Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    -baghira2- mne neďakuj :) Poďakuj Jessiemu lebo on to posunul vyššie.

    SSCUltimateAero UBU pravdepodobne vypli a dúfam, že ju zapnú až keď ju opravia.

    A osobne aj ja som rád, že konečne niektorí hráči dostanú po prstoch.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ta závist :):):D:eek:
    Místo závisti se příště víc snažte [​IMG]:D:D:Do_O
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Citát zmazaný.

    Máš veľké šťastie, že nie si na cz2 v UBA - umiestnenie. Ináč by som Ťa, s veľkou pompéznosťou nahlásil.
    Preto som si to najprv overil. Zaujmavé že 2. a 3. majú rovnaký počet bodov (71). A to:
    ĐA®K•Tђє•ŁΞgΞηđ.ßan a ♠Jožko•Never•Die♠. Najlepší .BranoJ. 1 pozícia: 86 bodov. Nabudúce nepíš
    mimo témy, ale konkrétne k veci. Pretože to zaznieva trápne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/9/16
  4. Borat

    Borat User

    -baghira2- predchádzajúce príspevky sa necitujú. Každý vie na čo reaguješ.

    °¤ßuRtOn¤° nikto nikomu nezávidi. Len ako vidím neviete prekusnuť, že sa UBA začala riešiť a vy už nebudete môcť podvádzať :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Trochu mi to připomíná dobu před 72 hodin ban, kdy mi nadávali do lam a slabochů na chatu a po 72 hodinách jsem si dával full havoc jak křupky bez bodů byli směšní.
    V UBA nikdo nikomu nezávidí, v čestném boji dokážu prohrát a nevadí to. Ale hledat tady pod lampou čestnou hru a boj, to by ty lampy neutáhl ani Temelín :eek:.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    To jako fakt maj na CZ2 body ani ne 80? v TOPce? :D

    No je parádní, že se to takto řeší a že si tu zásluhu zaslouží náš krajan. Se divím, že si na to nestěžovali v jiných zemích takhle aktivně...
     
  7. hej ja mam asi 7 000 bodu sem mistr :D JA to ani nehrám už !! :eek::eek:
     
  8. °¤ßuRtOn¤° až budeš mít přednášku na téma čest, morálka a etika, určitě se zastavím, pokud tu ještě mezi námi budeš.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    to sa spatne už určite robiť nebude

    tresty som navrhol ale to budem asi len o tom snívať, zatiaľ vyjadrenie nemám, viem že ICM to posúvalo ďalej.
     
  10. Jessie, rytíř Don Quijote de la Mancha a jeho boj se čtyřiceti větrnými mlýny :D.
    Akorát zde je jich podstatně víc. Snad tedy příští aréna dopadne dle schopností a umu bojovníků, díky.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    To ci hraci dostanu trest nevieme, posunulo sa to dalej a uvidime.

    Kazdopadne sa postarame o to aby sa to uz neopakovalo, budeme nasledujuce UBA sledovat, hlavne tu Halloweensku. Ak sa to tam bude znova hromadne opakovat, tak sa postarame o to aby boli hracom zmazane body a celkove umiestnenie v sezone este pred jej koncom.
     
  12. jste admini tak děláte ramena :D
    KDYBY tam byl váš učet tak by se to neřešilo ,ale že je tam S*S tak se to bude řešit jako vždy [​IMG]
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    Tu sme admini, ale v hre sme to isté čo ty. Len hráči a nič viac. Každý chce férovu hru a keď idem bojovať do UBA arény tak chcem aby bol rebríček poctivý a nie nabugovany bodmi ako to robí niekoľko jednotlivcov.
    Ale je jasné, že hráč čo to zneužíva nebude s nápravou UBA arény súhlasiť.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    °¤ßuRtOn¤° Nikdy som o S*S nepocul a uprimne mi je nejaky klan na czke uplne ukradnuty, nikdy som na tych serveroch nehral a ani by som nechcel.. Vase nekonecne natahovacky na chate a v klanoch si rieste inde.

    Tu ide o to, ze cely klan si tu nabugoval vyhru v UBA, tot vse. Pushing, bugy a neviem co vsetko tam bolo.. A je mi jedno ci je to Japonec, Ind, Cernoch, Turek alebo aj Dalajlama, fakt mi je to suma fuk. Urobite to znova a body sa vam jednoducho zmazu, budeme tie sezony sledovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Ako sa hovorí, trafená hus zagága. :D Keď tá zostava ktorá tu bola uvedená, nahrala body poctivo, tak sa rozvediem a pôjdem do kláštora.
    Tie nicky to je ako menný zoznam obyvateľov väznice Alcatraz, tiež tam boli všetci nevinný. :D :D
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hlavně, pokud by je nahráli poctivě, nahrají je poctivě i příště po opravení areny. Tu každej říká, jak do toho vložili čas a munici a všecko. :)
    Tak pak nechápu, proč jim tak vadí sledování areny a její náprava. Pokud hráli poctivě, tak se pro ně nic nezmění, no ne? :)
     
  17. ehmm vidim tu opravu uby vobec nic sa neopravilo zase dalo proti mne silnejsieho a neviem co to ma znamenat ze pocas odpocitavania si protivnik vyjde z kruhu a dojde az ku mne..
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Oprava UBA má být implementována až pro Haloween pokud jsem to dobře pochopil...
     
  19. Aha dik som myslel ze uz je
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Uprava UBA areny pride coskoro, oznam dostanete. Badmaniak Nebude to az po Halloweene, pretoze by sa zase cez akciu hromadne bugovala arena.

    Ci uprava vyriesi vsetky problemy areny este nevieme, uvidime a sezony budeme sledovat. Rovnako ak spozorujete v Halloween sezone nieco zvlastne alebo nejake zneuzitie, dajte nam vediet na fore.