to naskakuje a možnosti že ne vše vyhrají, je nemožné. Zvlát když vidíte, že hráč co je stejně silný jako vy má 14 a víc bodů za vás a vám se to nepovede ani náhodou ať dostanete koho dostanete.

    Takže ano, ať si má první výhru třeba 20 hráčů co se domluví, ale ať to nahrají poctivě po jednom bodíku a bude to mít ten, co u toho prosedí mládí, i kdyby těch hráčů bylo 20. ale ne aby to měli ti, co odehrají 40 her a maj 700 bodů, zatímco hráč co jede poctivě je nemá cenu dohnat.
     
  2. UBA hraji hlavně na malých účtech a na astronautovi začátečníkovi běžně dostávám majory, plukovníky a občas i generály. Protože hraji čistě, bugy zneužívají asi ti druzí (40 až 66 bodů za mě na duel :mad: ). Argument, že bych bugy měl zneužívat taky, je na zvracení.
    «Anabolický*Sršeň»™, nemáš na fóru stejný tag ve hře, nebo jsi si založil malý účet jen proto, že jsi podvodník a bojíš se o nějaký nabotovaný, vybugovaný účet?
    Jessie, nevěřím tomu, že to svedeš poladit, pokud ano, jsi machr. Jinak UBA naprosto ztratí smysl a budou ji hrát jen podvodníci mezi sebou a vybírat odměny.

    No a ještě se podívej, kolik tito hráči mají odehraných hodin a snad ti to bude jasné.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
  3. Badmaniak Máš tam chybu vyhralo nás 11
    Sezóna MM.YYYY⚡jason⚡
    Sezóna MM.YYYY⚡ŞŊÎPĘZ⚡
    Sezóna MM.YYYY⚡BIGHEAD⚡
    Sezóna MM.YYYY_A_L_√_I_K_
    Sezóna MM.YYYY†NєstoЯ†
    Sezóna MM.YYYY†P.O.W.E.R†
    Sezóna MM.YYYY⚡PışĶοt⚡4êvēŗ⚡
    Sezóna MM.YYYYdrumdisteckk
    Sezóna MM.YYYY«demo»[⚡⚡]
    Sezóna MM.YYYY☠BOXER☠
    Sezóna MM.YYYY ⚡şтдцƒi⚡™
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nemám tam chybu, přečti si to znova. :)
     
  5. Citát zmazaný

    ale máš chyby ti tam JASON :D
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, asi jsem nezkopíroval první řádek. No tak jako tak, je tam vidět, že vás je 11, proto jsem kopíroval i 12té místo.
    A bejt váma, bych radši mlčel...
     
  7. Citát zmazaný

    Nechápu proč žádná pravidla hry se neporušila
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/9/16
  8. nabotovaný si tak ty možno, vieš ono ked sa cez prvé mená prihlasiš na forko a potom si ho zmeníš , na fore sa ti nezmení ako v hre,a nie nezakladal som si žiadny nový učet aby som mohol písat na forko,toto môže napadnut robit iba decko,čo si nerobí domace ulohy ale môže si surfovat po dark orbite kolko len chce,a tymto nazorom si boter a buger ty,pretože maš byt na fore cze svoj učet nie si zakladat nové ako to píšeš a určite aj robíš fuj na teba.
    Mimochodom nechápem čo tu stále riešite,pozrite si hocjaký iný server a všadej e to isté,to že nás neviete dobehnut je vaša smola,a jasné dostavame všetci astronautov fenixov a mame za jedneho 100 bodov!! stačilo nam len 6,6 zapasu odohrat neuveritelné!!! to že nakupujeme rsb boostre empy nik nevidí ;-)
    ahoj neprajníci,ono vas to dobehne.
     
    ★ANDRE★ tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Že nebyla? Chcete mi tvrdit, vy všichni tady co se ospavedlňujete, že jste odehráli okolo 500 zápasů? Počítám, že tak 100 z nich jste prohráli a za zápas je 1-3 body, pokud jste dostatečně vysoko a jste elitní...
    Zajímavé však je, že přesně tyhle jména co tu vidím a dostal jsem v UBA proti sobě, tak pokud pukl on, měl jsem 1 bod, max 2. Pokud jsem pukl já, dostal 12 a víc. A to se kde bere? Náhoda? Nemyslím si...

