Diskuze: Brána Kuiper - FAQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Orome nemysli si že nevím o čem mluvím. EE a U je stejné, není v tom rozdíl, když přepočteš za určité slevy, furt to vychází jak jsem psal. Není to 1500 E ale 1700EE při rozumném klikání. Na uri si to přepočti a i se slevou je to nad 100k.
     
  2. ja som vždy vyklikal cca za 1200 ee kuiper.. a urko cez gg day 110k
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Badmaniak já to pochopil jak to Orome myslel ... on mluvil o stavění bran za U při 30% slevě a v tom má pravdu ;)
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Dnes jsem Krupierku postavil cca za 1100ee, pouze klikáním po 100. Předchzozí jsem taky stavěl klikáním po 100 a přijde mi to efektivnější než klikat po 1/5/10 ee. Takže ostatním doporučuji klikat také po 100.
     
  5. najlepšie je klikať po 100 a cca posledných 5 časti po 5
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Ja som narazal na klikanie za 70u jeden klik, ak je akciova zlava na klikanie, klikas este lacnejsie, vacsinou za cca 58u klik. Vsetci si asi pametaju zlavu 31% a vtedy bol jeden klik za 39U, cize brany sa stavali zadarmo. Pri tejto najvacsej zlave(31%+30%=61%) ma stavba kuiperky stala cca 50K. BP avizoval, ze planuje podobne zlavy davat castejsie, cize rapidna zlava na klikanie sa moze objavit znova.

    Samozrejme klikanie za 100u a za 1 EE je to iste, no ak si hrac pocka na zlavy, cena brany ide rapidne dole.
     
  7. ano našetriť kopu urídia a postaviť a prejst ich vten den rovno viac
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User


    Stále jsi nepochopil o čem jsem mluvil. Protože uri je pokaždé jiná cena, tak to přepočítávám na EE, a jak sjem psal, Kuiper je za 1700 EE, přepočti si to na uri podle jaké slevy chceš, každopádně reakce moje rpvní byla že to nejde za 1500, jen občas, ale průměr je 1700.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spomen certe a dalsia zlava 30% bola na svete tento vikend. :)

    Badmaniak 1700EE by bolo pri vcerajsej zlave 60% 1700x100=170000-60%=68000U.... Cena 68k je uz predrazena kuiper, pri tejto zlave ide kuiper vacsinou od 50k do 65k. Najlacnejsia sa mi podarila cca za 48K.

    Kazdopadne je blbost ked tu budeme porovnavat EE a Ucko. Na EE sa nezvtahuju ziadne zlavy. EE by som riesil skor pri sviatocnych klikacoch bran, kedze pri dnesnych zarobkoch U a zlavach na klikanie sa uz ee ani neoplati zbierat.
     
  10. no klikanire za tu zlavu co bola za vikend ma vysli 2kuiperky za 68,75k uri...
    mam zakupenu zlavu a aj premium

    tu je prva,konecne po dlhej dobe :),dobru noc
    Kuiperova galaktická brána úspešne dokončená.
    Získal si 5 zelených kľúčov koristi.
    Obdržal si 2.000.000 bodov skúseností.
    Získal si 292500 body/bodov za česť.
    Obdržal si 215.000 Uridia.
     
  11. PaiMei

    PaiMei User

    Je to tak. Za víkend jsem postavil 8 Kuiperek (z toho šest jich udělal) a průměrně to bylo někde mezi 60-70k urka. Taky proto jsem je stavěl. Odměna za bránu a NPC velkou většinu vrátila a o zbytek se postarala jedna výhra 200k urka.
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Orome: Přesně jak jsi napsal. Na EE se nevztahují žádné slevy, takže ej v nich obejktivní počítat cenu bran. A jak píšeš opět, že 45-65, to je jen klika, průměr je furt těch 1700EE, tedy tebou zpomínaných 68k. Zbytek je jen štěstí, průměr je ale jinde. Takže počítat s tím co píšeš se nedá.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Schvalne som sa pri tejto zlave zameral na stavbu kuiperiek a maloktora ma vysla nad 65K U, 80% bolo okolo 50-60k, zopar sa predrazilo. Urcite by som to nenazval klikou“. Samozrejme je potrebne klikat pomaly a ekonomicky, ziadne rychlo tam nastrieskat kliky po 100x, vtedy su brany zbytocne drahe. Brana sa vie velmi lahko predrazit, preto treba rozmyslat pri klikani.

    Opytam sa ta, kolko si postavil kuiper cez zlavu? 1? 2? ziadnu? A kolko si ich postavil mimo zlavy? Ak si ich nepostavil aspon 10, 20, 30... tak nemozes hodnotit aka je ich priemerna cena.

    Velmi dolezity faktor je sposob klikania, pri nespravnom a zbrklom klikani sa predrazi kazda brana.
     
    Enriqe-XXX a Tomas91 tohle ocenili.
  14. Ja jich mam postavenych 22(vetsinou premium,slevak a normalni akce na ee) a vychazi me cena v uri.cca 90k(klikam po 100,posledni cca 20dilku po 1) uspesnost na brany zde #11.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Deborka[TVL] Klikanim po 100x si zbytocne predrazujes kuiperku, presne o tom som hovoril. Najlepsie je klikat od zaciatku po 5x a ku koncu prepnut na 1x, takto sa stavaju brany za pomerne stabilne a nizke ceny.
     
  16. dneska jsem ji delal tu branu no a nic jsem nedostal jako vzdy .budu ji prubezne delat a jsem zvedavej kolik jich budu muset dat az neco padneo_O
     
  17. Manofeic

    Manofeic User

    |Oromë| nesouhlasím,klikám GG taky po 100 a když dobře klikneš a padne ti třeba 20 dílku naráz,tak je to spíš výhoda :) Alfu jsem tak vyklikal za 42 000 U :) jen to chce dobře mířit na Multi,ale myslím si,že cena bude stejná jako klikat po 5 :)
     
  18. Klikanie GG po 100 sa nijako nepredražuje, treba len pri vysokom mulťáku (x4,5,6) prehodiť na 5 alebo 10ee, mne sa najviac osvedčilo 10ee a kliknuť to , potom zase po 100 až kým nebude zase vysoký multiaplikátor a ku koncu už klikať po 10 alebo 5, znovu klikám po 10 a staviam brány za rovnakú cenu ako tí ''profíci'' a nemusím pri tom stráviť 10xtoľko času.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    NEW-META-LEE a Manofeic klikal som vela bran po 5x a aj po 100x, v 70% sa klikanie po 100x predrazi. To je holy logicky fakt, boli nato aj vytvorene tabulky a klikanie po 100x vacsinou dopadne horsie, iba obcas ked trafis multi to je vyhodne.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User


    14 kuiper, a jak sem psal, kašlete na slevy, ta je pokaždé jiná. vše přepočtené na EE nebo na 100U za EE, a tedy 1600-1700 EE, 160-170k uri. se slevou co zminujes tedy okolo 70k, nebo lehko pod ni. prumer.
    Klikani ekonomicky.



    EDIT: Orome, co se týká prodražení za 100, máš pravdu, nicméně to není o tabulkách. Tabulky co byly vytvořené jsou dělané jiným zpusobem, tam je problém v tom, že po 100 na konci prodražíš tím, že čekáš třeba na jeden dílek a zbytečně mrháš multi 3x-6x, když by šly rozdělit po 2x.
    Důvod, proč se nevyplatí po 100x a pak po méně je jen logicky vypozorovatelný a je ten, že dílky padají ve vlnách a ne pravidelně podle náhody. Zbytek si stačí logicky odvodit.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.