Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leon

    Leon Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 2/11/17
    bhagira22 a Thor tohle ocenili.
  2. Thor

    Thor User

    Ahoj, nevíte kdy bude slosování? Díky ;)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Jedine info co je ,tak ceny se budou rozdavat do vanoc.
     
  4. a jaky jsou ty ceny do hry jako lf4 atd..,stejne jako byly v unoru ci nejake lepsi ?
     
  5. hlavní cena je herní notebook co jsem četl a 25.000.000 úček ale už to stejně skončilo
     
  6. No čo kolko ste mali kapsúl ??? ja som mal asi 30 dufam ze niečo vyhrám :D
     
  7. 25. Mega ucka? Tak so.dost pochybujem za posledne Hitek akcie bolo 1 mega ucka a ceny su urcite niekde niekde v ofiku vypisane je pravda ze sa to dost tasko hlada ale mam dojem ze ceny zostali take ake boli v predoslych akciach.
     
  8. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. hummel

    hummel User

    ako píšete na každý server 1mega uridia, 1x 30lf4 plne vylepšených, 1x 30 štítov plne vylepšených, 5x 10lf4 plne vylepšených, 5x 10 šťítov plne vylepšených, 10x 5lf4 plne vylepšených, 10x 5 štítov plne vylepšených, 10x 100 000uri a tuší že ešte UCB-100 ale to neviem koľko...
     
    Adrsto tohle ocenil(a).
  10. ľudia rozdávanie už bolo dnes alebo ešte prebieha, dostal som toto :)
    Výhra z měsíční loterie Hitac obdržena.: 100000 Uridium
    dal som do toho 12 kapslí
     
  11. Já nikde nic nemám, buď jsem dostal pěkný kulový a nebo teprve něco přijde :D.

    Spíš ale počítám to kulový, v těhle věcech mám vždy smůlu :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ja som sa nikdy do tejto akcie nechcel zapojiť ale tak skúsil som a vyšlo a tebe držím palce ak ešte pripisujú, koľko si dal kapsulí?
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  13. Ölümek

    Ölümek User

    na cz3 se již odměny z hitac řeší an chatu, takže nejspíše už vážně připisovali.
     
  14. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Na CZ1 se to již taky připisovalo, v cca 15:17, hraji a najednou koukám a o 100 tis. Urka mám více. Kouknu do deníčku a je to tam. Raději bych ty LF4 ale i tak dobrý.
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,dneska se připisují výhry za Hitaci
     
  16. Byli pripsány už všechny odmeny na cz serverech nebo se ješte bude pripisovat?..
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Nemám zatím žádné informace o tom,že bylo vše vyplaceno,možná se ještě dočkáš. :)
     
  18. Ahoj chci se zeptat mám třeba ještě šanci že se mi připíše něco na Global Americe 4 ? dík za odpověď
    Tím myslíte že pokuď někdo z GA4 dostal cennu tak my u nedostanem?
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  19. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud se odmeny uz davali na ucty,tak vyplaceni je ukoncene a nelze jeste cekat ze neco dostanete.
     
  20. Také jsem se nikdy nezapojil, teď to bylo poprvé a použil jsem pouze 3 kapsle, takže spíš nic neočekávat :D.

    EDIT: Tak po zprávě od Belgyho je to jasné :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.