    Pokud chcete, aby vám každý věřil, že to jedete poctivě, tak nascreenujte počet zápasů a každý si obrázek udělá.
     
  10. Ale prečo zas plačeš? Cim si vyššie tym viac bodov dostaneš, poviem tu jedno tajomstvo,ked začneš hrat ubu hned od začiatku ziskal som aj 30 bodov pretože možno dotyčný je na jeho servere prvý a dalo ho to somnou kde som nižšie,presne tak to bolo tu na cz 1 kde jeden hráč od vru dostal odomna 91 bodov...to už tu asi ani nikto nehrá len samotný program si napočáta kolko komu pripíše bodov pravda-?
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Problém je, že bugy na body tu jsou, takže není divu, že ti to málokdo věří.
    A právě proto, že pokud jsi první, těžko získáš víc bodů jak 1-2. Tím pádem bys měl mít stovky zápasů.

    EDIT: A protiřečíš si, naopak čím výše jsi, tím mín dostáváš bodů a dstane to naopak ten co je níže. Takže pokud jsi od začátku v TOP, těžko můžeš získávat desítky bodů.
     
  12. Tak mi ich prezrad prosím dakujem. a kto hovrí že nemam stovyk zapasov? keby si tolko všímaš rebríček uby tak často ako tu fnukaš lebo si vo všetkom neschopný by si si všimol že to nikomu neskáče po 100 bodoch ako píšeš,to by sme neurobili 600 bodov ale 60.000 tak sa spamataj aj ty už konečne.

    ano začneš hrat zo začiatku ked sa obnoví uba chytíš tam prvého dajme tomu z ge1 a dostaneš 20 bodov ;) preto môžno stále tie vaše bugy
    btw bugy by som pripísal aj k tebe ty podvodník,viacerý hadžeme na teba emp naraz ked si v masku a ono nič :-( hm ide to do pekla ta hra fuj s vami hračmi ako ste vy
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak zaprvé, ty bugy tu jsou, jsou hlášášené a dobře se o nich ví. Zadruhé, bylo několikrát odsledovaný u některých z vás, že ty body vám přibyly celkem rychle, a vzghledem k tomu že v TOPce můžeš získávat max dva body za dejme tomu tři minuty, tak je docela odsledovatelné, že určité body jsou získány nereálně.
    Ano, 20 bodů dostane někdo, kdo je na nízké pozici a dostane TOP1, což neplatí u hráčů co jsou TOP1, a pokud za mě hráč v TOP1 bere 20 bodů a víc, pak je někde chyba. To neokecáš, zvláš%t když sám používáš tyhle argumenty, co hrajou naopak proti tvý výmluvě.
    Pokud máš stovky zápasů, dokaž to, jinak si budu myslet co chci a jak to vypadá.
    Ano, 600 bodů se dá nahrát, ale počítal jsem to a chce to tak dvě hodiny denně a hodně štěstí. A pokud bylo na prvním místě bodů i 1400, tak kde to vzali? Poctivě? A že i 500 bodů přes noc? Nereálné pro hráče v TOP1. Stačí si to spočítat.

    A k tvé poslední výmluvě. Neumíte mě ulovit? vaše smůla. Házeli jste EMP jednou a odmaskoval mě. ty další empy tam mrskáte půl obrazovky ode mě, tak se nediv, že mě neodmaskoval. Navíc, šance na odmaskování je asi 50%. Prosimtě nejdřív se nauč to hrát a pak někoho obviňuj že buguje. Já mám na některé v TOP1 v UBA logické důkazy, a ty mě tu obvinuješ z toho že mě neumíš odmaskovat. K smíchu. :)
     
  14. «Anabolický*Sršeň»™, tak je pravda, že jsem vyjádřil pochybnosti o tvé poctivosti hraní jako první a patří mi to, žes mi odepsal něco, na co se nedá slušně odpovědět. Proto odpovídat nebudu. Jsem slušný a poctivý hráč a hráči, na jejichž názoru mi záleží, to vědí. Už se těším na to, až se bude za zneužívání bugů v UBA banovat a budou tady posty "nejde mi se přihlásit na účet a nic jsem neudělal" a věř mi, že za těch 7 let, co tu válčím, jsem se s nimi už setkal :D. Jak je psáno: "na každou svini se vaří voda" a tím nemyslím nic konkrétního, myslím na ovar s křenem :D.

