Diskuze: Soutez zimni foto

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

  2. Filthy16

    Filthy16 User

    Muže být fotografie upravená na počítači např. fotomontáž atd..?
    ..muže být i z minulé zimy? pač venku kde to vypadá jak v létě toho moc zimního nevyfotím :D
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

  4. »vojta«

    »vojta« User

    Hodnotíte kvalitu fotky, nebo nápad? Například kdybych postavil pohovku ze sněhu a položil na ní sněhuláka a vyfotil foťákem na mobilu (3 mpx) tak jestli mám šanci proti profesionální fotce tří zasněženejch smrků :)
     
  5. V zadani je napsane ze nemusis byt umelecky fotograf, takze myslim ze fotka obycejnym fotakem bude stacit, kdyz pujde videt co se na fotce nachazi :) Jde hlavne o napad a originalitu..
     
    »vojta« a *_White-Tiger_* tohle ocenili.
  6. »vojta«

    »vojta« User

    tak snad do konce soutěže napadne sníh, ať nemusim fotit nazdobenej stromek, to bych asi nebyl sám :D
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Nevim kde sjte vsichni vzali ze tam musi byt snih? Vzdyt proste z tohoto obdobi.
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    když zimní fotka bez sněhu ... to prostě není ono
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Su krajiny/oblasti,kde sneh proste neni.Skus caro vianoc alebo improvizuj..Fantazii sa medze nekladu,samozrejme sa drz pravidiel.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  10. Filthy16

    Filthy16 User

    Jenom bych chtěl doporučit adminům kontrolovat fotky zda nejsou stáhnutý z netu, protože jedna taková tam už je..
     
  11. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    ktorá?
     
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.

    Filthy16 neboj, ak zistíme že je niektorá fotka z internetu , tak hráč bude automatický vylúčený.
     
  13. Hmmm, me se zda ze uz tam jsou z internetu stazene 2 fotky.
     
  14. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    VLK24 ktoré myslíš
     
  15. Korben

    Korben User

    (-bobo-) Odkiaľ máš tu fotku ktorú si dal do súťaže ?
     
  16. Korben

    Korben User

  17. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    To je z dovolenky fotené z mobilom a nie je to na internete VLK24 to mi ver. ;-)
     
  18. Korben

    Korben User

  19. (-bobo-) Tvoji fotku jsem nasel na internetu hned. Staci jen vedet jak hledat. To mi ver. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.