Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BP by už mohlo konečne zlikvidovať multi klany už mi to važne lezie na nervy ze človek lovy odpali hrača a v tom na vás vyskči z masku z vlastnej firmy a dá vás dole ked sa opravujete:mad:
     
    Pucikocour, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ze nestaraju ? :DDD ked ja som zacina tak nebola ziadna ochrana na dolnych a pod a klan bez spojek a pod je k nicomu na to je klan aby si sa nestrielal s kazdym hracom inej firmy kebyze zrusia spojka a wojny a pod. tak klan nema zmysel
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Veď práve o to tu, v tejto téme ide †•R•Ξ•П•Ξ•G•Λ•D•Ξ•†, aby multi-klan nemal zmysel.
    Práveže sa máš strieľať s každým hráčom inej firmy. Taký bol pôvodný zámer tvorcov darku.
    - A ja ho kvitujem spolu s ďalšími hráčmi, ktorí sú rozhodne proti takýmto zmiešaným klanom.
    - Nie je to môj jediný príspevok, kde veľmi jasne poukazujem na to, že: "medzifiremnú diplomaciu treba zrušiť"

    Ak sa dobre rozumieme. Prečítaj si názov témy a prečítaj si aj ďalšie príspevky hráčov, ktoré sú veľmi jasne namierené proti mcc.
    - Aj to som napísal, že s takýmto stavom, sa nehodlám nikdy zmieriť. Áno v BP sa o to nestarajú, ich zaujímajú len zisky, a nič iné.
    Odpoviem Ti na to, len jednou otázkou: "Odkedy je klan niečo viac ako firma?" Ak podľa Teba áno, tak je to podľa mňa choré a morbídne.
    - Aby si vedel, že sa s takýmto stavom nikdy nezmierim. Spolu so zákazom streľby do vlastných. Kvôli spupnosti multiklanov, práve preto.

    Nakoľko multi-klany predstavujú a rozsievajú zlo, zaberajú každý jeden event; v ktorom im BP, bohužiaľ a zakaždým vyhovie.
    Pretože, inak Ti to, podrobnejšie a detailnejšie; fakt nedokážem napísať. Dúfam, že s pochopením. Prajem príjemnú hru. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/18
  4. coroner

    coroner User

    No pravdu dít se chová hra od bp po určité hodině upřesńuji po 23.00 nestardatně, mají výhodu určití hráči....ale klidně ať jdou k šípku ono je to brzy přestane bavit
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Myslím, že se Coronere mýlíš. Pokud máš pravdu a já nepochybuji o tom, že jo, tak to dotyčné nejen nepřestane bavit, ale budou v tom pokračovat. Všichni přece víme, že ti co využívali jistých možností poskytovaných BP, je využívali na maximum a bylo jim jedno, že posilují na úkor druhých. To je lidská povaha.
    Jinak za chvíli bude léto, hromada lidí někam pojede a tak zde nebude ani tlapka. To jsem zvědavý, koho pak nabušení frajeři budou střílet, hahaha

    Odbočím - stejně nechápu, že když ta hra je již totálně na draka, že zde ještě někoho normálního baví poletovat. Chápu, že ne každý bydlí v lese jako já, ale mě příjde rozhodně rozumnější koukat na rozkvetlou louku, povalujícího se pidi baghiru2 a navrátivého srnečka. Nic ve zlém, pochybuji, že by zde zůstal někdo kdo do toho neinvestoval, ale přišel jsem v životě o víc než abych tu pár "vyvoleným" dělal NPC.
    Hezký den piloti

    Zdravím, piloti,
    jen mne tak napadlo - pokud se zde najde víc stejně smýšlejících jako je kocour a na všech 3 českých serverech budou lidi odcházet, zajímalo by mě, až někdy v budoucnu sloučí servery, kolik těch bitevních rafanů bude a co budou střílet, když ta hra je totál v háji a lidi odchází.

    Čili jak je uvedeno v jednom kresleném filmu - Přátelé, žerte se a perte se!!!;)
     
    Naposledy upraveno: 22/5/18
  6. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    Ahojte. Jednoduche riesenie, naprogramovat to tak, aby MMO klan nedokazal dat spojenectvo klanu EIC/VRU alebo naopak a zaroven zakazat vstup do klanu z inych firiem ako je firma uvedena v klane, ktora sa neda zmenit. Problem vyrieseny, a mame naspat nas darkorbit v style, kde firma bojuje proti firme.
     
