Diskusia: Vývojářský blog 2015

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 18/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. A právě v rámci diskuze máme možnost, díky tomu, že je montáž v stadiu vývoje, přát si například možnost výroby lodí- aegis, citadel, spearhead. Teoreticky by jej tam mohli zahrnout. Hraji víc serverů, na většině je mám, stejně jako iris, pet a částečně i disajny na goliho a ostatní.
    Takže, když to vezmete, co asi tak vyrobí hráč, co hraje 6-7 let, když už všechno má. Bude to montáž vlastně jen pro začátečníky.
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja osobne predpokladam,ze napriklad za 10 LF3 by sa mohla dat vyrobit LF4.Skor budu hrat ulohu predmety za uridium,ktore uz stratili hodnotu ako LF3,kedze prisli do hry LF4.Ale priznavam,ze je to poriadne zaujimave aj z tych predbeznych informacii.Akurat ma trosku mrzi,ze sa budu dat zakupit.Podla mna niektore veci by mali byt o nahode ako design z kronosky,ci LF4 atd...,ktore sa kupit nedaju,len ziskat.Ale ako uz bolo spomenute,musime pockat,lebo kym to daju do hry,tak sa to moze este kadejako upravit;) Ale urcite rad privitam novinky,taketo napredovanie hry sa mi paci :)
     
  3. svi1

    svi1 User

    Můžeš snít dál, že budou LF4 za LF3. Nesmysl... Tak možná munice (rakety, miny,...žádné RSB nebo UCB).
     
    Naposledy upraveno: 18/10/15
  4. Kdyžtak podle toho co zatím nastínili to nevypadá, že by se nové předměty vyráběly ze starých - mluví se jen o rudách (i to se samozřejmě může změnit).
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Tak urcite tam ziadne LF4, havocy, herculy a vsetky dalsie exkluzivne veci nebudu.

    Skor pojde o bezne veci, ako municia a druhorada vybava, samotny obrazok tomu napoveda.
     
  6. SauronL

    SauronL User

    "Zároveň nezapomínáme, že je před námi ještě spousta práce v oblasti vyvažování, neboť chceme na Orbitu vrátit dřívější pocit bezplatného hraní."

    No vidím tu velikou snahu když hned první den akce vidím ty ceny za ty letouny a designy.
     
    -FOXSAMURAI- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    SauronL Len tak mimochodom, vsetky dizajny co su za Ucko sa budu dat najst v novej halloweenskej brane, takze kazdy ich bude mat zadarmo.

    Iba farebne variacie ostanu v paymente.
     
  8. SauronL

    SauronL User

    Tak zase jsme u toho, to jejich "free to play". Ať už tu bránu pro ty designy uděláš nebo ne, pořád tě to bude stát pěknou sumu munice nebo docela dost času.
     
  9. Tak cas nebo penize ta hra stala vzdycky, celkem nechapu proc nekteri brblaji, ze muzou neco dostat z brany, kterou maji zadarmo a muzou ji delat nekolikrat. Furt je tam vetsi pravdepodobnost na designy nez v zete nebo kappe - a ty si musi clovek sam postavit a munici ho taky stoji.
    Navic pro lidi, co herkuly, nebo havoky (ci oboje) uz maji jsou designy k nicemu. Ja branu delam, protoze je chci - nemam ani 1 havok, ani herkul, ale mam 3 demony a mam z nich radost.
    Hra, kde nemusis investovat penize, ale nemusis tomu dat ani cas a vsechno dostanes na podnose az pod cumak, je hra o nicem. Dokonce i solitaire stoji cas a nic z toho clovek nema (krom par karet skakajicich po monitoru).

    Kdyz se ti to nelibi, tak do te brany nelez. Jinak bych rekla, ze zrovna toto patri do trosku jinyho tematu :)

    P.S.: 4mods - nepremysleli jste nad zdi narku? :D:D:D
     
  10. SauronL

    SauronL User

    Tak každý má vlastní názor, nemusíš se hned do někoho navážet jenom proto, že se mu něco "nelíbí". Mimochodem to že si stěžuji vůbec nemusí znamenat že se mi brána nelíbí. Takže pokud si chceš rýpnout tak si najdi někoho v chatu a tady mě neotravuj. No když jsi noobka tak to asi těžko pochopíš. Hold až za pár let budeš tam kde já možná změníš názor.
     
