Diskuze: Bitva o vliv

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 22/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Ve FAQ je uvedeno, že vítězná firma získá 10% navíc k zisku z bonusových boxů, ale mě padá pouze o 5% více. Tím chci tedy upozornit na chybu v textu nebo na chybu v nastavených %.
     
  2. Já už také čekám marně od neděle na 4000 u za poslední misi . Jsem zvědavej jestli se chyba napraví ,ale myslim ,že čekám marně .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Chyba ohledne odmen je hlasena, bohuzel pripisuji to rucne a ne vsem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Belgam chcem sa spýtať že či pripisuješ odmeny len za nedeľu alebo aj za štvrtok...pretože mne nezapočítalo 1 bod zo štvrtka do ocenenia Mocný obranca.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Drift1

    Drift1 User

    Belgam nic nepřipisuje,to je pravomoc pouze B.P...Otazné je kde nebo jak si zjistil že ti nepřičetlo jeden bod?:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pretoze som splnil misiu a nedostal som bod do ocenenia mocny obranca!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. nie este vo stvrtok myslim ze vtedy ked bol problem z darkom (neslo GG, vystroj...)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    misie som robil kazdy den a vsetky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. já sem poctivě udělal také všechny mise každý den a achivement nedokončen .
     
  10. Tak rieši sa to alebo mam napísať na podporu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -HeJkO33- neposilej laskave zbytecne hrace na podporu, dekuji

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ co si tak nejdriv precist kousek diskuze? Kolegove jasne psali, ze problemy jsou hlasene:
     
  12. Čítal ale to ste už písali dávnejšie tak som si myslel že sa to už nerieši
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - a co je na tom,ked sa to napisalo davnejsie?Si myslis,ze problem zmizne zo dna na den? :rolleyes: Nejaky cas predsa trva,kym sa zisti a odstrani pricina problemu,ale pokial napisu,ze to nahlasili,tak treba cakat a nespamovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. veď ja viem len som sa bál že čakám zbytočne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ a -HeJkO33- My chyby neopravujeme, nato ma BP svojich ludi. Sme len forum a mozeme maximalne posunut veci k BP, no oprava je na nich a nie na nas, tak si to uz uvedomte.

    Hlasene to bolo a treba cakat na opravu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Ahoj, mám tu problém s úkolem z akce. Přirozená selekce. dokončil jsem ho,ale odměna 3500 uridia jak je napsáno v logu, nebyla připsána. Poraďte prosím co s tím.
    Děkuji Janky
     
  17. Korben

    Korben User

    Ty nikoho na podporu neposielaj, Ty si moderátor? Na podporu je zbytočné písať. Na vyriešenie treba počkať.

    Králíček_Azurit Tvoja otázka do tejto témy nepatrí a ak si nedostal urídium, tak si napíš na podporu hry a tam požiadaj o preverenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Tu môžete diskutovať k akcií Bitka o vplyv. Viac informácií o akcií nájdete sem Bitva o vliv
     
    Naposledy upraveno: 31/5/17
  19. Takže, kdo má chuť se předhánět s kolotočáři o body? :D
     
    -baghira2- a **DUCH**67 tohle ocenili.
  20. Borat

    Borat User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] majú smolu. Práve teraz bola zmenená hodnota za npc z 2 na 0. Ovšem pokiaľ si myslel tých hráčov čo ja :D