Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Osobně hraji na více serverech (cz1, cz2, cz3 ga5). Pár LF4 už mi přišlo, nikdy to nebylo při nějaké akci (možná jen při zlatých bednách) většinou to bylo po dokončení zety, která nedala havock, pak mi dojde LF4 nebo skill. Na novějších účtech mi LF4 chodí lépe, třeba i po první zetě, myslím. Osobně sbírám už jen na dvou mapách a na místech, kde už mi něco větších přišlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Tento celý text je zavádzajúci a to zakončenie je poriadne klamlivé.
    Ak si toto niekto prečíta, tak si povie , že za 7 rokov hrania si nič poriadne nedostal a pritom máš podložený len nejaký rok aj 3 mesiace. Použil si len 243 kľúčov čo je veľmi málo na vyvodenie nejakých záverov a tak že výkričníky boli nemiestne.

    Ja ťa neponižujem, ja ťa skôr žiadam, aby si písal len to o čom si presvedčený, inak zbytočne zavádzaš.

    Koniec.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  3. jan42

    jan42 User

    ja zbiral hodne beden dnes a je helix akce na LF-4 a padlo me 18 LF-3 ... no a 36 stítů xD no z poslednich 200 beden nic nepadlo no...at zbiram kde koliv nikce nic na 1-3 na 4-3 na 5-2 nikde nic ...
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. zdravím.chtěl bych se zeptat zda je větší šance získat LF 4 ze zlaté bedny,nebo při akci ,co byla včera (helix).díky za odpovědi.
     
  5. sufuzky

    sufuzky User

    Zlaté bedne myslíš na 2nasobnu vedšiu šancu že? V prípade včerajšie akcia je 3 násobná šanca na lf4 ta sa platí viac... Ale ako tu nietorí spominali nepadla im skroro žiadna(máš to všetko o náhode) niekedy nemusí byť akcia padne ti hned na prví box inokedy aj 1000bboxov ti nemusí padnuť.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jednouranou13 zlate bedny jsou uplne stejne jako ty normalni, jen z nich navic muzes ziskat dilek Zeus. Trojnasobnou sance na lf4 mas pri akci Helix.

    Jinak ja osobne jsem s akci Helix spokojeny, pokazde mi pri ni neco padlo. Vcera odhadem ze 150 beden 3 LF4, Lightning, maskovani + obvykle mene cenne predmety. Neni to sice zazrak, ale zda se mi to mnohem lepsi nez kdyz jeste existovala akce s x2 sanci na lf4. ;)
     
    sufuzky tohle ocenil(a).
  7. Gurmán

    Gurmán User

    i já se přidávám ke zklamaným hráčům.. opravdu to naštve, když hledáte už pouze LF4, vynaložíte na to poměrně dost uridia (za poslední 2 akce helix přes 200 beden) a ve výsledku získám 1x LF4 a asi 10x LF3 + nepotřebné generátory.. chápu, že pro nováčky je to super, padá míň zbytečností než dřív bych řekl, ale člověka to zklame o to víc, když konečně vidí, že našel laser a ona je to jen trojka :(

    Nicméně mně to z beden nikdy nepadalo, tak se nemůžu ničemu divit :) Na chatu psali mnozí šťastlivci o 3LF4 z 25 beden apod., takže akce je asi v celkovém měřítku úspěšná..
     
  8. Když jsem si udělal nový server na ga5, lítal jsem s nevybaveným spearheadem, sbíral na 4-2 a tamtéž bedny, krásně jsem to vybavil, dneska tam mám 5x zetu, full výbavu, 2xLF4, diamant, ale zas mi ke golimu nechce padnout disajn, to máš těžký, A šetřit s golim na disajn... Tam už je levnější aegis. Vsaď se, že až na něj našetřím, disajn padne :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jan42

    jan42 User

    Marvin no tak to
    No tak to dete vsichni do... protze ja porad cekal na helix akci dnes sem sebral 450 beden a ani jedna jedina ****** ******* LF-4 ja na to **** .... proste to není fer a predevcirem byla taky Helix akce to me z prvnich 71 beden padly 3 LF4 a pak 250 beden 0 LF-4 a pak sem dnes sebral tech 450 a zase nic coz je dohromady 450+250 = 700 beden bez LF-4 ok Díky jako sice me padly dizajny ale ja chci jeste LF-4 pocital sem ze s tech 700 beden budu mit tak 5 LF-4 a nebo aspon 7 ale ne ono 0 ok ... BigPoint jako Helix LF-4 day maj padat LF-4 a ne stity kterejch me padlo asi 70 ... nevím uz co s tím Díky ;(

    Jako kdyz me tec 700 beden nic nepadlo tak si řikam ze me treba ted zase z 50 beden padne treba 8 LF-4 ale to je asi jen sen protoze takovi bigpoint asi není
    - to si asi jen myslim ze to tak bude

    _ sorry ze sem byl sprostej ale proste sem vytočenej sem si setril setril a kdyz uz je helix akce tak me nic nepadne ok to je fér život -...-
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    To je normálně na spachaní sebevraždy tolik denen a nic a ted sem jeste zbiral a vzdy padne jen LF-3 ale LF-4 nic a to je na ní akce ....
    -----------------------------------------------------------------------------------
    No tak třeba ted uz sem doufal ze me konecne padne a zbiram tu bednu a zase munice a kuupony ke skoku jako toto neni fer ja chci od BP LF-4 jako odskodny xD ne sranda ale jako toto uz není mozna ted sme na 4-2 a zbiram na vsech mapach ale jen same malickosi

    no tak jako jestli psaly o 3 LF-4 z 15 beden tak to sem na tom prilis moc spatne 720 beden a ani jedna jako to uz je k zblaznění a tak sem se tešil ! ... :( :°(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/9/15
  10. Korben

