Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kopanyi

    kopanyi User

    Je už nejaké nové info? aspoň polooficiálne?
     
  2. Korben

    Korben User

    O akom infe píšeš ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Řešilo se tu to,že někdo neměl ani jednu kapsli a přesto v loterii byl vylosován a vyhrál jednu z cen. Čekáme pátý pracovní den na vyjádření BP(pokud v Německu nebyl nějaký svátek?),jak bylo losováno nebo jestli vznikla nějaká chybička nebo co s tím budou dělat?
     
    ****Lachmed24**** a misshanoi tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    OK, ale zatím to spíše vypadá, že to je jak jsem původně spekuloval, to jest BP k těm odměnám i bez losů dělá mrtvého brouka.
     
  6. K-A-R-E-L - a čemu přesně nerozumíš na sousloví "bude sa to riesit"?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. K-A-R-E-L, když si přečteš pár stránek tohoto tématu, zjistíš, že to není loterie, podle českých zákonů, jen jakási soutěž. Osobně jsem na cz3 odměnu dostal (za koupené kapsle), ale máš spoustu serverů a každý cca 110 výher, takže prověřit všechny, to bude dílo. A protože je to jejich chyba, předpokládám, že neoprávněné výhry neseberou, ale musí udělat další slosování, kde u těch problematických výher musí vybrat náhradníky. Je to ovšem jen můj názor. (a dnešní info je, že ten člověk, co to má na starost je nemocen)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
    bhagira22, -baghira2- a Koudy-OP tohle ocenili.
  8. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    OK, uvidíme jak to nakonec dopadne, sám jsem na to zvědav jak to BP vyřeší.
     
  9. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Tak měsíc je pryč a nevím o tom že by se to nespravedlivé losování nějak vyřešilo. Jen doufám že příště když nebudu mít žádnou kapsli já tak taky něco vyhraji...
     
  10. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Holt je zatím ticho po pěšině no...Jsou dvě varianty a to jedna je,že to zatím nevyřešili a druhá,že na to kašlou a doufají,že se na to zapomene:))
     
  11. Korben

    Korben User

    Alebo je okrem tohoto hlásených 139 rôznych problémov a chýb v hre, tak že je toho v celu dosť. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Raziel

    Raziel Guest

    Tento problém si zapisuju na papír jako poznámku. Pokusím se najít řešení. Nejsem ale všemocný.
     
  13. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Raziel
    Ahoj a děkuji za všechny:)
    P.S. Doufám,že můj post nevyzněl zle:)
     
    Raziel tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    DJ-METRIX Neboj, teraz pôjde po tebe ako pes po údenom. :D
     
  15. Raziel "Je to malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro lidstvo." Neil Alden Armstrong
    Korben, ve Švejkovi jdou někteří psi jen na játra (pečeň) :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Raziel

    Raziel Guest

    Ne, tvůj post nevyzněl zle. Ale chci vás informovat, že řešení nebude hned. Takže vás všechny poprosím o strpení.
     
  18. no tak to mate co delat ne nechtel bych bejt ve vasi kuzi vite kolik lidi se musi po jednom proverovat . Je mi vas lito fakta nezavidim.myslim ze za mesic to nebude
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tohle bude zajímavá akce, jen jsem se nikde nedočetl, jak dlouho bude. Opět dva týdny? :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Korben

    Korben User

    Bude do do 28. augusta/srpna , do 23:59.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.