Diskuze: Maximální štíty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  2. PejTER

    PejTER User

    Nano štít (tú gulku okolo lode) Ako získam? ...Jak amatéra sa pytam :(
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Naposledy upraveno: 12/1/14
  4. Zeus

    Zeus Guest

    PejTER Pochopil si to od hráče Spartakuse?Vysvětlil to zcela jasně.
     
  5. V montáži jsem postavil něco přes 10 fůzních štítů III. Dal jsem si je do jedné konfy, ale nějak mi uchází jejich význam při porovnání s B02 štíty. Zatím není ani nic v bibli. Je tu někdo, kdo ví, jestli jsou v něčem lepší než B02? Bonus k obnově 6,25, který je vykoupen o 2000 nižší sílou štítu oproti B02. Vyplatí se ten bonus k obnově, nějak to třeba při soubojích v UBA nepociťuji. Dneska v zetě jsem nějakou výhodu proti NPC nepoznal.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  6. Formes

    Formes User

    Štíty mají větší regeneraci, ale pouze pokud nejsi pod útokem. Funguje to na princip boosteru SREG.
     
  7. Jo dík, v aréně jsi stále pod útokem, už jsem je vyhodil z lodi, možná je dám do něčeho menšího.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak, to dík, já hledal informace o štítech pod tématem štíty. No mohli by to tam přehodit :D.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Prerabame komplet cele FAQ a budu tam aj vsetky nove stity a lasery. Majte prosim strpenie, je toho velmi vela a zabere to cas. FAQ chceme vyhodit potom naraz cele nove, nie po castiach lebo by z toho bol gulas.
     
  11. ono sa oplatia tie nove stity ak ich mas v jednej konfe vela pretoze sa scitava ich bonus k regeneracii a este ked mas oba boostre na regeneraciu tak je to rychlovka
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ako pre koho. Osobne som verný starým dobrým BO2 štítom.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zvlášť pokud je má hráč už upgradnuté :) To dávají pak o 40% víc než neupnuté tyhlencty.
    A těch 5 sekund delší dobíjení mě nevytrhne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.