    Korben User

    Žiadne sorry, na fóre sa budeš vyjadrovať slušne, inak tu nemáš čo robiť a poriadne si prečítaj pravidla pre fórum.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  11. Tvoj mozog proste nieje fér. Keď ti padne zo 71 bedieň 3x LF4, tak si myslíš, že ti teraz z každých 71 bedieň padnú 3 LF4?
    Raz dávno keď som bol ešte špunt som si kúpil na pošte niekolko stieracích losov (dajme tomu že 5) a vyhral som v jednom z nich pár eur. Myslíš, že ak by som si do dnes každý deň kupoval po 5 losov, vždy by som v jednom vyhral? Velké prd. Smola je proste smola a ty si jej mal až tak dosť, že ti z toho hrabe ako vidím.

    Edit: Odporúčam dať si pauzu od hry a nesedieť za ňou celý deň a zbierať stovky bedieň. To je choré... Alebo môžeš navštíviť lekára s vetou "Volám sa Jan42 a som závislý." On ťa už dúfam niekde pošle.
     
  12. Ako vzdy sa pridam po akcii. Uz som vzdal zbierat kazdu akciu 100- 200 bedni prip. i viac. Nikdy som nedal viac ako 1 lf4. Takze predposledna akcia helix cca 50 bedni = 1lf4. Posledna akcia cca.40 bedni = 1 lf4, venom, solace.
    Tu chcem poznamenat ze odkedy existuju bedne som nikdy ziaden dizajn na gola predtym nenasiel :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Od kedy sú bedne, našiel som 3 dizajny, všetky na horných mapách. Bedne zbieram priebežne, tak že aj mimo akcie.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  14. Děkuji Korbenovi za statistiku, hned využiju v tom správném tématu, od 12/2009: 721 beden, 2x LF4 (ostatní mám asi z bran Kappa), 2x dizajn, sever CZ1. Bedny jsem nikdy nekupoval, jen z farmení a zety, kappy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Teď už mám 42 LF-4, tedy tolik, že více už ani nepotřebuju. Když jsem však cca 2 měsíce zpět sbíral 650 beden, z prvních 250 nepadla ani jedna, z dalších 250 beden 7x LF-4 a pak ještě dvě ze zbytku. Každopádně jediný design, co jsem dražil byl Sentinel, zbylé napadaly z beden.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    ____BAZINGA____: Časem přijdeš na to, že i 42 LF4 je málo. ;) Ono mít možnost warpnout z jedné elitní lodě na druhou bez přehazování výbavy je docela slušná výhoda. Takže nakonec budeš sbírat bedny i nadále. :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. já vím, sbíral jsem i teď, ač jen 40 beden. Jen to teď nebude to hlavní, do čeho dávat urko, chybí ještě 10 SB a upgrady, kromě letounů a raketometu :)
     
  18. svi1

    svi1 User

    Při poslední akci ksem otevřel cca 70 beden a z toho padlo 1xLF4. Ovšem při předposlední akci jsem měl cca 205 klíčů a z toho padlo 6xLF4. Což si myslím, že je hodně velké štěstí. A to nepočítám pár masků a design (to si nepamatuju zda při poslední nebo předposlední). Já byl docela spokojen a hodlám sbírat jen při akci HELIX...do doby než se přestane dařit :)
    Už tedy nevím, kolik beden jsem za tu dobu otevřel, ale štěstí mívám až poslední dobou. Za těch pár let jsem z beden dostal 3x design. Bednám zdar.
    EDIT:
    Dnes při akci HELIX jsem otevřel 391 beden. Z toho padlo 2xLF4. Asi se přestalo dařit :)
    (jinak k tomu jeden mask 50 a mnoho a mnoho B02, LF3 a boostrů)
    EDIT:
    4.10.2015 - HELIX - 304 beden a z toho 4x LF4
    EDIT:
    14.11.2015 - HELIX - 100 beden z toho 3x LF4
    EDIT:
    26.11.2015 - HELIX - 139 beden z toho 5x LF4 (1x 50 mask)
    EDIT:
    3.12.2105 - HELIX - 183 beden z toho 4x LF4 - minulou akci jsem ani nezapsal jak jsem byl frustrovaný..nicméně bylo cca 210 beden a jen 1x LF4 - LF4day.
    EDIT:
    28.2.2016 - HELIX - 45 beden z toho 2x LF4
    EDIT:
    31.3.2016 - HELIX - 25 beden z toho 0x LF4
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
    Mamina71 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. dobry , chcem sa spytat ako je to zo zeus stihackou, otvaram bedne cez ten:zeus den: ked mozes ziskat plany zeus a okrem apis stihacky nedostavam nijaky plan na zeus, mam to hladat na konkretnej mape? apis uz mam ,dakujem
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    FALCO[KMA®] ze zlate bedny na jakekoliv mape mas sanci ziskat dilek Zeus. Pokud jsi jeste zadny nenasel, jednoduse jsi nemel stesti, bohuzel. Padani predmetu nijak ovlivnit nelze.