Diskusia: Velikonoční akce 2016

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 21/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Deborka[TVL] a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. PaiMei

    PaiMei User

    Jsem rád, že akce pokračují tempem, jaký BP nastolila vloni na podzim.
    Jen taková drobná otázka, tři epické mise zůstávají v seznamu úkolů i po skončení akce?

    Díky.
     
  3. Korben

    Korben User

    Jen drobná odpoveď. Neviem. :)
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  4. juzof

    juzof User

    A do kedy bude ta akcia?
     
    • Časový rozvrh
    o Začátek: 21. března 2016 (půlnoc MSČ)
    o Konec: 3. dubna 2016 (23:59 MSČ)
     
  5. Ráno som bol milo prekvapený keď som na mapách videl vajíčka. Aspoň ďalšie sprijemnenie hry :)

    Dik BP
     
  6. -lovec

    -lovec User

    no začal jsem dělat první ukol: nazbíral jsem 2500 promerka, dalši je znič 10 uber strauner a kdyz smahnu prvniho: mise byla neuspešně ukončena :(:(:( super
     
  7. jaritko

    jaritko User

    To bude asi tým, že nemáš použiť lasery.
     
  8. -lovec Nepoužívej lasery lodě :) To by mělo být jako při misi Raketový útok, jen rakety a tuším i lasery Peta lze použít (obranný mód)
     
  9. -lovec

    -lovec User

    na uber strauner tam jsou dva řádky,v prvním je znič 10 uber strauner a v druhým je znič strauner bez laseru 0/0
     
  10. Ako najrýchlejšie nazbierať 2500 Promerka na tej mape? (4-5) :D
     
  11. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, čo to má spoločné s akciou?

    Edit: post obnovený.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  12. jaritko

    jaritko User

    No podľa mňa len to, že ide o zadanie akciovej úlohy.
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak to sa omlúvam, moja chyba, nevšimol som si tu úlohu.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§*: Těžko říct, záleží na vybavení tvé lodě. Množství suroviny získané z NPC najdeš zde: Seznam NPC

    PaiMei: Dle mě úkoly po skončení akce k dispozici nebudou neb jsou na záložce akce.
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  15. Ten ukol je teda pěkně otravnej. Projel jsem ho na poprvé jako Pája, ale 2500 promerka ze 4-5 s tím že nesmis křupnout je na palicu:).
    Jinak u uberstauneru se musí střílet jen malý uberstrauneri. Můžeš být ve skupině a kolega může střílet normálně, pet může také střílet a úkol se nezruší, pouze lod jen raketky. . Škody protum jdou jen lasery a nesmí se žádnej sundat.
    Jinak jsem mel problém, že hláška nesmíš být zničem svítila u jednotlivých částí úkolu pořád, i když už bylo hotovo a zelené. Po odlogu zašedlo. Ale to je stejně jedno, stejně se táhne celým úkolem nesmíš být zničen.;)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/16
  16. TRIXT

    TRIXT User

    ♣Tuareg♣: Před chvličkou jsem ten úkol dodělal. Střílel jsem ve skupině a sestřelil jsem pomocí laserů několik UberStreuneR (s velkým R) a úkol se mi nezrušil. Žádná podmínka týkající se UberSreuneR v úkolu přeci není.
     
  17. Ses si jistej, že si ty velký ustraunery střílel v té části kde byla aktivní ta část ukolu s nima? Protože v té části úkolu kde se ti zaktivní střílení ustrauneru je sestřel 10 uberstrauner + sestřel 0/0 uberstrauneR bez pomoci laseru.
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    ♣Tuareg♣: Ano, jsem si jistý. Navíc v úkolu je napsáno "Znič UberStreuner nepřátel bez použití laserů. 0/0". O UberStreuneR se tam nic nepíše.
     
  19. Trix máš pravdu, je to tak jak píšeš. Dostal jsem se k tomu až teď. V tom úkolu je fakt "Znič UberStreuner nepřátel bez použití laserů. 0/0"
    Nevím proč jsem tam četl na konci velké R:).
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.