    Když se tak dívám na některé šťastné výherce UBA cz1, hmm.
    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=2gY9K&profileCheck=4mfQn&lang=cs
    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3jXGO&profileCheck=7NQwa&lang=cs
    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=3Se9L&profileCheck=6X4Ye&lang=cs
    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=2pRve&profileCheck=56TZe&lang=cs

    Jsem jen amatér, který nedokáže nahrát 16 000- 9 000 hodin a nenechat se chytit, prostě amatér :D.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
  15. Borat

    Borat User

    «Anabolický*Sršeň»™ tak toto čo som si prečítal je maximálne otrasné. Oddychni si kus od fóra.

    Badmaniak prosím kľud tiež. Každý vie aká UBA je a verím, že to už konečne opravia.

    Cruenta†Ultionem kolega ohľadom UBA arény to rieši a keby som mohol sem dať pár postov tak by si videl, že to nejedná v rukavičkách, ale ide do toho ostro a verím, že toto sa mu podarí.

    ★ANDRE★ a ty si prečítaj Jak správně přispívat na forum a zistiš, že predchádzajúce príspevky sa necitujú. Každý vie na čo reaguješ.

    Tak a prosím riešiť všetko s chladnou hlavou.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
    -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  16. Borat, děkuji za informace.
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Takze takto, nemal som moc casu kvoli praci, no napisem jedno.

    Informujeme sa ci bude moznost to riesit. Dotycny asi nevedia, ze ich mozeme vylucit z kazdej sezony UBA. Potom ich mozno usmev prejde.
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Musim vytvorit multipost. :D

    Kolega vec predal vyssie, zneuzitie je tam ocividne a musim povedat, ze docela zaujimave zaznamy idu na povrch.

    Este dodam, nie sme sprosty a velmi dobre vieme o vsetkych bugoch na body a na zostrely v UBA. Rovnako tam zavana isty zvlastny sposob pushingu a podobne. Teraz nam tato skupina hracov dala moznost to riesit. Takto hlupo a okato podvadzat sa nevyplaca.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Už načase aby sa to konečne riešilo. Veľká vďaka Borat, Jessie a |Oromë|, že to posúvate vyššie.
    Aspoň dostanú, čo si zaslúžia. A dúfam, že im za tie podvody na cz1 ale aj na iných serveroch
    za takúto nekalosť; stiahnu tie odmeny. Hneď som omnoho kľudnejší, že sa to už konečne rieši;
    a že príde na psa mráz. Napokon dúfam, že tie odmeny sa pričítajú jedine tým, čo to nahrali
    svedomito, poctivo a čestne. Tŕnistou cestou.
    A ešte jedna veľká vďaka za to, že konečne tieto nekalosti vyplávajú na hladinu. Za čo budú
    aj vysoké tresty, podobné tým, aké už sú, za zneužitie proméria. Teda to, že účty takýchto
    "nečestných" hráčov budú zablokované po dobu 7 dní.

    Presne ako sa to uvádza tu:
    oficialni-varovani-zneuzivani-bugu-promerium

    Citujem:
    "Pamatujte prosím, že každý hráč, který aktivně získává výhody využíváním nestandartních
    herních mechanismů (glitche, bugy, problémy se zabezpečením) bude považovaný za exploitera
    a bude s ním tak jednáno dle našich VOP."

    - Zároveň dodávam, že už je načase; aby to platilo aj pre UBA arénu. A že to tentokrát úspešne prejde. ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
  20. som skusil zo srandy ze pojdem treningovu ale ze vraj dake trosky upratuju ci co?
    A kedy ju spristupnia