  11. Ja jsem noobka, ktera tu hru hrala driv, nez ty jsi vedel, ze vubec existuje (9/2008). Jen si hraju novej ucet tak trosku inkognito. ;) A az ty budes tam, kde jsem byla ja, pak se muzeme bavit o dosazenem uspechu :D :D
    Pamatuju dobu bez jedine GG, kdy se bila dala kupovat za 4 u a vrcholem elity bylo golo s 8 irisama a nakradenym promerkem z cizich kubiku v laserech. Veci jako EMP, smartky, insta-stity, rsb, ci dokonce designy, nikdo neznal. Gola byly litajici otviraky, akce byly 3x rocne (vanoce, velikonoce a helouvín) a pocet serveru byl cely 4 :D A uz tehda se brblalo. Kdyz si vsechno clovek musel koupit (vcetne munice), protoze nejaky extra energie neexistovaly. Ted za investovany cas (sber boxu/paladka) postavis branu a jako bonus mas ranec munice, o ktere se ti za mych casu mohlo jen zdat. A stejne je to furt malo.

    Jinak pro vyvazeni hry by vyvojari mohli udelat jednu jedinou vec - odstranit ze hry ten zpropadenej faktor nahody. Loterie ve stylu designu z GG nebo veci z beden bez moznosti jejich jinyho ziskani je hnus a nefer byla uz v dobe zavedeni. Bohuzel tohle je asi nejvydelecnejsi vec pro ne, tedy pochybuju, ze by je neco takovyho napadlo.
     
    Spartakus a PaiMei tohle ocenili.
  12. Korben

    Korben User

    SauronL, Ty ani len netušíš komu píšeš že je noobka, to za prvé a za druhé, nikoho tu neurážaj. Táto hra je o strieľaní a teda sa pri tom míňa munícia a je jedno do čoho strieľaš. Ak zostreliš hráča, tak okrem bodov nedostaneš nič. V tejto bráne zarobíš uridium z NPC a získaš dizajny. Pozri sa v obchode, koľko dizajny stoja.
    Táto hra bude vždy vyžadovať muníciu a čas. :rolleyes:
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  13. SauronL

    SauronL User

    Máš pravdu Korbene, a já se tu nehodlám hádat kvůli stupiditám typu "já začal dřív", na to nemám čas. Ale jednou mám svůj názor tak si ho budu hájit a když se někdo do mě bude navážet "když se ti to nelíbí tak to nedělej" tak prostě musí očekávat že mu na to odpovím a nebudu s ním souhlasit a svůj názor si budu chránit. Že se navzájem hájíte mě nezajímá, a už vůbec mě nezajímá kdo je kdo, kdybys mi ty na to odepsal stejně jako ona, stejně bych ti odpověděl.

    - Ano, je to mimo téma ale já si s tím nezačal. Takže to klidně promaž. Bude mi to jedno. Musím jít pracovat, takže se mějte :)
     
  14. Korben

    Korben User

    No tu nejde o to že si obhajuješ názor. Názor si môže povedať každý. Tu ide o to, že si niekoho urazil, len preto že ti oponoval. Ja v jej príspevku vidím vyjadrenie jej názoru a nevidím tam urážky, no naopak urážku vidím v tvojom príspevku, tak že vo svojej nadutosti by si sa jej mal ospravedlniť.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    SauronL Pozri sa na ton tvojich pripevkov, su skor utocne a typu dajte sa vypchat.

    Tvoj nazor ti nikto nebere, no laskavo sa vyjadruj slusne a trosku pribrzdi, nazor sa da napisaj aj normalne bez zbytocnych narazok.

    Poprosim vratit sa k teme.
     
  16. assaskocze

    assaskocze User

    Jestli bude ve výrobě i ucb, rsb, acm,hstrm-01 a uber rakety tak se těším :D
    Ale zase pokud tam bude možnost vyrábět munu tak zas v tom bude háček..
    Nepujde jen tak za 2k promerka udelat 10k rsb :D
    (pokud by to bylo pres kameny..)
     
  17. Asi k tomu budeš muset přihodit trochu sepromu :D
     
  18. assaskocze

    assaskocze User

    Ale tak to se dá stihnout.. týden na boxech a zatím posíláš seprom :)
     
  19. Korben

    Korben User

    Ty by si sa mal naučiť gramatiku a prispievať na forum.
     
  20. Dovolila jsem si prelozit docasny navrh toho, jak by mohla vyroba fungovat :)

    Zdroj ZDE


    Montáž

    "Montáž" je nový systém pro výrobu všech druhů předmětů. Budete moci vytvářet věci spotřebovatelné (jako je munice a různá CPU), občas i speciální, nebo vzácnější či unikátní (jako například lodní designy a podobné).

    Abyste však byli schopni něco vyrobit, nejprve si musíte opatřit potřebné suroviny a návody, které mohou vypadnout z NPC, jsou součástí odměn z misí v aréně atd., nebo mohou být zakoupeny za uridium (toto je pro ty, kterým se nechce čekat, než jim surovina vypadne).

