Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jak jsem to tak pročet, tak některé úkoly i montáže jsou jaksi mimo mísu a dělat je naprostej nesmysl. První co mě došlo je, že jde jen o to vytahat Urko z hráčů a přesměrovat je na platební oblas - tudíž o výdělek BP.
    Zas nové mapy podmíněné novou municí, zbraněmi prostě se ze hry stává pěknej guláš :rolleyes:
     
  2. tak az vystrilis a to bude hned tak pak dodelas ja vystrilel skoro dve mega sepromu za den
     
  3. Pěkný úkol akorát celkem na prd a pro 24/7 hráče jako dělat celý den BVK se mě vážně nechce škoda munice a sepraku :(

    [​IMG]
    Nějaky rady jak nasbírat to promerko?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Marrek

    Marrek User

    :D ako je fakt že ludia čo dlhu dobu posielali seprom dajme tomu aj viac ako rok by on prist nemali :D ale všeci vieme že existoval BUG (možno aj stale exsituje) na seprom a niektorý štastlivci ho použivaju do teraz a maju ho prakticky neobmedzene by on prist mali :D


    promerko zbieraj z cubika alebo na 5-2 všetky boxy čo uvidiš :D
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  5. 123812

    123812 User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ Tento úkol jde splnit za 2 minuty.

    Za mě má BP+ v tom, že na mapu můžou 17+ a enemy až 24. Nicméně toto moc neřeší problematiku multiklanů. Skočí na nepřátelskou mapu 1 enemy 24+ a s ním loví jeho spoluklanovci, kteří by MĚLI chránit svou firmu.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Jo a jak ho mám splnit? poraď abych věděl jaké NPC mám dělat aby to šlo rychle udělat. Dokud je premko.

    No je to trošku dobré že na té jedné mapě když jsem EIC jsou tam EIC tak můžeme s klanem ničit EIC klany co máme s nimi války takže je to i pro klan dobrý protože se ukáže jak umí spolupracovat :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Dá sa to dosť rýchlo spraviť na cubikonoch... a popritom aj zarobíš
    Alebo zober si citadelu, pošli si 8000 proméria alebo koľko máš nákladny priestor. Zabi sa mínou, oprav sa a zober vlastný cargo box... 3x a máš to, čo ja viem :D;):)
     
    -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  8. Na cubech se to nedá tak skoro každý dělá a sbírá boxy.
    A citadel bych mohl zkusit
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Jen na tu novou loď, 15000x tu popelnici, 1500 stojí 460 Kč, takže 4600 Kč a k tomu klíče, no to jim už prostě odmítám dát.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Tak já mám 19 mega sepromu to jen tak nevystřílim :-D Nové úkoly se mi stejně neobjevily ,nová loď taky ne akorát 3 mapy a dostanu se jen na jednu takže pro mě je to vyřešeno ...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. Tak som sa dnes prihlásil na mapu, že reku majú byť nejaké novinky tak to omkrnem....
    Vidí ešte niekto ten problém? :rolleyes:

    [​IMG]
     
  12. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    No ja to mam take tak +- . Co sem koukal tak mapa je jen pro ukoly -pokud je odmnena za nejslabsi NPC tusim 45U a HP to ma jak cuba tak to vydim na mapu co ma uzitek jako 5-1 :D .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Holt uděláme úkoly a půjdeme zase chrápat do bran :D
     
    _mnemonic_, -baghira2- a *Ł€Đ* tohle ocenili.
  14. josef402

    josef402 User

    pokud si mysli ze budu rusit seprak kanonu a raket podobne jako u noris nademnou tak sou idioti ko to zavedl za úkol ale to se neda jinak nazvat
     
  15. a nezapomíná nahodou Bigpoint opravovat počty sestřelu NPC , lodí atd v ukolech ? nejake nove mise jsou na nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. No upřímně mě to ani zajímá ten blacklight ... jedu ve starých kolejích...

    Vůbec mě to nenadchlo... klíče mám do cyborga... UCB je moje...a kredity do toho dávát nebudu ty mám na aukce...

    Tudíž mě potěšil kalendář...škoda mého prémka... nebo jsem to kupoval kvůli oleje...Ten je sice na 21 dni ok...a místo premka je lod...kerou nechci...

    A ten kalendář je ještě horší než byl...designy ok..ale to už vlastně nebudu mít nic..

    Tak nevím ...škoda...

    Nicméně tedy cyborga budu mít... no pak si asi zahraju tak jednou za měsíc...zajdu na PVP někdy... to mě zas ještě víc odrazuje...

    No to nemám 22 lvl... tak ted už nevím a jsem zmatený ..
     
    pes-zorro, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. dolejda

    dolejda User

    Já update hodnotím kladně. Je jak pro střední třídu tak pro silné. Líbí se mi, že na výrobu je potřeba i kredit a pvp munice a klíče. Testoval jsem nové dělo a připadá mi dmg stejný jak lf4, to určitě uvítají nováčci, kteří si mohou celkem snadno několik děl vydělat z úkolů. Na nové mapě se neloví, ale je tam podle mě příliš málo npc. Osobně jsem zvědavý na novou loď a bedny, také se musí vyzkoušet munice. Je toho dost, co objevovat. V výpočtu hodnosti je mnohem víc npc, než jsem zatím potkal.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Nejsi jediný taky to tak mám a musím říct: NIC NEBUDE!
    Slušně denně posílám seprom abych měl a mám ho jen tak zrušit na úkolu? NIKDY
     
    pes-zorro, *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Na tu mapu můžeš na 1BL už od level 17 já mám 22 a dostanu se tam ale na ostatní ne.
    Což nevadí alespoň můžu trošku farmářit na té mapě :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. No pokud by jsi byl déle na té mapě tak by jsi všiml že, už někteří se dostaly na 1BL mapu co já viděl na serveru.
    Tak hráč VRU s level 24 si tam lovil EIC a náš spojenec s klanu co je VRU taky ničil EIC takže pár nadšenců se tam dostane ten který má na to určitý level.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.