Diskuze: Technologické středisko (Tech Center)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

  2. Koľko stojí tretia výrobná hala?
    Thx.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. dotar5

    dotar5 User

    Když třeba udělám Technologii Přenos Energie tak už mi zůstane napořád bo to budu muset dokolečka vyrábět ?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dotar5 - jeden prenos energie ti vydrzi 15 minut.Takze potom ak chces znova pouzit tento tech musis si ho kupit,pripadne ho mozes kupovat aj do zasoby,samozrejme hned po sebe nejdu pouzit,lebo je tam doba ochladenia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    cannis_aureus post zmazaný a ban na fórum, takto sa rozprávaj doma nie s kolegom.
     
  7. Korben

    Korben User

    cannis_aureus Ešte jeden podobný príspevok od teba a dáš si pauzu aj od účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. toto som dobre pochopil takto?
    Budem strielať NPC, budem mu uberať 5.000, a za každú tú ranu mi pripočíta 50 bodov skusenosti?

    V Tech tie precizne rakety:
    aký je rozdiel medzi Zakoupit a Okamžitá výroba?
     
  9. Efekt:10% spôsobí laserom škody a tieto budú vo forme BZ transferované na tvoju loď.
    Jedna sa o body zivota nie o body skusenosti. 50 000 dmg 5 000 bz na lod +
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Pochopil si to zle a nieje to ZB , ale BZ, teda body života. Tak že sa ti pripisuje 10% bodov života , za škody spôsobené laserom.

    Rozdiel medzi zakúpiť a okamžitá výroba je následovný.

    Okamžitá výroba - zaplatíš čiastku urídia + kredit , prípadne seprom a logdisky. Tech budeš mať okamžite postavený.

    Zakúpiť - zaplatíš len urídium, ale viac a tak isto budeš mať tech okamžite postavený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis••: Jen malé vysvětlení. Zkratka ZB použitá v tech centru znamená "Zásahové body" o nichž se mluví i jako o bodech života (BŽ či HP).
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Ja si skôr myslím, že ide o obyčajné BZ, žiadne ZB nepoznám, podľa mňa je len v CZ preklade chyba, v SK je to správne. BZ = HP.
     
  13. Korben na slovenskom servery to je možno BZ ale na CZ3 je to ZB a myslel som si ze su to Zkusenostne body
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• body skúseností sú BS, treba si to zaužívať. Ide o len o chybu ako som písal vyššie, schopnosť transformuje body života.
     
  15. Korben

    Korben User

    Tak možno na niektorom s cz serveroch to tak je. Vo FAQ máme obrázok ktorý je v českom jazyku.
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Skutečně na CZ1 to vypadá následovně:

    [​IMG]

    A pokud člověk trochu hledá, najde, že ZB jsou "Zásahové body". Tento termín BP v překladech občas používá.
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT ideme si tu dokazovať pravdu ako malé deti alebo sa budeme venovať zodpovedaniu otázok užívateľov. Btw. každý server má vlastné menu rozhranie takže sa môžu líšiť v preklade či parametroch aj keď ide o CZ servery.
     
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino, omlouvám se, nechtěl jsem nikomu dokazovat pravdu a vůbec jsem to tak nevnímal. Jen jsem chtěl vysvětlit tazateli co znamená pojem ZB. Další diskuze to zbytečně zatemnila a proto jsem chtěl doložit, že pojem ZB existuje a občas se používá viz. např:

    Poznámky k aktualizacím – duben 2014

    kde se píše: ... Moduly KBS zakoupené v aukcích budou mít nyní plné zásahové body ...

    Třeba to někomu pomůže.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT - v poriadku,bolo to objasnene,ale nech sa diskusia k FAQ nezaplni prispevkami ohladne jednej skratky ;) Mohol si hned hodit ten link,ze sa to obcas pouziva.Dufam,ze tymto je skratka ZB ukoncena :)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.