    Alyctro, Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 1980milan

    1980milan User

    no hlavne by si musel naprogramovat to aby MMO hráč nemohol naklikunt a strielat svojích inak tvoje riešenie nemá význam nebudu klany multacke ale ako je to teraz skupina zložena zo všetkých firiem ono to je trošku zložitejšie lebo ked vyriešiš jednu vec vždy príde druha ako to obíst
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Budu se opakovat, nemožnost jakkoli napadat vlastní firmu. A je to.
     
    bhagira22, Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  9. uplne jednoduche resení nenapadnes sveho hrace zrusit i valky pac to je taky hojne zneuzivane a bude klid
     
    bhagira22, -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  10. Války by se staly jedinou možností,jak se napadat ve vlastní firmě. Ano,dá se to zneužít, ale znáš něco, co zneužít nejde?:(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno, piloti,
    nechci Vám do toho kecat, ale pravdu mám já!
    BP na Vaše návrhy nepřistoupí, protože oni eliminují slabé hráče. Zůstanou zde jen silní, co investují, aby stačili nebo aby byli nejsilnější, čili do toho budou rvát love jak o život, aby byli stále TOP. A někdo jako já, co si občas koupí double za 47 je nevytrhne.

    Otázkou zůstává, kdy těm investujícím dojde, že rvou peníze do něčeho zcela zbytečného, protože až tohle jednou skončí, tak si pak mohou říct, že si honili triko třeba za 200.000, které mohli investovat jinam a něco smysluplného za ty love mít.
    Hezký den, jdu vyhlížet déšt;)
     
  12. Kocourku, sem už se píše pouze ze sportu,všichni víme,že BP s tím nic neudělá. Ale baví nás to,tak nám to nekaz a pršet stejně nebude. A ti, co sem rvou peníze,tak těm v životě něco chybí,něco si kompenzují. Ale co už,těch pár,co nás to hraje pro zábavu,se mohou jen smát. Já jdu lovit skákající myši. Kdo nerozumí,doporučuji přečíst Dunu, zakoupení celé série vyjde levněji jak umístění v TOP 10.:D:D
     
  13. Pucikocour

    Pucikocour User

    OK, budu hodný kocour a nebudu kazit zábavu.
    Nekaz mi iluzi, že bude pršet. Včera pršelo 4,5 minuty a na mokrý kožich to stačilo. Vysvětli skákající myš! Já znám jen rudého moulu co vyskočí z masku:( a sejme tě, aby si namasíroval ego.
    Koukám, že nejlepší na téhle hře je to, jak si tu piloti nádherně pokecají. :)
    Přeji krásný den
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. =Marvin=

    =Marvin= User

    Někdo rád sbírá známky, někdo chodí do divadla, jiní na pivo a někteří si koupí něco do hry, právo volby má každý. Každá záliba něco stojí, to je kompenzování si něčeho? Nevím proč mají někteří potřebu soudit a pranýřovat někoho kdo si dovolí pustit pár korun bokem na něco co ho baví, i když to není k životu potřeba. ;) Ten kdo něco dělá pro zábavu, to dělá pro sebe a nemá důvod řešit co dělají ostatní.
     
  15. -baghira2- díky za krásné fotky mé rodiny.
    =Marvin= ty sis ještě nevšiml,že si někteří z nás tuhle hru pletou s reálným životem? Viz žaloby za ban atd.....
     
    bhagira22, -baghira2- a Pucikocour tohle ocenili.
  16. Pucikocour

    Pucikocour User

    Milý -baghiro2- jsem rád, že mi někdo vysvětlil, co je hopsající myš. Má PC myš tohle občas také provozuje a leze mi tím na nervy. :D
    Ještě že se takové myši nevyskytují u nás, už vidím, jak mých 7 koček se večer vrací z lovu a mají vyhopsané tlapky.

    Marvine, ty jsi nás nepochopil. My rozhodně nikoho nepranýřujem, nám je to přece všem jedno, kdo do toho kolik narve, je to jejich volba. Já jen řekl, že kromě toho, že v tomhle tématu si piloti fajn pokecají a zatím nám ho nikdo nezavřel, myslím téma, tak zde všechny zajímají jen investované prachy, nic víc a že BP s Vašími breky stejně nic dělat nebude, protože jde přece o prachy. A Tvá věta :".....kdo si dovolí pustit pár korun bokem..." mě fakt rozesmála. Kdyby příteli šlo o pár korun, jak jsi to nazval ty, tak jsme zde všichni, jak jsme to před x lety začali hrát a ne jen ti, co do toho sypou po hrstech.

