Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    33 kapsli a nic typicke dalsi akce pro boteri skoda ze nam poctivym nedaji zadnou akci :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. MALENKUNA sis koupil kapsle? :D Ceny z loterie jsou vždy až po skončení akce
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. uridium loteria 33 kapsul darcek od bp
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Převedl sem 6 kapslí a v převodníku je nula,to je nějaká chyba?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Arya

    Arya User

    ddavidd11, Ano, u některých hráčů došlo k tomu, že se převedené kapsle nezapočítaly. Z toho důvodu byl vytvořen denní skript a tento problém bude vyřešen.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    A do kdy to opraví, jestli to vůbec můžeme vědět? Jenom se ptám.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    je jedno do kdy,hlavně když to vubec opraví...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    To není jedno. Jestli to opraví až po eventu Hitaců, pak to rozhodně stratí účel a také význam.
    Pokud tomu stejně dobře rozumíš jako já.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. Drift1

    Drift1 User

  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak marně zkouším udělat ten úkol - Šíření vlivu ??? Peru to tam do něj laserem přes celou mapu a ani bodík poškození jsem nezaznamenal :cool: škoda munice.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. frape23

    frape23 User

    Vie mi niekto vysvetliť zmysel hi-tec akcie keď sa spawnuje vždy po jednom ? Hi-tec si vždy zaberie clan a jednotlivec nemá absolútnu šancu si zahrať. Argumenty tipu tak si nájdi dobrý klan mi neprídu ako riešenie, kedže väčšinou tieto klany sú buď plné alebo mi ma proste nezobrali. Bol by som rád, keby mi nejaký moderátor poskytol nejakú radu k tejto akcii a nie len arogantné odpovede.
     
    bhagira22, -baghira2- a -.*Homer*.- tohle ocenili.
  12. jojo1164

    jojo1164 User

    Skús využiť aj ostatne mapy, ktoré sú cez event prázdne ale inak nie myslím tým napiklad x-6 mapy kde sú cubikony.
    a este ked si porovnaš hp cubikona a hitac miniona oplati sa ti viacej cubikon.:):)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. =Marvin=

    =Marvin= User

    Recept do montáže nejprve musíš získat, a šance nejsou zrovna velké.

    NPCKořistŠancePoznámka
    HitacRecept Legend A-Elite5% pro každého z 5 hráčů, kteří způsobí nejvíce poškozeníKaždý hráč, který způsobil dostatek poškození, bude mít svou vlastní šanci na vypadnutí tohoto receptu společně s kapslí.
    Hitac-MinionJedno z následujících:
    · Recept: loď Poison A-Elite
    · Recept: letoun Poison A-Elite
    · Recept: P.E.T. Poison A-Elite
    1% pro každý (tj. 2,9% šance na získání jednoho z nich)Pokud se vám podaří získat jeden z těchto receptů, vypadne společně s písmenem slovní tajenky.
    Teprve potom co získáš recept, můžeš stavět předmět v montáži.

    Bohužel nevím co od nás čekáš za rady, nic zázračného nemáme. Je to jako u každé akce, buď se na ní hráč dokáže udržet, nebo se jí nemusí účastnit a bude dělat něco jiného. Není nutnost střílet hitac za každou cenu. Pokud nemáš dostatečnou výbavu nebo spojenectví aby ses na hitacu udržel, využij toho že elitní hráči se za ním honí, dělej si v klidu úkoly a vydělávej urko na ostatních mapách.
     
  14. GE4 tak zase akce pro dva klany ! Strčte si to za klobouk jestli brzi něco na GE4 neuděláte tak vám tam nikdo nebude hrát ! K hitaku jsem se ani nepřiblížil !
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  15. KAPŘÍKKOI[ĐĐS] hráčů pořád brečí všude dost, takže pochybuju, že nějaká akce hráče odradí :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. mrak161

    mrak161 User

    nazdar bananova hra co ine dodat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    S Hitacom som spokojny, su tam aj fighty a nie malo :) Super event kde aj nieco minies a nedostanes municiu naspat ako pri Demaner evente, ktory bol totalne nehratelny
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Alyctro

    Alyctro User

    ahojte, skusil som hitac , v denniku mam 2 pismena ,ale na liste zapisane v tajnicke len 1 . ale mal by som mat 2,.. kedže som to písmeno ci box zobral, alebo sa mýlim? ( inak by som to nemal v denniku )
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Musis ziskat 5pismen a potom dostanes kapsulu
     
    Naposledy upraveno: 6/5/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Alyctro

    Alyctro User

    cau , to mi je jasne :) , tu ide o to že mi chýba pismeno :) preto som prestal po 2 minionoch xD sak nenacham tam munku a pismena nikde
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.