Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Belgam

    Belgam Guest

    SUPÍÍK tohle ocenil(a).
  2. Ahoj,
    mám otázku,
    V lodi mám předměty, které chci upgrad. a v inventáři Hangáru předměty co nechci upgrad.. Ale při samotném upgrad. se my zobrazí všechny předměty: třeba v lodi je 10 laseru v inventáři 5 laseru a v upgrade vybavení jich napočítám 15, a nevím který jsou v lodi... . Dá se to nějak rozdělit. Nebo poraďte jak to děláte Vy.
    Díky.
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Zafod

    Zafod User

    Nedá, upgraduj daný předmět a následně zjistíš který jsi upgradoval v hangáru. Prohození je již maličkost.
     
  4. Korben

    Korben User

    Presne tak, urobíš upgrade a následne si v hangári prehodíš upgradovanú vec do lode.
     
  5. Twop

    Twop User

    Ahoj mám dotaz, upgradoval jsem lasery, pohon štíty i design ... po cca 24 hodinách mi najednou uprostřed "bitvení" naskočilo oznámení, že na lodi nejsou žádné lasery ... v hangáru vidím vše na svém místě ve správné konfiguraci, ale v přehledovém výpisu mi to uvádí 0 ... co dělám špatně ?
    Dík
    Twop
     
  6. Korben

    Korben User

    Daj mi sem tvoje ID
     
  7. Twop Nejak nechapu jak jsi mohl upgradovat pohony a design ??
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Twop Jestli neudělali "soudruzi v NDR nějakou chybu :) " To,co tady píšeš je nesmysl,není možný upgrad na pohony a disagn.
    Jinak pokud ti napsalo,že nemáš žádné lasery,tak to se ti objeví,pokud dáš PETa do funkce ochanný mod a nemáš v PETce ani jeden laser.
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Apokalipse

    Apokalipse User

    a je niekde aj tabulka ohladom cien za jednotlivy upgrade aj v kreditoch?
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Apokalipse

    Apokalipse User

    len tam citam spolu cena v uridiu, nebodaj som slepy?
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Kubino

    Kubino Guest

  13. Apokalipse

    Apokalipse User

    dakujem
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  14. xakru

    xakru User

    systém upgradů jsem nepochopil.. čím se úspěšnost řídí? udělal jsem už asi sedm upgradů, utratil za to přes 1,5 mil kreditů a ani jeden úspěšný. celkem frustrující..
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    xakru - Precitaj si FAQ - Upgrade předmětů .
    • Je vylepšení zaručeno?
    • Není. Šance na úspěch je nastavena na 5%. Po zaplacení malé částky se proces uvede do provozu a pokud bude úspěšný, předmět bude mít vyšší level.Pokud ne, budete to muset opakovat. Je tu ještě možnost šanci úspěchu zvýšit a nastavit šanci až na 100%. Ovšem čím vyšší šance, tím vyšší cena.
    Zalezi kolko % nastavis na vylepsenie.Ak das menej ako 100% tak sa vylepsenie nemusi podarit samozrejme.Ja osobne davam vzdy len 100% a mam to iste ako trpnut,ci vylepsi alebo nie.
     
  16. Mám dotaz, vztahuje se na upgrade letounů balíček sleva 25 %? Sčítá se to případně s dalšími slevami? Jde mi o to jestli se dá společně s občasnou slevou na upgrady - akcí dosáhnout slevy na upgrade 50 % ?
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Ahoj, díky za info a kde mám reklamovat, když mi to započetlo jen jednu slevu, mám balíček 25 % kvůli branám a teď je zrovna hodina 25 % slevy. Takže z cca 4800 uri na 100 % upgrade na 8 LVL bych měl mít cenu cca 2400. A ve výpisu mám :
    17.01. 19:05 Pokus o upgrade letounu na úroveň 8 byl zahájen.- 3,665 U.

    [​IMG]56792707 CZ1.
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  19. BulldockCz

    BulldockCz User

    Je hodina 25% Upgrade a ja upgraduji na 75%,tudíž by to mělo být 100%,i přes to mi to napíše : Pokus o upgrade nevydařen. Tedy požaduji návrat Uridia nebo letoun upgradovat + vysvětlení. Sebralo mi to cca 5200 U ...
    Děkuji Bulldock.
     
    Ružový-Panter a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Lenže to je 25% upgrade bonus na cenu, nie na šancu, či sa upgrade podarí :)