    Osobně jsem se kdysi setkal s jedním, co prohrál auto, barák a na závěr i manželku v automatech a taky si myslel, že je to normální.:D
    My jim jejich iluzi o tom, že bez DO nemohou existovat neberem, stejně jako já neberu známým iluzi o tom, jak jsou IN když mají miliony lajků na fb. Imaginární věci jdou absolutně mimo mě, ať si každý dělá co chce, jen nemluv o "pranýřování," když jde jen o to, aby se hra ještě nějaký čas udržela, byť je nehratelná a sypaly se peníze.
    S pozdravem - žerte se a perte se Pucikocour

    PS: juchů, dostal jsem kanón, hned si ho dám do lodi a picnu nějakého kamoše, abych byl IN.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    Ano suhlasim, ze sa stale najdu vynimky ako nieco obist, ale zaroven si treba uvedomit, ze zakladne by uz nikdy neboli ako predtym. Nikdy by sa ti nestalo, ze niekto z inej firmy bude sediet ako sliepka na zakladni MMO na X-Y mape, pretoze ta zakladna ho znici. Nemozes predsa zakazat sa hracom strielat takymto stylom, aj v inych hrach to mas podobne i ked sa nedokazu zabit, ale vedia si urobit zle velmi lahko. Preto si myslim, ze ak sa toto nezmeni tak ludia nebudu chciet tuto hru hrat, pretoze by firma nemala vyznam pre nikoho.
     
  18. Pucikocour

    Pucikocour User

    Lidi tu hru nebudou hrát ani tak.;)
    Jednak se blíží prázdniny, kdy i předtím bývaly mapy prázdné, jednak díky mcc kdy tě sejme kdokoliv, jestli tvoje firma nebo cizák, to málokoho bude delší dobu bavit, tak se vybrečí na chatu, kde zjistí, že mu nikdo neodpovídá a než ho sejme mcc, tak zjistí, že na mapě nikdo není a je tu sám. Když bude jen trochu chytrý, tak mu dojde celkem brzy, že na to, aby měl na TOP 10 nemá ani kdyby vyloupil banku, tak to zabalí a půjde hrát něco jiného. :D

    Osobně bych se raději šel opalovat, takový závislák zas nejsem, abych tu zabíjel čas, když je venku hezky. Ale jak řekl Marvin - věc každého.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. sakra jsi nemohl rict driv nez jsem tu banku vybral:(no nic jdu si skocit do bazenu :D a souhlasim stim kazdeho vec kam cpe prasule nekdo si koupi za 100tis kolo a nekdo 100tis narve do darka :p
     
    -baghira2- a Pucikocour tohle ocenili.
  20. Čo sa týka tohoto problému súhlasím že by sa mal obmedziť.
    Avšak čo ja čítam s tvojich príspevkov, nechce sa mi vôbec veriť že si niekedy bola alebo mala klan kde by bolo viac ako desať hráčov.
    Ďalšia vec je že aj keď zrušia multifiremné klany a vyšlo by to bárs aj tak dokonale že by sa to hralo na firmy. Garantujem ti že na akciách to bude vyzerať rovnako. S najvačšou pravdepodobnosťou to bude na vačšine serverov mmo kto to bude ovládať tak ako to bolo za dôb keď sa hralo na firmy. A z toho dôvodu si myslím že tento problém nie je vyriešiteľný, pretože aj keď sa ho podarí odstrániť prinesie to iba ďalší problém akurát už bez multifiremných klanov.

    Ale ked už sa tu bavíme, súhlasím s možnosťou 1 z anj fóra, akurát by som zakázal aj pon a spojenectvá medzi firmami a urobil to hneď vzápetí po spojení serverov aby bol dopad na hodnosť minimalizovaný.

    A ešte k tým vaším hodnostiam ktorými sa tu tak ohánate.
    Nemyslím si že hráči ktorý majú nastrielaných xy lodí majú vačšia právo mať vyššiu hodnosť ako niekto kto sa namakal v bránach na tú hodnosť. Tiež mám dosť nastrielaných lodí aj celkom slušnú česť. Pri tom ako sa tu rozmáhajú kolotoče sú lode to isté ako ked sedíš celé dni v bránach.

    A ešte jedna vec nemyslím si že tento problém vznikol hlavne koli klesajúcemu počtu hráčov ale skôr kôli lubovolnému výberu firiem. Kedže v mmo bol večne najvyšší počet hráčov. Ostané dve firmy mali len malú šancu s nimi súperiť a preto sa to tu začalo spájať.

    V dnešnej dobe už aby si bol top 10 do toho rvát prachy až tak nemusíš aby si bol generál to síce hej ale do top 10 sa vyhrabeš aj s premkom a slevákom. Stačí tomu venovať čas. A to že niekto tam narve bárs aj milion stále není tvoja vec, tá hra nevznikla preto aby si sa ty pohral ale preto aby BP zarobilo. Takéto keci zbožnujem nevedia to hrať tak si myslia že tý čo sú od nich lepší tam len rvú prachy alebo jazdia na kolotoči.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/6/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.