Diskuze: Blacklight

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Arya, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    Marrek Na to jsem taky myslel. Jde o to, jestli nezmizí po restartu. (Na 99% zmizí...) a tolik invoků mě wary udělat nenechají během dne :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Nepochopil jsem jak si spravím ty boxíky, já jsem ještě žádný box na tý mapě neviděl pár ks.Rinux jsem získal za zničení Impulse
     
  3. jaritko

    jaritko User

    Invoke XVI - Rinusk a Blacklight Trace v boxu. 5 boxů pro 5 hráčů s největším poškozením. Všech 5 boxů má stejný obsah.

    Mindfire Behemoth - Rinusk a Blacklight Trace a Mindfire Cerebrum v boxu.
    8 boxů pro 8 hračů s největším poškozením. Všech 8 boxů má stejný obsah.

    FAQ-Blacklight
     
    *RimmerH* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Marrek

    Marrek User

    Jak piše jaritko, na invoke sa musíš umiestit v DMG do NPC do top 5 a potom maš z neho boxik, z mindfire do top 8
     
    *RimmerH* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    vie niekto info o novych NPC na 5-x mapach?
     
  6. Arya

    Arya User

  7. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    ja som myslel napriklad Urgo IV ci jak sa to vola ci naozaj pada olej z neho a tak ci su niekde informacie o tych NPC co niesu na novych mapach ale sa random spawnuju

    A ano arya to som už pozeral ale tam o nich nieje nic napisane len to ze sa spawnuju na roznych mapach
     
  8. Ano dá se najít, musíš být pohotový.Sestřelit se dá poměrně lehce a je z něj i.olej 15, 5000 uri a již nvm. Mluvím právě o Urgovi.
    Čekal jsem 2 dny na oněch 15 i.oleje je to asi i o štěstí a poměrně nervozní hraní,protože je po nich poptávka.Myslím že jsou i silnější
    takže asi větší odměna,podle seznamu NPC.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Rád bych se zeptal bude BP řešit nové lasery Prometheus a jejich využití skrze program? Viz: mixování po 5s. A docílení tak přesného mixu RSB s 2x násobným bonusem? Hlásí se tyhle problémy nebo už opravdu šly cestou budeme podporovat veškeré hráče co používají program? Šlo by jim napsat jestli u toho přemýšlí a či to někdo kdo tu hru hraje testuje? Stačí to změnit na NPC a nebo pouze na nové mapky, až si to boteři klidně točí s 2x násobkem každych 5s ale použít toto na hráče, když jsou ve hře programy co umožnují toto promenit ve výhodu je fakt prasárna :)
     
  10. Dobry DEn možná budu za hlupaka ale byl jsem na novych mapach chtel jsem udelat ukol na tech 10 impulse ale jakou dobu tam litam a ty npc tam proste nejsou kde je sezenu prosím
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Impulsy vyletaji z Invoke (jako z cubikonu) - invoke je napravo od portu za zdí, na 3BL - nevím jestli mapa vypada stejně pro všechny firmy.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. jo tak tak děkuji ti No_Mercy_CZ;) a jeste se te zeptam da se sestrelit sam nebo musim ve skupine
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Impulsy z Invoke - body života: 36 000 000 Štít: 0, sám bys ho dělal dost dlouho a ještě s přestávkami na opravu a taky by ti ho mohli sebrat. Nejlépe 3-5 silných hráčů /s boxem(pro 5 hráčů) za poškození/ jinak i více podle vybavení skupky. Není jednoduché se do takové skupky dostat a musíš v ní dělat Invoke i Impulsy.
     
    Naposledy upraveno: 21/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jaritko

    jaritko User

    Y*o*D*i*A*k* sa pôvodne pýtal na Impuls II a toho zostrelíš sám v pohode.

    Impuls II
    Body života: 1 200 000
    Štít: 750 000
    Rychlost: 450
    Poškození: 12 000
    Body zkušenosti: 55 000
    Čest: 200
    Kredity: 200 000
    Uridium: 45
    Rinusk: 15-25
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    10x Impulse II se mi už podařilo splnit hravě na GE7. Výpis:
    19.12.2018 - 09:06 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Impulse II.
    19.12.2018 - 09:06 Obdržen předmět: Laser - Prometheus Laser
    19.12.2018 - 09:06 Mise „V mezích“ byla úspěšně splněna!

    P.S.: Není to nijak težké. Mě stačil diminisher, jeho schopnost, munice
    LCB-10, rakety ECO-10, a čas od 07:48h do 09:06h v stredu ráno. ;)

    A nebyl jenom u Invoke, ale byl roztroušen po celé mapě 3-BL.
    Stačí mít v petovi Mechanismus lokalizace nepřátel a nájde Ti ho.
     
    Postrach_Phönixu tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- tos měl jen kliku, že se Impulze rozlítly a nikdo už je nestřílel a tebe taky ne. Jinak se tam ulítáš a nikde nic, z mé zkušenosti se samy nespawmovaly . Ten první laser je pro naladění, pak už je to dřina - počty se Impuls úměrně zvyšují a s tou tvojí munkou si udělej pořádnou svačinu.
    Ps: Musím to poopravit, dnes v neděli jsem byl svědkem jak se Impulsy po celou hodinu samy spawmovaly, jak na dolní části mapy tak i horní. Mapa byla opuštěná a Invoke a Mindfire se zřejmě nudily. Pěkně jsem si nafarmil :)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Clypsso

    Clypsso User

    konečne som zistil zkadial zobral inspiraciu bigpoint:D..neviem ako vám a mne sa to dost podoba :D
    https://imgur.com/a/mBd8Tx3

    PS:to je fotka z filmu o hrdinoch...vačšina z vás bude vediet o ktory film sa jedná
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Co značí ty + - symboly, co se občas zobrazují nad lodí na nových mapách?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Pro všechny co si lámaly hlavu nad těma BL npc na normal mapach.. neni to jiste na 100% ale zatim se nic jineho nestalo, kdyžtak budu rad o doplnění, či opravu :)
    \ Urge IV // | [5k uri, 35 oil] | x-6, 5-2
    \ Attitude XIII // | [5k uri, ~3k seprom] | x-7, 5-3
    \ Capital I // | [50k uri] | x-8
    \ Regard CXI // | [5k uri, 35 oil] | x-6, 5-2
    \ Observe X // | [5k uri, ~3k seprom] | x-7, 5-3
    \ Find VII // | [50k uri] | x-8
     
  20. Neviem, ale ten seprom z toho Attituda ? Myslim ze nepada, alebo musis zobrat cargo box ? Lebo tie sutre na tie LF4 padaju automaticky, ale ten seprom, neviem prave.
    Nahodou som lovil, a pri mne sa objavil ATTITUDE, a seprom mi z neho nepadol...
    ---
    Obdržel jsi 10.000.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 118.800 bodů za čest.
    Obdržel jsi 2.000.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 5.000 jedn. uridia.