    Samozřejmě některé návody (jako třeba ty pro výrobu lodních designů) jsou použitelné pouze jedenkrát, zatímco jiné (munice atd.) lze používat do té doby, dokud budete mít dostatek potřebných surovin.

    Předměty takto vytvořené se budou chovat jako ty, které byly zakoupeny - nebudou tedy mít žádné zváštní vlastnosti, ani vzhled.


    Jaké suroviny budou potřeba?

    Budete potřebovat speciální zdroje. Některé jsou extrémně vzácné a jejich získání může trvat. Některé se budou jmenovat Mucosum, Boltrum, Scrapium a Prismatium.

    Co jsou návody?

    Návody jsou nutné pro nano-tiskárny. V návodu lze zjistit jaké suroviny a v jakém množství jsou potřeba k vytvoření předmětu a také kolik bude vyrobených věcí (jako například 100x UBR-100 atd.) a čas, jak dlouho bude výroba trvat.

    Některé mají omezený počet použití (například návody na PET-10, letouny nebo designy), jiné lze použít opakovaně (třeba k výrobě munice atd.)

    Jak získám zdroje a návody?

    Mohou být odměnou za achievementy, splněné úkoly, vítězství v aréně, nebo jako součást dropu NPC, přípladně mohou být zakoupeny v obchodě. Způsoby získání jednotlivých věcí se mohou lišit.

    Plány do budoucna

    Příštím krokem bude zrušení tech-centra a přidání apis a zeus letounů spolu s ostatními techy (jako je obnova štítu, bojoví opravovací roboti atd.) jako trvalých návodů do "montáže".

    Také se podíváme na "záchranný systém", který vám umožní využití nepotřebných věcí, co vám plní inventář a popřemýšlíme nad možností použití standardních zdrojů. Ale to je stále ještě hudbou budoucnosti.

    Časem rozšíříme počty návodů - ty, které budou k dispozici při spuštění této nové části hry, nebudou všechny. Vzácnější předměty si tedy budete moci časem díky "montáži" pořídit.


    Event k příležitosti spuštění montáže - FAQ

    S představením "montáže" by měl mít každý možnost si tuto novou součást hry vyzkoušet! Takže od -XXX- do -XXX- se můžete zúčastnit akce u příležitosti jejího spuštění.

    Je nějaký důvod, proč tuto akci pořádáte?

    Systém montáže přináší do hry několik nových funkcí a může mít velký dopad na celkovou vyváženost hry, chceme tedy, abyste měli šanci jej co nejdříve vyzkoušet a zjistit, jak se vám líbí.

    Jaké jsou nové zdroje a kde je mohu získat?

    Za prvé, přidáme nové zdroje do dropů z určitých NPC a úkolů. Dvě běžnější suroviny také budou přidány do obchodu, takže se budete moci soustředit na sběr vzácnějších zdrojů.


    Boltrum Devolarium (obyčejné, boss a uber) V obchodě: ANO
    MucosumLordakia a Lordakium (obyčejné, boss a uber) V obchodě: NE
    PrismatiumKristallin a Kristallon (obyčejné, boss a uber)V obchodě: NE
    ScrapiumSaimon (obyčejný, boss a uber)V obchodě: ANO
    Jaké recepty budou během akce dostupné?

    Pouze po dobu oslav představujeme několik návodů.

    • 1x Pusat vengeance design (jedenkrát)
    • 1x Surgeon goliath design (jedenkrát)
    • 1x P.E.T. 10 (jedenkrát)
    • 1x LF-4 laser (jedenkrát)
    • 200x UCB-100 střel
    • 5x R-IC3 "ledové" raketky
    • 1x díl Z-brány (jedenkrát)
    Jedenkrát znamené, že návod lze použít pro výrobu předmětu pouze jednou. Ostatní návody mohou být používány tak dlouho, jak dlouho budete mít potřebné suroviny.

    Poznámka: tyto návody (kromě toho na P.E.T. 10) budou po skončení akce ze hry odebrány. Pokud si je chcete opatřit a vyrobit si předměty výše uvedené, musíte během akce nasbírat všechny potřebné suroviny. (Jelikož jsou tyto věci velice cenné, ještě se rozhodneme, jestli dáme tyto návody časem zpět do hry.)

    Jaké návody budou dostupné po skončení akce?

    Samozřejmě, Montáž není pouze jednorázová akce. Zůstane nadále ve hře a dostupné recepty budou následující:
    • 1x AJP-01 Cpu pokročilého skoku
    • 1x EMP-M01 mina
    • 1x Goliath Bastion design (jedenkrát)
    • 1x HST-02 raketomet (jedenkrát)
    • 1000x MCB-50
    • 1x REP-4 opravovací robot 4
    • 1x SO4-CPU rozšíření slotů 4
     
    Naposledy upraveno: 23/11/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.