DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    dik, este k uloham budu sa opakovat? a budu tie iste? som prisiel neskoro k eventu tak sa pytam, necital som celu diskusiu
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    První úkoly jsou zde: #39
    Tady jsem obšírněji popsal Ti základní.

    A další zde: #47
    Stačí jenom sledovat epickou postupnost
    prihlašovaním se do hry. Najdeš je v řídícím
    centre, pod speciálnými úkoly.

    P.S.: Doufám, že to pomohlo.
     
  3. Korben

    Korben User

    Alyctro OT zmazané.
    ZOHAN a -baghira2-, ukončite neustále nahlasovanie príspevkov. Moderátor sám rozhodne čo zmaže a čo nie. Neťahajte sem zas svoju rivalitu.
     
  4. Odmena se tedy pricte az kdyz dosahnu 50 000 bodu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Odmenu by si mal dostať, ihneď po kliknutí na "SEBRAT"
    Ale pokým chceš aj finálnu odmenu LF4-HP, potom je 50 000 bodov nutnosťou.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal (a) .
    Vy tomu někdo rozumíte? Nevíte někdo, co je to za jazyk? Já tomu tedy opravdu vůbec nerozumím. Ve FAQu o tom nic takového není.
    Kde mám hledat ty nové úkoly?
    Kde najdu to řídící centre?
     
    Juráás, *jakub1310* a leosacek tohle ocenili.
  7. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Ja snad castecne rozumnet reci tohoto naroda.Podle prekladace od strejdy Googla je to prej slovenstina.(Ale on toho nakeca)
    Snad pomuzu zacatecnikovy v uspesnem startu teto hry.

    Neco k ukolum a poloze ridiciho centre:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/f-a-q-ridici-centrum-stanice-plna-ukolu.1747/

    Pro jistotu dam i toto:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/mapy-darkorbitu.107552/

    A ta epicka postupnost bude neco asi podle mne jako toto:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/lihnuti-faq.108672/#post-903133

    Jo a to centre je skomolenina ridiciho centra ale to prej pouzivaj dele hrajici hraci.Prej je to vic in.(ja netusit co to znamenat)
     
    bhagira22, -baghira2- a leosacek tohle ocenili.
  8. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Marek _ tvrdis že hráš 3 týzdne a na spacebale nemas problem. Na akom serveri hraš, niesi nahodou clenom multiklanu co ovlada mapu 4_4? Pretoze 98 percent hracov co sa vyjadrili k tejto teme ma opacne skusenosti. S novym trojtyzdnovym uctom kradnes boxy vo Vesmirnom pohari_ sory neverim,podla mna kecas nezmysly.s takym uctom si akurat lodicka do ulohy, a tazko ma presvedcis o opaku.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/18
    bhagira22, pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    **DUCH**67 nepiš prosím dva příspěvky pod sebe, použij tlačítko Upravit.

    Příspěvky nesouvisející s tématem smazané.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Marrek

    Marrek User


    Ja som uplne v poriadku, ja nemam potrebu sa vyplakávať na forku aké je všetko nespravodlivé :)

    1 - je pekne že si videl spaceball a hned si zdrhal, nabudúce skús ostať kusok dlhšie a skus aj niečo chytiť, keď nevieš ako sa použiva maska a emp skús to najst niekde na youtube, opravy za zostrelenie tam maš zadarmo a stihačky sa ti nepoškodzuju takže nevidím problém sa do toho poriadne oprieť a nezdrhať.

    2 - to je pekné že to hraš tak dlho, ja som si svoj prvý učet založil v roku 2009, ja som si len pozrel tvoj učet čo máš teraz a kedy si sa registroval a to je cca 4 roky. To že to hráš dlhšie by malo byť pre teba vyhodou a nemal by si tu taketo veci ani písať kedže je jasne že by si s tým mal mat tony skúsenosti a radiť ty nam.. a nie ja tebe..

    Je to velmi jedoduche hodit emp a isť k portu kde je 100 ludi z toho 50 dalšich masiek a 50 dalšich aktivovaných petov.. ak človek kto ta hunti nema obrovske štastie tak ta nenaklikne znova a možeš sa zase sustredit na spaceball a kradnutie boxov.. ak nevieš ako použivat rýchlu lištu slotov tak nechapem čo v tej hre vlastne robíš.. a dam ti radu.. ked si zranený stači sa preportovat na x-5 a zase na 4-4 a maš štit aj plne HP zase obnovene v rámci akcie.

