Diskuze: Stíhačky/Letouny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ale prosím ťa...mam všetko v lodi a mam dostatok uridia...ale pri polovičnom poškodení apisky a zeusky keď ma zničia dvakrat tak mi puknu tie dve stihacky? mimochodom obycajne irisky som mal na 73% poškodení a tie mam stále...a tie dve už nemam
     
  2. Korben

    Korben User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, od polnoci si bol 34x zostrelený, CPU si mal pri oprave naposledy 09.08.2016 o 20:33:04 a o zeusa si prišiel pri plnom poškodení. A pokiaľ vidím, tak Apis ešte máš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. apisku som mal nahradnu a to som si hned postavil, zeusku mam malo casti...ja neviem kolko krat som bol od polnoci zostreleny o cca 12 dnes na obed som pozeral a v hangari som mal napisane poskodenie apisky a zeusky na 56%...potom som mal asi bugnuty hangar alebo ja neviem...hned ako som sa prihlasil som pozeral stihy....ak to vies zistit ty na mojom ucte tak sa s tebou nehadam...no v hangari pisalo nieco ine....
     
  4. ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥
    Nevim síce čo si robil ,že ta niekto 34x po polnoci zostrelil , ale asi to nebolo v súboji. Ak si prišiel o stíhačky pretože si podvádzal,čo sa mi zdá byt pravdepodobné,ked že nevieš ani kolko krát si bol zostrelený tak ti treba! A sa čudujem že sa vobec ešte stažuješ!!!
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Bugnuté si určite nič nemal. Na to aby sa ti zobrazili aktuálne poškodenia, musíš aktualizovať okno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. tak ty si uplne mimo? mam ti tu skopirovat od pol noci cely moj lodny denik???? a pekne uvidis kto ma pukol...a neni za taketo krive obvinovanie ban? nepocitam si kedy a kto ma kolko krat pukne..na to je lodny denik...a ja dostavam bezne bany ked niekoho krivo obvinim...tak taketo jednanie sa mi nepaci....ved vy si viete vsetko zistit tak si zisti kto ma kedy zostrelil...alebo ti to tu zaspamujem s mojim lodnym denikom....toto je uz moc
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Korben, ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥: Ale snad by mělo jít zjistit, kdy byly naposledy Zeus a Apis opraven a kolikrát od té doby byl hráč sestřelen. V deníku je záznam o opravě letounu:

    19.08.2016 - 23:05 Letoun opraven. (22)​

    Bohužel v deníku asi hráč nerozliší, zda se jedná o opravu Zeuse či jiného letounu. Kdyby to podpora dokázala rozlišit, dalo by se lehce prokázat při jakém poškození byl letoun Zeus zničen. Stačilo by spočítat sestřely od chvíle opravy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ďakujem Trixt, napišem na podporu
     
  9. Borat

    Borat User

    Letoun opraven. (22) - To číslo je kategória pre Iris.

    A pre Apis a Zeus by malo byť (90)
     
    -baghira2- a TRIXT tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Zbytočne budeš písať na podporu.

    Zoberme si Zeus.

    Dnes o 11:28:07 Destructions Available (Post): 2
    12:31:03 Destructions Available (Post): 1
    12:32:30 Destructions Available (Post): 0 / Drone has been fully destroyed.

    To isté je aj Apis.
    Posledná oprava 21.08.2016 o 20:38:08

    Nepotrebujem pozerať denník. Čo sa týka stíhačiek sú k tomu presné záznamy.
     
    -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  11. -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. toto mi pripomína Kadgara z cz3´, pamätá niekto, jak si na ňom farmili na PvP mape ? ak z klanu ho vyhodili aby ho nestrielali wary a z level 6 išli drony na level 2 :D Samozrejme BAN nedostal aj keď sa na ňom pol dňa hráči farmili, bolo to dosť zaujmavé :D :D. A ešte mu aj nejaké drony rupli k tomu a musel zas upgradovať :D
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj Borate, pokud to číslo je skutečně označení letounu, pak těch 22 musí být Zeus, neb na mém účtu na GE1 (ID v podpisu), mám Zeus poškozený na 2%:

    [​IMG]

    V deníku mám za posledních 14 dní jen jednu opravu letounu a po ní jen dva sestřely:

    20.08.2016 - 15:49 Byl jsi zničen uživatelem †SCHUTZBENGEL†™ (MMO).
    20.08.2016 - 10:43 Byl jsi zničen uživatelem ♣Ļůlù-69† (MMO).
    19.08.2016 - 23:05 Byl jsi zničen uživatelem †LAZÓ† (MMO).
    19.08.2016 - 23:05 Letoun opraven. (22)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Dobre Korben, ďakujem za odpoveď, beriem že boli plne poškodene....Tak potom otázka znie: Prečo v hangári bolo napísané poškodenie 56% a irisky 73% a irisky vydržali a apis a zeus nie? stranka bola načítaná, nebola to stará stránka...lebo keď si to vezmeš tak irisky by už dávno skôr pukli ako apis a zeus..
    Eρεβος*SK, a čo sa týka teba, tak ešte si nikdy nepoužil opravu na porte? Nikdy nikto ťa tam nečakal? a nepukol hneď o minútu? alebo ty si nikoho na porte nečakal a nepukol si ho hned? Môj účet je čistý, kľudne mi ho prekontrolujte, mne to je jedno...navyše ano pukol som od pol noci 34x ako Korben pisal a co? hral som do 4 rana a potom asi od pol11 som to zasa zapol...mame cca 30 vojen..čo je na tom?? Kukni si lodný deník a uvidíš aká je pravda a potom tu piš svoje výmysli.....
     
  15. asi si mal lem cpu 1 ktore vydrzi 8 oprav a na zeusa apisa us neostala oprava
     
  16. -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Eρεβος*SK mne je jedno ci veris alebo nie...uplne ta mam na haku, ja sa mam cim preukazat a odvratit ti tvoje vymysly takze si vrav co chces
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    To si musíš ty sám čáhnout do svědomí, jestli je pravda co píšeš. Záznamy systému nelžou. Irisy ti to opravilo, na A+Z ti nezbyly cpu opravy, když se opravují jindy než irisy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. To CPU staci proste mat v oboch konfach a netreba to ani aktivovat... mam ho vzdy ale bojim sa ze mi puknu tak to opravujem rucne, musim si 1 stihu nechat neopravenu a ked ju opravy tak tomu asi zacnem verit. :D

    EDIT: A este k tomu cpu asi by bolo pre vacsinu najlepsie keby to bolo okruhly pocet oprav delitelnych 10 lebo pomaly viacero hracov zacina mat full stihy a ak by to cpu zmizlo tak by tam dali nove, ale ak tam zostanu 2 opravy po 3 celkovych opravach, tak sa moze stat ze si to niekto neprekontroluje... aj ked beriem apis a zeus sa poskodzuju dlhsie.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Borat

    Borat User

    Ja som tomu tiež neveril ale nedávno som zabudol na stíhačky a opravilo ich ;) Takže už verím :D