Diskuze: Platební systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/13
  2. svi1

    svi1 User

    Ahoj.
    Rychlý dotaz k balíčku "Sleva". Pokud je v tomto #42 příspěvku napsáno, že : Využij skvělé 25% slevy na veškeré uridiové nákupy v obchodě, vztahuje se to i na případný nákup letounu Zeus? Tedy mám ho v Tech centru za 466 450 urida a pokud by se na něj vztahovala sleva, byl by za 349 837 uridia. Ale otázka je, zda se mi na něj bude sleva vztahovat, když je napsáno, že se sleva vztahujena nákupy v obchodě (ne v tech centru atd).
    Díky za odpovědi.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    svi1 slevy se vztahují na všechny předměty za Uridium, tj. i na konstrukci Zeus, k tomu se to konktrétně píše se i ve FAQ Letouny/Stíhačky APIS a ZEUS:
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  4. zdendar

    zdendar User

    Zdravím chtěl bych se zeptat jak je možné že má někdo premium na měsíc za 50kč? jak se to generuje?
     
  5. svi1

    svi1 User

    To jsou "náhodně" generované nabídky od BP. Někdo je má a jiný zase ne. Zkus si koupit premium za běžnou cenu na měsíc, až platnost doběhne do konce tak čekej a možná, v rámci nabídky od BP, budeš mít možnost pořídit si premium za tuhle cenu taky. Chci tím říct, že je to o tom, co komu BP nabídne.
     
  6. zdendar

    zdendar User

    To jsem zkoušel, měl jsem premko na měsíc za 147kč 4.ledna mi vypršelo a nabídka nikde tak díky za radu budu to hlídat každý den :)
     
  7. svi1

    svi1 User

    Je taky dost dobře možné, že takovou nabídku ani nikdy nedostaneš. Je to holt vše jen "náhodě" kdo dostane a kdo ne. Dej vědět, zda jsi dostal :) Držím palce a přeji pohodovou hru.
     
  8. pepanec

    pepanec User

    Zdravim.

    Zdravim. Vcera jsem si v akci zakoupil Nejlepší bonusové balíčky PLUS (3 měsíce), tedy vsechny balicky+premium na 3 mesice, ale Bonusový balíček "Uridium" se mi pripsal pouze na jeden mesic. Mohl by mi prosim nekdo poradit jak postupovat aby se to opravilo? Posilal jsem ticket na podporu s pripojenym prinscreenem ale asi neco delam spatne - odpoved byla -Thank you very much for your inquiry. Unfortunately we are unable to help solve your problem because the information you provided us was insufficient. Please contact our technical support team via the contact form or forum.

    Please remember to include your ticket number and let them know that we sent you to them.

    Sorry for this inconvenience.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/16
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    pepanec Tak neviem preco kontaktujes eng podporu..., toto ti moze vyriesit jedine platobna podpora. Kontakuj ju podla navodu a dodaj im vsetky udaje co pozaduje formular.

    Kontaktní formulář - platební systém

    + Nepis viac svojich prispevkov pod seba, pouzivaj upravit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    pepanec-tento problém jsem už řešil a výsledek je takový,že se dozvíš,v popisu balíčků je chyba v překladu a máš 2 možnosti.
    Buď nad tím mávneš rukou nebo můžeš požadovat vrácení platby pro klamavou nabídku nebo nespokojenost s balíčkem.
    Nejsem si zcela jist,ale teď v té nabídce jsem tam ten balíček uridium neviděl. Jako,že nebyl v popisu při koupi.
    Pokud jsi se díval do popisu balíčku a tam ta nabídka byla uvedena,pokud máš screen,tak požádej ve správné sekci moderátory o nahlášení chyby v překladu a o opravu popisu.
    Jinak ti přeju veselou zábavu s řešením tohoto problému.
    Btw.platební podpora toto nevyřeší.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  11. Proto mu taky pisou, ze ma napsat na normalni technickou podporu, nebo na forum a pripsat k tomu, ze ho posilaji z paymentu.. :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    pepanec Problem sme spisali a preposlali BP. Teraz treba len cakat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. pepanec

    pepanec User

    Dekuji za pomoc. Myslim ze jsem to delal tak jak je to v navodu, ale momentalne nejsem v CR a mozna proto se to poslalo jinam. Pockam snad to dobre dopadne. Kdyby bylo potreba neco dolozit tak neni problem.



    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Ahoj, nevim jaka je prumerna cekaci doba, ale stale zadna zmena.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/16
  14. Korben

    Korben User

    To nevieme ani my. Chyba je nahlásená a stále čakáme na vyjadrenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. pepanec

    pepanec User

    Ahoj, bohuzel to vypada ze ZOHAN mel pravdu. Po mesici cekani mi nezbyva nic jineho nez mavnout rukou. Smutne je, ze clovek ani nedostane odpoved, kde se stala chyba. Cekal jsem vetsi zajem o platici hrace.
     
  16. Korben

    Korben User

    pepanec, Ale to nevieme ani my. Hlásenie zobrali na vedomie, ale v akom to je štádiu, to nevieme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem dneska koukal,že máme opět balíčky v obchodě.Tak po dlouhé době došlo k nápravě a je to vyřešeno. Došlo ke správnému překladu a ze tří měsíců se stal jeden měsíc.
    to pepanec: byla tam chyba v překladu a tím ti naznačují,že jsi byl klamán a ne že to bylo špatně napsáno,nebo že by balíček špatně fungoval.takže tak
    Palec nahoru,že to opravdu konečně opravili. Takto si ten balíček určitě nikdo nekoupí,protože se to už nevyplatí.
     
  18. Korben

    Korben User

    Prečo by sa to nemalo oplatiť ?

    Balíček stojí 39,99€ a obsahuje -
    • 3 mesiace prémium (13,77€)
    • 3 mesiace Zvýhodnený balík "Zľava" (17,98€)
    • 3 mesiace Zvýhodnený balík "Dvojnásobok" (17,98€)
    • 1 mesiac Zvýhodnený balík "Uridium" (5,96€)
    V zátvorkách je uvedená a prepočítaná cena nákupu jednotlivých výhod, k danému počtu mesiacov.
    Tak že ak hráč si nakúpi balíčka jednotlivo, tak zaplatí 55,69€ , no ak si kúpi balíček, tak zaplatí 39,99€. Tak že neviem prečo by sa to nemalo vyplatiť, keď sa balíčkom ušetri 15,7€ ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Zohan to myslí tak, že když si koupíš balíček 2x bez uridia, stojí tě o 126 Kč méně. Za ty si můžeš na MHH koupit 15.000 Uridia. Dostaneš 45.000 Uridia (při platbě kartou 49.500 Uridia) a ještě ti zbydou 3 Kč. V balíčku za 1.275 Kč získáš jen 40.000 Uridia. Proto napsal, že se to nevyplatí. (Snad jsem to spočítal správně ;).)
     
  20. Korben

    Korben User

    V tom prípade sa oplatí, 3 mesiace "Najlepšie predplatné" za 34,99€, kde nieje balíček "uridium" a tak oproti bežnej cene, hráč ušetrí 14,74€.
    Inak balíčky sa nikdy neporovnávali s MHH, lebo na nákup urídia, je jednoznačne lepšie MHH. No ja som odpovedal na výhodu samotného balíčka, v ktorom sa MHH nekombinuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).