Diskuze: Vesmírný pohár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 9/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    a to som si myslel, že "Narušení časoprostorového kotinua" je najdlhší titul v hre :D
     
  3. Už jsem začínal zvažovat koupi Championa, po pár řádkách kde jsem narazil na cenu 280k Uridia, mě absolutně přešla chuť, holt nejsem vlastenec :D.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/16
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Łïmïtlεşş tahle cena se týká letounů, co se týče lodi, obávám se že tam cena napsaná není. :)
     
  5. Jojo díky koukám na to, asi mě zmátl ten název :D Ale stejně mi i tohle přijde přehnaný :).
     
  6. sufuzky

    sufuzky User

    Ahoj, toto som našiel v akciách:10.06. VESMÍRNÝ FOTBAL 19:30 - 20:30 môžte mi niekdo povedať čo to je zač. Myslím že niečo podobné bývalo pred približne dvoma rokmy len si nepamätám čo. Dakujem.:)
     
  7. Mám za to že to bude spaceball ve fotbalové podobě, takže zelená 4-4 a firemní porty budou jako branky :).
     
  8. Ahojte, mna by zaujímalo prečo všade do každej akcii tlačia UBA ?! o_O Už sa to v arenéne poriešilo, alebo si tam stále robí
    kto chce - čo chce ? pretože podvodom získat odmeny sa stalo divným pravidlom tejto hry.
     
  9. lamiX

    lamiX User

    Jestli ten fotbal bude jen na hodinu, tak to zřejmě bude nějaký mimořádně výdělečný event nebo výkonově náročný (mapa pro hráče z více serverů?). Nikdo by si to neměl nechat ujít.
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Kľudne sa môže opakovať viac krát denne alebo viac krát týždenne kedže sa bude konať táto akcia mesiac nemusí byť hneď výkonovo náročna :)
     
  11. Ten G-Champion je v montáži... pokud bych ho vyrobil dostanu i český design, nebo ten bych musel na něho dokoupit?
     
  12. Pri takomto drope bude ho ťažko zmontovat ale nie nereálne a dostanes len g-champion a dizajn si budeš musieť dokúpiť.
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja ten design beriem.Davam 10% na cest + 5 % na dmg,co je luxus.Aspon pre tych,co sa sustredia na cest.;) Este si kupim vlastenecky Slovensky design,to bude paradicka,len dufam,ze tie ceny nebudu nejake palky.Skoda,ze som minul kopu suriek na stihacky,uz som mohol hned zmontovat :/
     
  14. Belzebuba

    Belzebuba User

    Za mňa palec hore za dizajny, krásne dizajny, hneď by som si kúpil ten slovenský :)
     
  15. *pursuer*

    *pursuer* User

    Pozeral som na mapy,ci nie su akciove boxy,ale nedali ich.neviete ci vobec nejake budu alebo nie?mam este z predoslej akcie dvojnasobok,tak nebolo by zle,keby dali boxiky :)
     
  16. Akcia je podarena a tie misie už 3/4 urobené :) Aj ty cubovia ma prekvapili. Dúfam že budú aj cez vikend že konečne dorobim tie lf4 na lvl 16 :D
     
  17. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Celkom prepracovaná akcia, využijem hlavne akciové misie, neviem či sa zapojím aj do tých súťaží. Len škoda že ešte stále nie sú tie nové lode, už na ne čakám. :D

    Dal by niekto obrázok kto už má G-Champion českej alebo slovenskej vlajky v 3D?
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Český ti bude musieť dať niekto iný, mám iba slovenský v 3D s najvyššou grafikou
    slovensky.jpg
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  19. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Jessie já ten design viděl, ale v obchodě:( škoda že stojí 129 kč
    ach jo ten si asi nekoupím
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/6/16
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  20. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Ďakujem Jessie, vyzerá celkom dobre. :) Aj by som si ho kúpil, ale škoda že je to len dizajn a treba mať ešte aj toho G-Champion.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.