Diskuze: Formace bezpilotních letounů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leon

    Leon Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 5/1/17
  2. |Geeko|

    |Geeko| User

    Mam takový menší dotaz na ty letouny..Když každá formace má svoje schopnosti tak, jestli například u f. Motýla funguje ta schopnost na NPC či nikoliv..A jestli všechny plusy u formací fungují na NPC..Děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/13
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Ano platí to i na npc,čili motýlem mu jdeš hlavně na život.Jinak vše funguje i na npc
     
  4. |Geeko|

    |Geeko| User

    Děkuju moc :) hezký den a Šťastné a Veselé :)
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Dříve byl takový bug, měl jsem dia, 8 flax a pak jsem 4 prodal a měl jsem furt dia :D
    Formaci diamant můžu doporučit, pokut máte hodne štítů
     
  6. Načo je dobrá tá diamantová formácia. Píše to, že mi to bude regenerovať 1% z mojich štítov a zdá sa mi to trochu nevýhodné. Mám štít 225 000 a regenerujem okolo tých 8 000 za sekundu a keby som používal diamantovú formáciu bolo by to 2 250. Zle som to pochopil? Regeneruje sa štít aj počas boja pri diamantovej formácii?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ano, regenerácia je pri formácii aj počas boja, to je tá výhoda.

    Mimo boja sa ti regeneruje samozrejme štít normálne (samozrejme boostre a pod.) plus ešte aj bonus z formácie.
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠° Ano,regeneruje se ti to i při boji a to 1% je max do 500 000 štítů,pak už ti to více nedá.Diamant ti přidává štít i v boji,to je jeho výhoda,naproti timu ti snižuje body života lodi,což je velká nevýhoda při boji,proto Diamant používám hlavně na npc.
     
  9. Dík, už tomu chápem. Nevedel som, že to funguje aj v boji, inač by to bolo dosť bezvýznamné....
     
  10. Sid

    Sid Guest

    OT-smazáno. Bany se řeší v jiné sekci.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

  12. Prosím co přesně přidává formace hvězda? Je to 25% k raketám (jak je napsáno v obchodě) nebo 25% k raketometu (jak je napsáno na fóru) Děkuji. Nechce se mi vyhodit 75K U za něco co je vlastně k ničemu
     
  13. featron

    featron User

    ako ked chces lacnejsiu formaciu tak uz radsej chevron :D ta ti pridava az 50% ale zas znizuje body zivota o 20% to je môj osobny nazor....
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    MrTrueThomCZ mám pocit, že sa to už zisťovalo a malo by to byť na fóre správne, na EN fóre však majú to čo v hre, t.j. konvenčné rakety čím sú myslené tie základné.

    Každopádne to idem otestovať a dám vedieť.

    EDIT: tak som to overil a pri normálnych raketách som aj vzhľadom na kolísanie videl nárast nad 20%, t.j. tých 25% tam môže byť. S DMG od raketometu to ani nepohlo iba predĺžilo nabíjanie, t.j. zvyšuje to DMG obyčajných rakiet. Ono keby to fungovalo na raketomet bolo by to to isté vzhľadom na nabíjanie, t.j. bezcenná formácia.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  15. Děkuji konečně někdo kdo to byl schopný obhájit. Děkuji Kubino
     
  16. martin144

    martin144 User

    Ahoj. Chtěl bych znát váš názor jáka formace se vyplatí na lovy víc ??? Motýl a nebo nůžky ?? Děkuji
     
  17. Kenny

    Kenny User

    Já používám motýlka :D
     
  18. Podle mě je efektivní na lov kombinace srdce a na dostřel motýl. Vysoký život (20%) zůstane zachován a motýl jde pak na zbytek života :D. Můj názor. A srdce je asi nejlepší formace i na farmu. Jestli máš 10 letounů, potom i diamant, nechat štít na 500k a zbytek místa do rychlosti:D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - motyl a srdce zvysuju rovnako HP o 20%,takze ked hrac nema v lodi stity,skor odporucam len motyla bez srdca,lebo tam je strata 5% dmg a este k tomu ak ma hrac vela stitu na oboch konfi,tak je efektivnejsie uberat viac HP v pomere stit:HP za pomoci motyla;)
    martin144 - odporucam skor motyla vyuzivat,ak nemas v lodi stity,aj ked pri love na jednej konfi ich aspon ja nepouzivam a idem cisto dmg + rychlost.Noznice su sice dobre,lebo navysuju dmg,ale zas len o 3%,takze by si musel velmi velky dmg davat,aby si pocitil ucinok a este k tomu mas menej HP ako u motyla a lahsie ta moze niekto z masku prekvapit a sundat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Ahoj lidi. Chtěl bych se zeptat, kdy bude k dostání v obchodě formace netopýr? Děkuji
     
  21. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - viem,ze tato formacia je k dispozicii pri bliziacom sa Halloweene(dusiciek),ale nespominam si zial,ci aj inokedy som ich videl v aukcii.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.