    Tvojou poslednou otázkou nechápem čo chcel básnik povedať ak narážaš na to že nehrám fér tak to necham na posuzenie systému, prípade admina čo ma stretne na mape, alebo ak chceš pod zahrať na GE2 možeme zahrať spolu -_-

    Pekne, akým spôsobom si docielil že maš až 3 násobne odmeny teda 3x LF4, ja mam double boxy ale dostal som len 2x LF4 a 30K RSB

    Zdarec hrávam od 27.5.18, kukni profil.. https://int5.darkorbit.com/p/BVbC3-GtRqz/?lang=sk ak máš zaujem.. nie niesom členom multi klanu keby čítaš čo som písal tak zistíš že som v klane kde sme 4 hráči, ktorí sme začali od znova. To že 98 % hladá vo všetkom problém je ich vec, ja viem že u mna to funguje a čo som si všimol hračov na GE2 tak to funguje aj podobným ako mne. Ak kecám nezmysli tak odkial by som mal 2x LF4 paritydrill a 2x hyperplazmaoid ? Nechápem čo je na tom tažke pochopiť. :) Nehovorím že ma tam nezničia ale nevzdám to a nejdem sem po prvom pokuse plakať aka je hra nefer.. proste hram dalej a ide to.. :) za mna všetko kto chce cestu najde kto nie najde si vyhovorku...
     
    bhagira22, -baghira2- a bluestar8 tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marrek - předpokladem pro drop 3 x lf-4 z chaotického boxu je obrovský kus štěstí a super internet od NASA(doufám, že to není skrytá reklama? ). Dále ten boxík musí sebrat tvůj pet, mít double boxy a full protokoly záchrany na 4 lvl. Dále pak samozřejmě hraje svou roli i profil pilota- vlečný paprsek II. Aby mě zde zase nenapadali za lhaní a dodání důkazů, tak to štěstí měl spoluhráč z klanu a to nemá full ten profil pilota na boxíky. Je možné, že mohou spadnout i 4 ks?
     
    Marrek a Juráás tohle ocenili.
  12. Tie dizajny na cyborga, chcem sa opýtať na ich špeciálne efekty, ten jeden asi nie, ale ten druhý bude fungovať aj po ukončení akcie?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Marrek neber mi to za zlé, ale krádež boxov na Spaceballu & krádež chaotických boxov
    v Spaceballu režimu Mayhem; skutočne považujem za to, že krádež a lúpež je hriech.

    Áno som staromódny a riadim sa zásadami cti, vernosti, pravdy a spravodlivosti.
    Na celý svoj život. Platí to zrovna tak, ako pre reálny, tak aj na virtuálny. Fakt!
    - Práve preto, by naša spolupráca na GE2, nemohla fungovať. S pochopením.

    P.S.: Pretože mne je to cudzie, brať niečo, čo mi nepatrí.
    Akurát svoju porciu zo svojho taniera, si nenechám vziať.
    - To je pod tým, skutočne všetko, čo som mienil napísať.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Boxík, který vidím na mapě a patří tedy všem je automaticky krádež a hřích?
    P.S. A létat v masku s promeriem v pohonech na nejrychlejší lodi a střílet hráče, co se nebrání, je kóšer a poctivé?
    ou ou, ta pokrivená morálka je naozaj smrtelný hriech . :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A tohle byla loupež století?
    21.06.2018 - 17:19[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (986)
    ;):(:mad::confused::cool::p:p:p:p:D:eek::oops::rolleyes::rolleyes:o_O
     
  15. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Marek _ ja neplacem,ale realne hodnotim situaciu na Ge4. Viem ako sa pouziva masl a emp.Ale hraci ktorý ovládajú 4_4 maju toez svoju taktiku. Napr.10 tahaju loptu a další 10 krúžia dookola hádžu miny,klikaju naslepo dufajuc ze nakliknu chytraka v ultramasku.A to nevravím o kuzelnikoch ktorý ta dokážu po empe a ultramasku okamzite kilit. Utocia v skupinách dostaneš taky kopanec ze ani nevidis utrpene škody. Alebo čakajú na porte a sustavne na klikaju po nakliku okamzita rana si dole.Moznosti je vela.Ja si chcem tuto hru zahrat nie sa stale opravovat a skakat hore dole na mapu ako zajac. Spacebol _ ked uz tahas loptu pri porte skoci na teba multiklan a z boxiku mas kulove a smotanu zlizu prizivnici. Preto nan nechdievam. Vela zalezi na hracskej komunite. Prajem ti nech ti tvoja taktika vychadza.
    Rad s tebou zas niekedy pokecam. Sory za preklepy a chyby som na mobile a v casovej tiesni.
     
  16. Tomass719

    Tomass719 User

    Obdržal si 10.000 ks laserovej munície typu CC-H.
    kde ju najdem ?
     
  17. Nic proti, ale hráč v ultramasku nejde nakliknout. Ani kdybys věděl, kde se daný hráč přesně nachází a budeš na to místo klikat. Zkrátka Spearhead v ultramasku nenaklikneš.

    Munici najdeš v Hangáru => Inventář. V herním okně ji zatím bohužel nenajdeš.
     
  18. Tomass719

    Tomass719 User

    Dakujem , a kedy ju najdem aj v hernom okne ?
     
  19. Až skončí akce (15.7.), takže nejspíše 16.7. (viz Vesmírný pohár 2018).
     
    Tomass719 tohle ocenil(a).
  20. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Sandy_Rivers nemalo by to byt mozne, ale mam pocit ,ze sa mi to stalo.Ked som myslel kuzelnikov_myslel som tych co pouzivaju naklikavacku.Velmi rád by som sa mylil, ale este to vyskusam.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.