Diskuze: „M.A.S.Q.U.E. SpaceTech Summit“

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 17/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  2. uran33

    uran33 User

    už se těším, chci získat ty designy na letouny a lodě yamato a defcom
     
  3. svi1

    svi1 User

    Designy pro Goliath Surgeon a Firemní
    • 22. dubna a 1. května
    Takže Surgeon normálně v obchodě za U nebo za reálnou měnu? Víme nebo se necháme překvapit?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    svi1 hádám překvapení :)
     
  5. svi1

    svi1 User

  6. Tak toto vyzerá na luxusnú akciu.

    Yamato a Defcom jako kořist v Kuiperově bráně
    Jakmile zničíte Emperor Streunera v Kuiperově galaktické bráně, vypadne z něj box obsahující jeden z těchto dvou klasických designů. Tato kořist bude k dispozici po dobu trvání akce.

    Nemá tam byť klasických lodí?

    A ešte otázka. M.A.S.Q.U.E. Boxy s kořistí
    Tie boxy to sú myslené tie zelené pirátske boxy alebo to budú nejaké špeciálne?
     
    trcpuf tohle ocenil(a).
  7. trcpuf

    trcpuf User

    Ahoj, na tuto akci jsem dole četl: pamatujete si na HELIX? za chvílí zapomenete, nebo tak něco. Otázka zní budou stále HELIX LF4 akce? já jen že jsem před pár dny koupil 800 zelených klíčů tak jestly mi jsou vůbec k něčemu. Další otázka na téma i těch zelených klíčů, zda se s nima lze taky sbírat ty červené a modré bedny. Dík za odpověď.
     
  8. zelené klíče odemykaj jenom zelený a zlatý bedny (akce zeus) ale modrou a červenou s nima určitě neotevřeš na to sou klíče který se daj koupit jen za peníze (pokud sem správně pochopil za zvýhodněnou cenu v průběhu akce 19.-21.4 )
    Jinak M.A.S.Q.U.E. Boxy s kořistí tam máš psaný že lze získat jen z úkolů nebo v platební sekci
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zrejme tam malo byt lode a nie designy,kedze tieto lode boli davnejsie k dispozicii,lenze ich stiahli z obchodu a teraz maju hraci,predovsetkym zberatelia moznost sa k nim znovu dostat ;)

    No som velmi zvedavy na tuto akciu.Prekvapilo ma,ze teraz skoncila cez vikend jedna super akcia a mame tu predlzenu dalsiu super akciu.BP si nas pekne rozmaznava,snad to bude takto pokracovat aj nadalej :p
     
  10. trcpuf

    trcpuf User

    no hm, to sem si myslel, na tak jako 800 zelených klíčů jsem asi těžko nazbíral, píšu že jsem si je koupil, hlavně mi de o to zda teda bude kontič HELIX na zelených nebo jsem to jen blbě pochopil: cituju jak je to tam psaný: Pamatujete si na Helix? Vsadíme se, že za chvíli si na ně ani nevzpomenete
     
  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

    To abych začal stavět kuiper :)
     
  12. Plaptík

    Plaptík User

    Nuž, je ráno a ja stále nikde nič nevidím, len oznámenie k akcii, dokonca ani misie nie sú, akoby mali byť, deje sa niečo?
     
  13. píšou od půlnoci , takže buď po restartu , nebo v podstatě od 19.4
     
  14. Plaptík

    Plaptík User

    Tak prečo je akcia písaná na 18.4.? Navyše vždy akcie začínajú v pondelok a ešte aj na stránke hry je napísané, že už to má byť...
    EDIT: ID 101715003 keby náhodou :)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  15. No ako som sa ráno zobudil tešil som sa, že hneď môžem vlietnuť do orbitu a robiť ulohy v akcii. Bohužial prišlo sklamanie. Keď som rozklikol Mise Akce tak už nevyskočilo "práve neprobíha žádná akce" ale v kolonke úloh vlastne žiadne úlohy niesu. Prosím vás, je to nejaká chyba u BP alebo čo sa deje?



    Ešte dodám že zatial som nenašiel ani žiadne špecialne boxíky (akciové) Takže predpokladám že to začne a niekedy počas dňa všetko.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa mojich informácií akcia už beží kedže sa aj stránka upravila do MASQUE. No je možné, že niektoré časti eventu sa ukážu počas dňa,

    V každom prípade, určite sa to dozvieme, a akonáhle budem/me mať viac informácií tak vás určite budeme informovať.

    Zatiaľ prosím tu nespamujte, že akcia nebeží.

    Ďakujem a prajem príjemnú hru a krátke čakanie na akciu.
     
  17. PaiMei

    PaiMei User

    Jen tak pro legraci jsem se podíval, za kolik se budou prodávat klíče k těmto speciálním bednám a u varianty za 255 Kč chybí v popisu, kolik klíčů je v ceně.
    Konkrétně je tam pouze toto:

    Získej klíče ke kořisti BK-104!
    Pořiď si klíče potřebné k otevření boxů s kořistí MASQUE a získej šanci na výhru designů pro letouny, laserů LF-4 a dalších odměn!


    U varianty za 510 Kč v popisu vše v pořádku, tedy 60 klíčů.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Vďaka pozriem na to

    Akcia práve začala.

    Prajeme príjemnú hru :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/16
  19. Akurát som sa k uloham dostal no tie ulohy vyzerajú dosť drsne. Ešte by som sa opýtal ten emperor streuner sa dá nájsť len krupirovej bráne?
     
  20. Emperora nájdeš len v kruiperke a tie úlohy nie sú ťažké len sú náročné na čas.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.