Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jak to je ten boj o vliv jak mam nazbírat body děkuji
     
  2. Body vlivu
    Body vlivu budou hráčům udělovány za následující akce

    AkcePočet bodů
    Zabití NPC0
    Dokončení úkolu0
    Zabití hráče nepřátelské firmy15
    Výhra v bráně Alpha15
    Výhra v bráně Beta20
    Výhra v bráně Gamma25
    Výhra v bráně Delta30
    Výhra v bráně Epsilon35
    Výhra v bráně Zeta40
    Výhra v bráně Kappa45
    Výhra v bráně Lambda50
    Výhra v bráně Kronos60
    Výhra v bráně Hades40
    Výhra v režimu TDM/zápas45
    Výhra v režimu Sector Control/zápas30
    Výhra v režimu Bitva o bóje/bod40
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - to je v poriadku, kedze v tomto prispevku je uz link. Diskusia ostala nezmenena a hraci si mozu porovnat aspon staru a novu akciu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Nemyslim si, ze je to vporadku jinak bych to nepsal... :D Byl jsem v diskuzi a rikam si kouknu jeste jednou na tu akci, tak jdu na prvni prispevek a z nej me to hodi na akci z roku 2015.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - ako som uz pisal, prvy prispevok smeruje k povodnej akcii, ten dalsi, ktory link som sem pridal smeruje k aktualnej akcii. Doteraz to takto fungovalo a nebol problem. Pokial sa akcia nejak znovu cela prerobi, tak sa nebude vytvarat nova diskusia, ale spravime to, co byvaly kolega, ze dame post ku akutalnej akcii a pod neho hraci budu moct diskutovat na dany event.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Niečo zaujímavejšie a pre všetkých sa 0vymysliet nedalo? Zas budu cely vikend naskakovat super ponuky na ucko aby bolo za čo stavať brány.Super akcia pre top 100 a platičov.
    Jeden namet pre BP_ dajte po kazdej akcii kratky dotaznik kde by hraci zhodnotili akciu. Mozno by sme sa divili.
    No nic lepsi sa pocasie , stravim viac času na rybách .
    Akcia Bitka o vplyv v tomto formáte za mňa palec dole.
     
    chattt a -baghira2- tohle ocenili.
  7. [flav]

    [flav] User

    to vies ze to bude o branach cez futbal sa nasetrila energia tak ju treba minut:) ja ties az bude casu nazmar
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Bitva o vliv - nechápu,jaký vliv získám tím,že budu točit brány jako trubec. Celá akce zase o ničem,no snad porostou houby:D
     
  9. BP sa drži hernej strategie spred 10 rokov absolutne ignuruju vyvoj hier je to vkuse to iste dokoliečka po 10 rokoch v hre je to ozaj smutne skonšatovanie chlapci treba mysliet pokrokovo nech sa hráči zabavia všetci nie len pár jedincov pridat nejake lf a designy na nič nie je vyvoj v pred ale len prestupovanie na tom istom mieste
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Karlosray

    Karlosray User

    aspon nejaky vliv mohly nechat za ukol
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Nepriratavaju sa body z UBA areny. V uba mi ukaze ze som zarobil 30 bodov ale potom to neprirata. :confused: Aj mi vypise ze som dostal 15 bodov ked znicim hraca v UBA.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chci se zeptat kompetentních osob zde, jak se bude řešit situace na serveru cz1 s pořadím v této akci, jak bodování za jednotlivce i celkový součet za firmu, když top 1 hráč v této akci nám zmizel ze systému po krásném výkonu kdy za 24 hodin nastřílel více než 16.000 bodů na prázdných mapách a jiná akce neprobíhala a v bránách tohoto čísla nelze dosáhnout.Je zřejmé, za co asi dostal trest a jen chceme, aby tyto neprávem získané body byly firmě odebrány a řešilo se to, dokud je ještě na to čas.
    Nechci zase na konci akce číst hlášky typu, však za 2 dny to končí, tak co máme dělat teď?
    Doufám, že tuto akci nevyhraje?
    Fair play 4ever:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Edit: OK Punishere :);):p
     
    Naposledy upraveno: 23/7/18
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. A mne odpovie sv. anton? Ani body z r-zone sa nezaratavaju, je to chyba alebo ako to je?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud si přečteš pozorně FAQ k akci, tak dle tabulky je asi nad slunce jasné, že body v UBA ani získané v refrakci (R-zóně)
    se zjevně nemají zapisovat do boje o vliv.
    A pokud to je chyba, tak admini a moderétoři zde mne jistě opraví?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - danu otazku si uz riesil na podpore hry. Myslim, ze ta ma lepsie nastroje na overenie ako my na fore :) Takze neber to ako ignoraciu, ale ked si uz dany problem napisal na podporu, tak nevidim dovod to riesit duplicitne nemyslis?

    OT - zmazane. Toto je diskusia o evene vplyvu. Problemy s GE1 boli nahlasene, caka sa na poradu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. strilet hrace a delat brany to je akce jak prase proc nejsou do akce zapocitavany denni ukoly z akce .Tohle ze strilet hrace a delat brany to je klasika a ne akce aspon mohli udelat neco na pvp mapachneco jako dominance
     
  18. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Ahoj, funguje vám to? Na většině map mi od včerejška nejde přepínat konfigurace, opravit PETa, nepřipočívají se sestřely do úkolu atd. Např. včera jsem asi hodinu na 2-6 sestřeloval protegity, které mám v úkolu a nepřičetl se mi žádný! Dnes je úkol na 200 bodů vlivu, jen na jediné mapě se mi sestřely počítaly. Když jsem skočil na jinou mapu, nic se nepočítá! Tohle je hodně špatně připravená akce, nejen, že se velmi špatně úkoly plní, ale brání mi to i v plnění mých dlouhodobých úkolů. Podle mne jedozančně nejhorší akce roku!
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Ale nejako mi neprisla sprava z podpory moznoze som to omylom vymazal ale pochybujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - mozno sa k tvojmu problemu este podpora nedostala, ale hned ako to bude mozne, tak dostanes odpoved.