Diskuze: Dýňové slavnosti 2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 25/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    ¤[E]xper[T]¤ Prečo si to kamarát nerieši sám ?

    Mim©Ň Základom komunikácie na fóre, je dodanie všetkých podrobnosti. To znamená, plne znenie požiadavky na titul, čo všetko si pre získanie urobil , tvoje ID a samozrejme že si pred nahlásením problému prečistil aspoň pamäť prehliadača.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Kamarat pozeral na x-1 aj na x-4 a na x-5 pozeral a nema to tam :(
     
  3. Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli formace Netopýr přidává 8% DMG jen k laserům nebo i k raketometu a k raketám? Díky
     
  4. hvargat

    hvargat User

    Nejspíš je to hloupý dotaz, ale daly by se ty úlohy splnit všechny v neděli, nebo můžu dělat každý den jen 1?
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hvargat jakmile splnis predchozi specialni ulohu, ihned se ti zpristupni dalsi, takze klidne muzes postupne udelat vsechny 4 ukoly behem 1 dne.
     
  6. hvargat

    hvargat User

    Díky, teď u toho prosedím celou neděli večer :D
     
  7. Proč mě to kope za slovo dýně / dyne ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. »vojta«

    »vojta« User

    protože tím lidi v minulosti o halloweenu spamovali, když se furt ptali, kdy budou dýně. .... piš tykev, za tu to zatim nekope :D
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  9. Jaj za chvili budeme v chatu psat cislama, aby nas to nekopalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1] O chvíľu tam nebudete písať vôbec. Za všetky opatrenia si môžu hráči sami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korbene, to spíš no... Ale co, lidi spamovali, tak se za to vykopává. Ale spamují i tak. Za slova lama atd. to ještě chápu, ale za toto už ne.. :) i kdyby spamovali tolik, hráči si můžou vytvořit svojí místnost a psát si s kým chtějí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Jen jsem se chtěla zeptat, proč jsou boss npc v masku? To je tak schválně?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    To je myslím duch, ale nejsem si tím moc jistý :D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero ano to je schvalne. Navic z boss NPC pocas akce ziskavas vetsi odmenu. :)
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  15. Prosím vás v obchode sa dal kúúič balíček na 1 mesiac premko, zľava a double boxy za 16,99€ ale teraz to tam už nevidím bude to ešte na kúpenie?
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Tuhle akci musím BP pochválit. Už mám hotové 3 úkoly, ale ten 4 si nechám na zítra. :) Na mapách se docela rušno. Bohužel i lovců. Je s podivem, že mě sestřelili jen 3x. Jen mi nejde do hlavy jak mě po EMP a masku dokázal zaměřit a sundat v místě, kde má být zona neútočení...
     
  17. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Zdravim no takže
    l1l úloha sa mi zobrazila aj na 3-4 mape
    l2l Chcem sa spytat kolko je misi celkovo pocas celej akcie
    l3l Kolko sa može spravit uloh max. za den :)
    l4l Spartakus asi to je bug
     
  18. l2l - sú 4 missie
    l3l - všetky 4
     
  19. Spartakus

    Spartakus User

    XxMajoxX Úkol se dá přijmout na každé úkolové stanici.
    Úkoly jsou jen 4.
    Stačí si trochu projít diskuzi. Napadá mě, že okolo 17:00 byl restart serveru. Možná od té doby lze úkol přijmout na každé stanici s úkoly.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/14
  20. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Aha díky :)
    A jake jsou tituly + klk duchu musim sestrelit? Sry ale nechce sa mi to hledat...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.